Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Wybierz ulubiony sport zespołowy.
Piłka nożna - 3 (21.4%)
Piłka ręczna - 1 (7.1%)
Piłka koszykowa - 2 (14.3%)
Piłka siatkowa - 5 (35.7%)
Inny - 1 (7.1%)
Wszystkie są fajne - 1 (7.1%)
Wszystkie są beznadziejne - 1 (7.1%)
Głosów w sumie: 14

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony sport zespołowy (Czytany 3045 razy)
Shadya222

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 13


Vamp of Tawerna :D

Zobacz profil
« : 16 Lutego 2011, 21:09:31 »
Napisałam o co chodzi w pytaniu. Osobiście nie jestem fanką sportów zespołowych, z wyjątkiem siatkówki. Nie jestem zbyt dobra ;) ale grac lubie. Najgorsxza jest ręczna. Odpowadajcie!

Pozdro :P


IP: Zapisane


Z pazurrem 8)
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16 Lutego 2011, 21:17:45 »
Jako Wielkopolanin kibicuję Lechowi Poznań, ale lubię też oglądać koszykówkę. Często też gram z kumplami w kosza, dlatego taki wybór w ankiecie. Do ręcznej piłki nic nie mam ale nie oglądam, bo mnie to nudzi i tyle :P


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 16 Lutego 2011, 23:02:34 »
Ja lubię Piłkę Nożną jak każdy szanujący się facet. A mówiąc piłkę nożną wykluczam Polską Ligę, gdyż denerwuje mnie zachowanie kibiców. Po kolei z każdej ligi lubię: Barca [Hiszpania], PSG i Marsylia [Francja], Borussia [Niemcy [Nie lubię ich dla tego, że prowadzą w lidze niemieckiej]], Arsenal i Crystal Palace [Anglia], a Włoskiej Ligi nie lubię!

Kosza też bardzo lubię, ale nieco mniej. Mało pokazują NBA w telewizji, więc też małe moje zainteresowanie tymi rozgrywkami. Jak dla mnie Chicago Bulls i Miami Heat 4Ever!

Nie znoszę siatkówki, bo mi nie wychodzi gra w nią, a ręczna mnie nudzi jak przedmówcę.



IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16 Lutego 2011, 23:18:09 »
Kobieto napisałaś piłka koszykowa... No przepraszam bardzo mówi się potocznie Basket lub kosz. Piłka koszykowa kojarzy mi się z tymi koszykami na pikniki i długimi podkolanówkami. Wracając Basket rulez!. Piłka nożna mnie nie kręci, to całe środowisko piłkarzyków itp. Siatkówkę lubię oglądać ale grać... nie umiem. I wlazły z pół obrotu. Najlepsze filmy o koszykówce to: " Above the rim", "Coach", "Droga Sławy", "Kosmiczny Mecz", "Biali nie potrafią skakać", "He got game" i wiele innych. Najbardziej z NBA lubię Kapono. - gość wygrał kilka razy z rzędu konkurs trójek. Ulubiony zespół: Phoenix Suns i Dallas Mavericks. A Jordan zawsze będzie moim idolem nr. 1.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 17 Lutego 2011, 07:59:03 »
Dallas akurat nie specjalnie lubię, ale Phoenix Suns nawet lubiłem przed przejściem Gortata. Teraz mamy tam rodaka i po prostu powinienem tą drużynę lubić.

A tak na ogół to mówi się Basketball, a w Polsce Kosz albo Koszykówka. Nikt normalny nie mówi "Piłka Koszykowa"...


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 17 Lutego 2011, 12:38:35 »
Dawniej na pierwszym miejscu stawiałem piłkę nożną ale obecnie trochę się zmieniło. Nadal bardzo lubię ten sport lecz na pierwszym miejscu oczywiście siatkówka. Uwielbiam ten sport :D W koszykówkę lubłem grać, lecz grałem niestety w życiu tylko kilka razy ;D Ręczną lubię (oglądać). A tak to może jeszcze hokej nawet, choć to od czasu do czasu, dawno zresztą tego sportu nie oglądałem. Nienawidzę tych idiotycznych bójek, niewiem po co one komu.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 17 Lutego 2011, 13:05:54 »
Bójki są po to, by się pobić... Taka jest logika tych bezmózgich mięśniaków.

Hokej akurat jest ciekawym sportem, ale w NHL 2007 nie mogłem zdobywać bramek. Było to bardzo trudne. Z ligi NHL najbardziej lubię San Jose Sharks (Miałem plecak z ich herbem w 3 klasie podstawówki. Ehh... stare dobre czasy).


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry