Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 367 368 369 [370] 371    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oceń poprzednika (Czytany 925754 razy)
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #5535 : 16 Lutego 2014, 22:48:53 »
Nekro_L - obecnie jeden z nielicznych osob posiadajacych ujemne PU ;-)
Swego czasu bardzo aktywny, szczegolnie w dziale literackim i poswieconym Modowaniu (glownie na poczatku swojej kariery). Mozna bylo z Nim zamienic pare slow ;] Co prawda nie zawsze zgadzalem sie z Jego pogladami, ale wykazywal spora inteligencje i oczytanie jak na Jego wiek w owym czasie. Szkoda, ze ostatnio stal sie zupelnie nieaktywny; kto wie, moze pewnego dnia powroci i ostanie juz na dluzej?
Oby, bo fajny z Niego czlowiek. Plusik leci.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5536 : 17 Lutego 2014, 11:13:56 »
Revold, bardzo miły człowiek, mafijny geniusz, który coraz częściej nie może sobie pograć bo zaraz trafia do piachu xD
W sumie najwięcej rozmów z nim miałem w FM więc nic więcej nie mogę napisać. Ogólnie +.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #5537 : 17 Lutego 2014, 21:54:13 »
Thunder510 - dla niektórych będzie to przykład swoistej reinterpretacji dziejów Konrada Wallenroda z ,,Dziadów" J. Słowackiego, lecz dla mnie przede wszystkim, jest to typ człowieka buńczucznego i przaśnego, jak prasłowiański płomyk, co świeci nad naszymi duszami gdzieś hen daleko, w tym gaju zapomnianym, w tych kniejach nieujarzmionych, co zdobią kraj Piasta. Kiedy rozmawiam o nim z innymi userami, najczęściej podnoszoną kwestią jest oczywiście  jego względny lojalizm wobec ducha tegoż serwisu, z którym niżej podpisany absolutnie - a jak! - również się identyfikuje (ostatecznie moje deklarowane poglądy filozoficzne to shintoistyczny gnostycyzm z domieszką dualistycznej wizji postrzegania tego świata; mówię ,,tego świata", ponieważ teoria równoległych wszechświatów - jej słuszność znaczy, cobym nie był źle zrozumiany - jest dla mnie czymś równie pewnym, jak to, że spośród wielu strasznych stworów, które napotkał Odys na swej drodze powracając do Itaki, żadne nie było tak straszne, jak jego własna żona, co kuwriła się na prawo i lewo [lecz tego się nie dowiecie na lekcjach j. polskiego, ba! o tej wersji wiedzą tylko nieliczni świadkowie tych wydarzeń, ewentualnie ludzie, którzy dowiedzieli się o tym z... pierwszej ,,ręki'']) , a zatem Thunder pozostaje niejako moją pokrewną [a może nawet i bratnią, lecz nie o braterstwo na miarę Romulusa i Remusa tu chodzi, o nie!] duszą, co niejeden sztorm i ferment tawerniany przeżyła [a tych mamy za sobą już wiele i póki kres nie nadejdzie, póty będą one się powtarzać cyklicznie, jak wybuchy gniewu upadłych tytantów, co czekają na wyzwolenie z otchłani] i za sobą ma już wiele godzin online pośród naszego wysublimowanego zbioru indywiduów różnych i różnistych [nie, nie jest to żadne złośliwe nawiązanie do tych wstrętnych brukowców z lat 80 - wszyscy wiedzą, którego wieku], wszak takich ludzi [i nie ludzi, nie zapominajmy, że tawerna to także fantastyczne stworzenia i ludzie, którzy wmawiają sobie, że nimi są] nie sposób znaleźć nigdzie indziej w tej cyberprzestrzeni [a może powinienem raczej powiedzieć: enternecie?], którą inni określiliby pieszczotliwie mianem ,,domu". Jest w tym wszystkim coś, co sprawia, że człowiek czuje się poniekąd bezsilny w obliczu magnetyzmu społeczności [czy tylko mnie bawi źródłosłów?], która przecież cały czas się rozwija [choć skojarzenie z mękami Tantala są tutaj jak najbardziej na miejscu, bo i jak wytłumaczyć te wszystkie kontrreakcje użytkowników z okresów przejściowych?]. Tym niemniej, pośród nas nadal są userzy, którzy wyrzekali się swego mentalnego ,,ja" (zastanawiające jest czy taki, dajmy na to Freud byłby w stanie w jakiś sposób określić czym dokładnie jest to ,,tawerniane ja"? Wykluczam tutaj oczywiście wszystkie ega, superega itd., jako przestarzałe i w gruncie rzeczy [na gruncie obecnej nauki] mało precyzyjne), lecz pewnych rzeczy zwyczajnie nie da się /przeskoczyć/ (przy czym używam tutaj metafory). Właśnie za taką osobą można uznać samego Thunder510 (choć jest to wyłącznie moja, nieco - zdaję sobie z tego sprawę - naciągana opinia, wymieszana poniekąd ze skrajnie subiektywizowanym sposobem odbioru tejże rzeczywistości).

Na plus.

A tutaj trochę przecinków: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5538 : 17 Lutego 2014, 22:03:51 »
Fast:  człowiek talentów, duma narodu, największy zbrodniarz wojenny, król ośmiu kręgów, mistrz sztuki tajemnej, 10/10


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5539 : 18 Lutego 2014, 16:09:31 »
Lubię go, choć nie od początku. Na początku jego zachowanie mnie irytowało, choć z czasem, gdy spoważniałem i dorosłem, zacząłem i jego akceptować.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5540 : 18 Lutego 2014, 18:20:53 »
Sylú: potężny siepacz, niesamowity artysta, cudowny pustelnik, osobliwy dżentelmen, szanowany filantrop, 10/10


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5541 : 29 Czerwca 2014, 22:00:24 »
Ptakuba: wierny uczeń Dabu, znakomity troll Tawerny, najlepsze z kont Martina, ceniony artysta.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #5542 : 29 Czerwca 2014, 22:08:51 »
Ptakuba - czterokrotny mistrz tańca towarzyskiego, mój ulubiony kolekcjoner antycznych popielniczek, uhonorowany orderem Merlina i zaznajomiony z tajnymi planami Illuminatów. Człowiek uczciwy, honorowy i przede wszystkim - o bardzo wyszukanym guście kulinarnym (do dziś pamiętam jak wybrzydzał tę oklepaną kaczkę z jabłkami, jak byliśmy na tawernowym wypadzie w Mediolanie. Czy tam Legolandzie, już nie pamiętam. Tylko Hells opierdolił przystawki razem z kelnerem i zamówił jeszcze jakąś pieczeń w sosie żurawinowym, czy cos).


« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca 2014, 22:12:23 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5543 : 29 Czerwca 2014, 22:24:49 »
Fast: mistrz bezczelnego przeklinania tuż pod nosem moderacji, legenda sztuki abstrakcyjnej w pisaniu postów i wielki komtur zakonu.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5544 : 24 Sierpnia 2014, 13:46:03 »
Wiele nowego nie mogę powiedzieć o Ptakubie...

W jego uniwersum są mroczne elfy, które nie walczą miedzy sobą o władzę, nie żyją pod ziemią, nie wierzą w pająki i nie żyją w społeczeństwie matriarchalnym.

Poza tym zboczeniec i degenerat, pociągają go brokuły.

Szanuję. : D


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5545 : 24 Sierpnia 2014, 14:11:55 »
Hells - najlepszy towarzysz rozmów o najbardziej assburgerowym możliwym hobby świata. Szanuję.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5546 : 24 Sierpnia 2014, 18:38:37 »
Ptaku - Pierzak który mówi to co myśli nawet jeśli grozi mu gramota ze strony władzy a podsumowując krótko - szczery do bólu.

Sza-cun za wytrwałość w trollingu ;P


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #5547 : 29 Listopada 2014, 21:07:29 »
Loczuś! <3
Bardzo charakterystyczny człowiek. Podziwiam Jego ogromną wytrwałość i cierpliwość co do niektórych osób (choć teraz już tyle skrajnych przypadków nie mamy ;p). Zdecydowanie zasługuje na swoją posadę, w dodatku jest już z nami tak długo...
Praktycznie idealny moderator, który nie zapomina o cummunity (pomijając fakt, że większość 'starej' brygady tak się ze sobą już zżyła, że rangi nie mają aż takiego znaczenia ;]).
Łatwo nawiązuje relacje i wydaje się oddany swoim zadaniom. Mam również wrażenie, że nasz SM mocno przywiązuje się do pewnych spraw (czasami i tych, do których nie chciałby się przywiązać), głównie emocjonalnie, za czym podąża wrodzona wrażliwość.
Loczek ma również specyficzną w dzisiejszych czasach otwartość i swoistą prostotę mówienia (nie zrozum mnie źle, to komplement ^^), co, wbrew pozorom, czyniłoby go świetnym partnerem do dyskusji. Chciałbym Cię kiedyś poznać irl ;)
O kurczę, tyle komplementów -,- #nohomothough

P.S> Wciąż uważam, że nie wykorzystujesz wszystkich swoich możliwości w FM. Choć jesteś dobrym graczem stać Cię na wiele więcej, nie bój się pokazać pazura ;] A raczej 'poważnej bomby' 8)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #5548 : 29 Listopada 2014, 21:39:38 »
Revold - Mózg numer jeden w dowolnej rozgrywce mafii, rozpracowuje ją, zanim ta zdąży w ogóle napisać jakieś posty, niedawno był na urlopie, generalnie jeden z najspokojniejszych użytkowników tutaj... No i do tego redzik :)


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5549 : 29 Listopada 2014, 22:08:38 »
Myślę, że określenie Hagrid terminator idealnie opisuje powyższego użytkownika.


« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2014, 22:12:39 wysłane przez Calvin Candie » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 367 368 369 [370] 371    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry