Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja II (Czytany 4586 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:16:44 »


Cele:

    * Zdobądź Serce Gryfa
    * Agrael musi przeżyć

Witaj w drugiej misji. Widzę że udało przetrwać Ci się pościg. Teraz dla odmiany czeka Cię wyścig. Musisz przed wrogim bohaterem (2) dostać się do mauzoleum po potężny artefakt Serce Gryfa (3). Zaczynasz w (1) i przed Tobą kręta i zawiła droga. Odwiedzaj siedliska oraz stworzenia interno. Unikaj niepilnowanych skrzyń ze skarbami, które stoją przy drodze, gdyż może to być zasadzka. Misja w sumie łatwa i nie ma co w niej opisywać, toteż gdy dojdzie do walki ze Stefanem, prawdopodobnie ją wygrasz. Następna walka z zakończy się najpewniej Twoją porażką, ale mimo to misję ukończysz z powodzeniem. Po owej walce, pojawi się filmik i na nim walka Agraela, oraz jego rozmowa z elfem Tieru. Po jego zakończeniu, pojawi się komunikat o prawidłowym zakończeniu misji.


« Ostatnia zmiana: 13 Września 2009, 11:12:51 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
WildRider

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Biały Anioł

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17 Listopada 2010, 21:12:06 »
Kto przeszedł tego questa wygrywając z tamtym kolesiem? Ja wygrałem. Taktyka polega już w pierwszej misji. Musimy zdobyć jak najwyższy poziom oraz odpowiednie talenty. Ja zdobyłem maksymalny poziom w 1 i w 2. Nie dodawałem praktycznie żadnych pod talentów. Musimy mieć : Szczęście na ekspert. Magie ognia na ekspert. Magie mroku na zaawansowanej. Atak zaawansowany. Ekspert brama no i magie przywołania podstawka. A Pod talenty to Szał Bitewny do atak i Szczęście żołnierza rzecz jasna do szczęścia. Niestety gdy zabijałem przywołanego impa walka się przerwała i był film. Sorrki za screena, ale jednak da się go pokonać :)


IP: Zapisane


Jakiś problem? Pisz na gadu :)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 17 Listopada 2010, 23:24:03 »
Oczywiście że się da , aczkolwiek ja w pierwszej misji maksuje logistyke , w kampanii agraela jest niezwykle przydatna podczas każdej właściwie misji, potem atak , szczęście i magię mroku, veyer jest łatwym przeciwnikiem na niższych poziomach trudności


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




WildRider

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Biały Anioł

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Listopada 2010, 00:14:04 »
Ja to przechodzę na Ciężkim gdyż na Heroicznym jeszcze nie podołam ;p


IP: Zapisane


Jakiś problem? Pisz na gadu :)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Listopada 2010, 17:37:20 »
Jak się zbierze armię, trzeba za wszelką cenę chronić sukkuby i od razu ubić cerbery, wrogie sukkkuby i czarty na pierwszym miejscu, diabły walić sukkubami, a potem reszta sama idzie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

hrabia mateusz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 06 Listopada 2011, 10:37:27 »
Moim zdaniem misja troche kontrowersyjna pod względem trzeba przegrać żeby wygrać.Fabuła super


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry