Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Transfery-Piłka nożna (Czytany 5308 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« : 14 Lipca 2010, 10:12:56 »
No to mamy za sobą mundial, jedni wypadli nieźle, drudzy gorzej, więc przyszedł czas by głównymi tematami do rozmów były transfery. Oto lista według mnie tych najciekawszych, można je komentować bądź podzielić się informacjami o zmianie klubów, które być może umknęły naszej uwadze.
David Villa - Z Valencii do Brarcelony
David Silva - Z Valencii do Manchesteru City
Nikola Żigić - Z Valencii do Birminghamu City
Angel Di Maria - Z Benfiki do Realu Madrid
Marouane Chamakh - Z Bordeaux do Arsenalu Londyn
Yossi Benayoun - Z Liverpoolu do Chelsea
Arne Frierdrich (Być może nieco mniej znany zawodnik ale był podstawowym obrońcą reprezentacji Niemiec) - Z Herthy Berlin do Wolfsburga
Christoph Metzelder - Z Realu Madrid do Schalke 04
Luca Toni - Z Bayernu Monachium do Genoi
Simone Pepe - Z Udinese do Juventusu Turyn
Eduardo (Ten podstawowy bramkarz reprezentacji Porugalii) - Ze Sportingu Braga do Genoi
Ricardo Quaresma - Z Interu Mediolan do Besiktasu
Joao Moutinho - Ze Sportingu Lizbona do FC Porto

No i jeszcze transfery z udziałem Polaków:
Kamil Glik - Z Piasta Gliwice do Palermo
Robert Lewandowski - Z Lecha Poznań do Borussii Dortmund
Łukasz Piszczek - Z Herthy Berlin do Borussii Dortmund
Paweł Kieszek - Z SC Braga do FC Porto
Artur Boruc - Z Celticu do Fiorentiny


« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2010, 10:16:33 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Matheo11

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14 Lipca 2010, 10:24:43 »
Zapomniałeś chyba kilka transferów np. Yaya Toure z Barca do Man City


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14 Lipca 2010, 10:51:16 »
Zapomniałeś chyba kilka transferów np. Yaya Toure z Barca do Man City

A tak, racja. W sumie to dość ciekawy transfer. W Barcelonie radził sobie naprawdę dobrze a miejsce w pierwszej jedenastce stracił dopiero w zeszłym sezonie. No i koniec końców będzie teraz grał ze swoim bratem Kolo Toure co też może mu pomóc. Wygląda na to, że Manchester City może tym razem powalczyć o miejsce w pierwszej czwórce. Walka zapowiada się pasjonująco Manchester United, Chelsea, Arsenal, Tottenham, Manchester City, Liverpool też będzie chciał zapewne wrócić do ligi mistrzów. Z pewnością broni nie złożą też Everton i Aston Villa. Skoro jesteśmy już w lidze angielskiej to przyszedł mi na myśl jeszcze jeden transfer. Koscielny za dość grubą kasę trafił do Arsenalu, chłop ma Polskie korzenie i może grać dla nas. No a poza tym jest obrońcą a takich my właśnie potrzebujemy.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Matheo11

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14 Lipca 2010, 11:10:51 »
Jestem wielbicielem Ligi Angielskiej od kilku lat i zapowiada się kolejny bardzo ciekawy sezon. Oczywiście liczę na Manchester United.
A właśnie jeśli o  nim mowa, to były dwa transfery
Smalling z Fulham do United
Javier Hernandez z (?) do United


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14 Lipca 2010, 11:19:07 »
Nie będę się już wypowiadał o transferach, bo tak strasznie się tym nie interesuję, ale poruszę inną ważną kwestię.
To jest właśnie problem polskich klubów - jeśli jakiś zawodnik wybija się ponad resztę to zostaje natychmiast sprzedany na zachód. Wystarczy spojrzeć na Lewandowskiego. Był podstawowym napastnikiem Lecha, a teraz zostali bez solidnego ataku. Musieli ściągnąć z Herthy 33-letniego Wichniarka, który jest po kontuzji. I to ma być atak mistrza Polski? Zamiast zatrzymywać najlepszych zawodników są oni jak najszybciej sprzedawani i dlatego polskie kluby nigdy nie będą grały chociaż na poziomie drugiej ligi angielskiej.


IP: Zapisane
Matheo11

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14 Lipca 2010, 11:53:37 »
Nie będę się już wypowiadał o transferach, bo tak strasznie się tym nie interesuję, ale poruszę inną ważną kwestię.
To jest właśnie problem polskich klubów - jeśli jakiś zawodnik wybija się ponad resztę to zostaje natychmiast sprzedany na zachód. Wystarczy spojrzeć na Lewandowskiego. Był podstawowym napastnikiem Lecha, a teraz zostali bez solidnego ataku. Musieli ściągnąć z Herthy 33-letniego Wichniarka, który jest po kontuzji. I to ma być atak mistrza Polski? Zamiast zatrzymywać najlepszych zawodników są oni jak najszybciej sprzedawani i dlatego polskie kluby nigdy nie będą grały chociaż na poziomie drugiej ligi angielskiej.

Wiesz każdy ma swoją taktykę transferową. Polskim klubom głównie zależy na zyskach z transferów . Moim zdaniem jednak transfer Lewandowskiego do BVB  jest dobrym ruchem. Nie dość , że chłopak się rozwinie , to jeszcze dostanie szanse gry na już bardzo wysokim szczeblu. A Lech jak każdy inny polski klub w takiej sytuacji, stracił swojego najlepszego zawodnika, ale za to dostał sporo kasy na transfery.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 14 Lipca 2010, 15:02:05 »
...którą i tak wydaje na kiepskich zawodników. Jeśli to ma być taktyka to wymyślał ją szaleniec.


IP: Zapisane
Matheo11

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 14 Lipca 2010, 20:36:08 »
Tak wracając do tematu:
Oficjalnie: Henry piłkarzem New York Red Bulls


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 14 Lipca 2010, 22:13:34 »
Tak wracając do tematu:
Oficjalnie: Henry piłkarzem New York Red Bulls
W sumie to było do przewidzenia. Chłop nie dawał rady już we wcześniejszym sezonie, gdyż ze składy wygryzł go Pedro. W Stanach chociaż sobie pogra, a kasy na konto też trochę przyjdzie. Jak już jesteśmy w wątku Barcelony, to ciekawi mnie co zrobi Ibrahimowić. Do klubu przyszedł Villa, a dla takiego typowe napastnika w składzie mistrza Hiszpanii jest tylko jedno miejsca. Bo wątpię by zmieniono coś ze skrzydłami Messi-Pedro. Ibrahimowić na ławce? Cóż, kto wie...


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 15 Lipca 2010, 12:00:49 »
Osobiście jestem wielkim fanem Barcy. Cieszy mnie ten sezon transferowy, pozbyli się Henry'ego i zamienili go z Davidem Villą. Szkoda mi tylko Yaya Toure.. Jego akurat lubię, ale jak przeszedłdo Man. City to spoko...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 15 Lipca 2010, 15:29:21 »
No to mamy kolejne wzmocnienie galacticos. Pedro Leon przeszedł z Getafe do Realu Madrid. Młody, perspektywiczny, zobaczymy co z tego wyjdzie. Kwota transferu to około 10 milionów euro. No i pojawiła się  również informacja o tym, że Dudek przedłużył kontrakt z Realem. W sumie to ja się cieszę. Podobno nasz Jurek jest ważną częścią szatni, tworzy dobrą atmosferę. No i zauważyłem, że gdy zawodnicy cieszą się z bramki to często właśnie do niego podbiegają. To taki jeden z przykładów: http://www.youtube.com/watch?v=c-Z7qTbkRPQ


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 17 Lipca 2010, 09:58:53 »
Słyszałem, że również Sami Khedira przeszedł do Realu (za 10 milionów podajże) z VFB Stuttgart.


IP: Zapisane
Matheo11

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 28 Lipca 2010, 13:48:48 »
Raul Real-> Schalke

Smolarek  wolny transfer do Polonii Wa-wa

Guti Real- Besiktas

Campbell Arsenal- Newcastle




IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 28 Lipca 2010, 21:22:30 »
No właśnie, Raul i Guti. Naprawdę wielka szkoda, że odeszli. Od zawsze mam w sercu Real i nie wyobrażałem sobie oglądać ich w innych koszulkach niż w trykocie Realu. No ale cóż... ten dzień jednak nadszedł, myślałem, że pozostaną w madryckim klubie do końca kariery. Dostali jednak wolną rękę, mogli grać dalej w Realu, albo odejść i mieć większe szanse na grę, wybrali to drugie... Ale nie ważne gdzie karierę zakończą, dla mnie i zapewne dla innych również są wielkimi postaciami które zapisały piękne karty w historii piłki nożnej. Nie pozostało mi nic innego jak powiedzieć, że jestem dumny z tego, że mogłem oglądać ich grę oraz dodam od siebie wielkie DZIĘKUJĘ za te wspaniałe lata.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Matheo11

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 30 Lipca 2010, 15:56:30 »
Oficjalnie : Khedira w Realu


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry