Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Chcielibyscie pracowac w sklepie zologicznym? (Czytany 1566 razy)
karuku



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« : 30 Czerwca 2017, 10:19:38 »
Wprawdzie lubie zwierzeta , ale nie wiem , czy one tam sie nie mecza , nie wiem czy zdolalabym pracowac w tej branzy. A jak wy byscie podeszli do takiej pracy?Warto skladac cv do zologicznego sklepu??


IP: Zapisane
DanielaGawa



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Marca 2018, 12:01:42 »
Przyjaciółka pracowała i poza zwierzątkami, wcale nie było tak super. Pamiętaj, że oprócz zwierząt to wciąż jest sklep w którym jest towar, który trzeba układać, sam sklep sprzątać i dodatkowo obsługiwać często rozkapryszonych klientów (np. rodziny z dziećmi, którzy nie wiedzą nic o hodowli danego zwierzaka a mają takie widzimisie)

Przemyśl to..


IP: Zapisane
Naprawdę ciekawy tekst o trądziku młodzieńczym: https://poznajsevolium.pl/tradzik-mlodzienczy/
Michu123



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Marca 2018, 13:11:06 »
Ja też lubię zwierzęta i dla mnie praca w zoologicznym to jak praca w każdym innym sklepie czyli bez szału. Zależy kto ile chce zarabiać i na co ma ambicje :P


IP: Zapisane
elise

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 30 Lipca 2018, 21:10:30 »
Kiedyś moim marzeniem była praca w zoologicznym sklepie


IP: Zapisane
Przeczytaj jak wybrać środek na trądzik różowaty https://vitalia.pl/forum10,988070,0_Tradzik-rozowaty-opinie-o-acnerose.html
ohimim

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29 Sierpnia 2018, 14:35:15 »
W typowym sklepie zoologicznym wcale nie jest kolorowo. Zwierzęta często się męczą, klienci często nie mają pojęcia na temat zwierząt, które chcieliby kupić, a do tego jeszcze jest towar, który często małych gabarytów i wielkościowych, i wagowych, nie jest.


IP: Zapisane
Szukasz skutecznego sposobu na cellulit? Spróbuj tego - https://rabatio.com/sklepy/vialise
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry