Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jaką pościel najczęściej wybieracie? (Czytany 1117 razy)
roguru



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« : 06 Kwietnia 2017, 13:32:11 »
Do tej pory zwykle kupowałam pościel z bawełnianej satyny (jedwabna jest piękna, ale jak dla mnie zbyt śliska i zimna) lub z dobrej jakości kory, za to całkiem niedawno odkryłam korę satynową. Kora jest praktyczna, satyna elegancka, a ta tkanina jest jak wash&go, czyli 2w1 - wygląda porządnie i naprawdę ładnie, jest zbita, trwała, miła w dotyku, a przy tym nie trzeba jej prasować, a jeśli już, to wystarczy tylko lekko przejechać żelazkiem. W tej chwili mam już kilka takich kompletów, wszystkie w nasyconych barwach i widzę, że barwniki podczas prania nie schodzą. Jak dla mnie, było to prawdziwe odkrycie sezonu. Co prawda nie lubię pościeli z flaneli, ale widziałam zimową uszytą z cienkiego polaru i zastanawiam się jak się pod nią śpi i ogólnie jak się sprawdza. A Wy? Jaką pościel preferujecie, a tym samym najczęściej wybieracie?


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06 Kwietnia 2017, 17:04:16 »
Ale jak pościel z kory? Przecież kora jest taka chropowata  :( Chociaż teraz inaczej będę patrzeć na drzewa, że mają własną kołderkę. Ale wracając: jak pościel z kory? A co jak tam się jakieś korniki zalęgły, nigdy nie wiadomo, ryzyko jest. No i pełno wiór i drzazg w łóżku pewnie zostaje. Dziwny zwyczaj, doprawdy.

A J'Bergo lubi lekką pościel z materiału. Nie znam się, ale no taki materiałowy materiał. Śliskich pościeli nie lubię, nie czuję przy nich wymiany powietrza, ciałko mi nie oddycha :( A poza tym, jeśli są czerwone, to wywołują u J'Bergo skojarzenia z pewną x-branżą. I nie żebym miał coś przeciwko niej, ale wolałbym sobie nie upodabniać mojego roomu do dark roomu.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry