Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 20    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 102444 razy)
potryk

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« : 26 Czerwca 2006, 17:21:57 »
Witam.

Udało mi się wykończyć wszystkich elfów i musze jeszcze zniszczyć źródła mocy druidów, problem w tym że chyba odkryłem całą mapę i za diabła nie mogę ich znaleźć :-(.

Czy ktoś wie jak one wyglądają i gdzie się znajdują ?



P.S.
Prośba do moderatora bo o poprawienie tytułu, bo strzeliłem ortografa.

Każdemu się zdarza, poprawione ;) /Martin



« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:27:52 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 26 Czerwca 2006, 19:40:41 »
Więc tak...

Co do tytułu - Sam sobie popraw, masz taką możliwość :|

A misja ze zniszczeniem mocy druidów jest tylko misją poboczną :| Więc skoro "wybiłeś" wszystkich elfów to powinieneś przejść do następnej misji.
Ja sam nie niszczyłem tych źródeł.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 26 Czerwca 2006, 19:54:43 »
Jakoś na środku czy też trochę N-E jes taki zagajnik broniony przez enty w którym to samym środku w kółeczku stoi kilku druidów musisz tam wjechać i wszystko wybić. Wejście tam zaczyna się gdzeiś w górze mapy.


IP: Zapisane
Limak

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 27 Czerwca 2006, 00:13:36 »
mam trochę problemów z misją 'podbój' raz mi się nie udało przejść, zaczynam jeszcze raz.
czy podczas tej misji inwestować w demony, czy grać elfami? pytania by nie było gdyby nie to że nie da się tworzyć czartów i diabłów. przeciwnik jest jednak troche za silny kiedy ma dwa miasta i może sobie kupić smoki a ja nawyżej zmory. a może jest inny sposób na zwycięstwo?


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:24:14 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 27 Czerwca 2006, 08:57:34 »
Troche dziwne jest twoje pytanie, bo każdy sam powinien planować wygraną, mimo wszystko ja napisze ci jjak sam to zrobiłem. W zamku rozbudowałem się na max'a i korzystałem z posterunku inferno.
Elfami obsadzałem miasta podbite, bo wróg zwykle chce odzyskać to co jego. Tak więc elfy obsadzaj w miastach, a demonami podbijaj wrogie miasta. A co do przeciwnika, to siła owszem, liczy się w jakości, ale zmory to także potężne stworzenia, więc wykorzystaj to że w 1 turze walki potrafią już dobiec to przeciwnika i go znokautować. Tak więc tutaj chodzi też o szybkie rozbudowanie, mało opłacalne jest inwestowanie w poboczne budynki, lepiej rozwiń armie. Poza tym, możesz wziąść smoki do armi demonów, jeśli masz wolne miejsce.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
rukario15

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Czerwca 2006, 13:02:52 »
Witam wszystki!! Jestem tu nowy i mam swoje 1 pytanie!
Więc gdy gram w tej misji to za zadanie mam odnaleść Tieru(jakiegoś Druida) i gdy płyne tym statkiem od wyspy do wyspy to mi nie odkrywa czarnych pol, czemu tak jest. Może mi ktoś powiedzieć jak przejść tą misje?? Plis :/


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:26:27 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
vinhallen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 27 Czerwca 2006, 13:15:00 »
Hej!
Wydaje mi się, że  nie odkrywa się, gdyż wyspa otoczona jest jakąś "mgłą" (wpomina o tym Agrael w filmiku na początku).
W moim przypadku, odsłoniło się kiedy odwiedziłam wszytkie inne wyspy (czasem podróżując podziemiami i portalami).
Nie jestem pewna czy to w 100 % zadziała.
Pozdrawiam, V.


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 27 Czerwca 2006, 17:07:27 »
W tej misji, trzeba korzystać z Chatek Maga, i Obserwatoriów Redwood. Inaczej nie odkryjesz mapy, no chyba, że będziesz ekslorować ląd, a przy okazji morze. Tak więc rada vinhallen jest na miejscu.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Kaktus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 28 Czerwca 2006, 08:29:16 »
Wszystko sie zgadza.Poprostu podczas lazenia po ladzie,chodz po brzegach zeby odkrywac takze mapke na morzu.Jak odkryje ci sie fragment mapy ktory wczesniej byl zblokowany wsiadaj na statek i dalej w droge i znowu na lad.Przy okazji odkrywaj wszystkie Chatki Maga bo bez tego nie dasz rady.
Ogolnie strasznie glupia misja (zreszta jak caly klan demonow).
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Doswiadczenie rosnie proporcjonalnie do zrujnowanego sprzetu :D
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 28 Czerwca 2006, 08:34:28 »
No wszystko dobrze ale skad brac armie do walki ?


IP: Zapisane
Kaktus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 28 Czerwca 2006, 08:36:33 »
Z podrozy,trzeba ich poprostu zbierac i madrze walczyc zeby nie tracic armi i nie wdawac sie w niepotrzebne afery.Do tej misji generalnie przydalaby sie dyplomacja,ale bez niej tez mozna przejs spokojnie.


IP: Zapisane
Doswiadczenie rosnie proporcjonalnie do zrujnowanego sprzetu :D
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 28 Czerwca 2006, 08:38:08 »
Trzeba się wykazać swoim geniuszem taktycznym i przechodzić wszystko z minimalnymi stratami. Pozatym chyba każdy stwór Inferno na mapie się do Ciebie przyłączal else fakt dużo ich nie jest albo są bronione. A misja całkiem prosta tylko czasochłonna.


IP: Zapisane
Kaktus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 28 Czerwca 2006, 08:50:03 »
Witam
A ja zrobilem zupelnie odwrotnie.Zostawilem w spokoju zamek demonow i odrazu odbilem zamek Sylvan (ten dolny na srodku mapy).Gdy uzbieralem juz troche ludzi poszedlem podbic ten z prawej strony(po drodze dorwalem kilku wrogich herosow).Na koncu podbilem ten z lewej strony i mialem juz 3 zamki Sylvan i nierozbudowany zamek Inferno.Z 3 zamkow masz taka bande ze spokojnie przejdzie przez te garnizony.
Minusem tej opcji jest to ze co tydzien jakas czesc twojej armi bedzie od ciebie uciekac (tak juz jest jak heros inferno ma inna armie niz swoja,a najbardzie wkurza za jak uciekaja strzelcy albo smoki).
Questem poboczny jest zabicie kilku czarnych smokow w podziemiach,jak je pokonasz to mozna za nimi z podziemi wyjsc do tego ostatniego zamku bez przechodzenia garnizonow ale tez nie jest latwo..

ps.Jezeli nie chcesz by podczas pladrowania mapki z ostatniego zamku wyjezdzal i przeszkadzal ci jakis heros postaw przed garnizonami jakiego kupionego herosa (musi byc z sylvan zeby nie uciakala armia) i poprostu dokladaj mu tylko armi innymi "transportowcami" i komputer juz sie nie wynozy.

mysle ze takim sposobem bedzie Ci latwiej przejsc ta misje,aczkolwiek plan Lisu jest tez w 100% wykonalny.
pozdro


IP: Zapisane
Doswiadczenie rosnie proporcjonalnie do zrujnowanego sprzetu :D
Kaktus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 28 Czerwca 2006, 08:56:11 »
LUK ma racje,znajdyje to sie gdzies na wysokosci 3/4 mapy po srodku w takim lesie.Trzeba troszeczke sie porozgladac i najlepiej szukac entow sptrzegacych wlasnie tych druidow kolo tego zrodla,nie wiem czy skumales ale lepiej nie potrafie :)


IP: Zapisane
Doswiadczenie rosnie proporcjonalnie do zrujnowanego sprzetu :D
Tinus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 23 Listopada 2006, 10:20:18 »
Jak ja przejsc? co sie oddale od zamku to jedzie na mnie przeciwnik, mam tak slabe wojsko ze nie moge nawet daleko wedrowac bo mnie zabija to na drodze ludzie bo ich jest wiele wiecej, a obejsc sie ich nie da:(.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 20    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.202 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry