Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 368 369 370 [371]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oceń poprzednika (Czytany 925756 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #5550 : 29 Listopada 2014, 22:36:37 »
Loczek - żółty morderca bez serca, postrach takich czomolungmonów różnych, mo[r]derator i generalnie człek do rany przyłóż, to się wda zakażenie :D Naigrywam się, a przecie Loczek dobry człowiek robi tutaj kawał roboty. Znaczy działa profilaktycznie, bo trolle nam wyginęły. To, że w sumie nie ma nic do roboty obecnie, i tak dobrze o nim świadczy :D

Generalnie propsy i kilo cebuli dla tego pana. Niech ma. Na bogato.

#BOGACTWO

Sojlex, Lord of Pączek, słynny. Co ja mogę napisać o Pączku? Jedna z niewielu osób, która jest prawilnym, typowym przyjacielem. Generalnie jest z niego taki #Warren_przyjaciel_wszystkich. Tworzy piękne memy współtworząc tatarsko-krześlany temat która niebawem zostanie wpisany na listę dziedzictwa UNESCO.

Również propsy, również cebula, ale jako przyjaciel tylko 750 gramów, coby się moderacja nie pogniewała, że nie wyróżniam.

Calvin Klein - nie wiem, nie znam, zarobiony byłem jak się tu rejestrował. Cięzko mi cokolwiek o nim napisać, prócz tego, że ma u mnie dożywotni pseudonim, z którym zapewne niedługo się zaprzyjaźni. A skoro JA stworzyłem ci pseudonim, to wróżę ci długą karierę na tawernie. Będziesz równie rozpoznawalny, jak prawdziwy Calvin Klein. #POTWIERDZONE_INFO

...i tylko 250 gramów cebuli, sory.



IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #5551 : 25 Lutego 2015, 21:27:11 »
Fast - inteligentny gość, ziom i troll. Trochę miękka faja, chociaż udaje twardego.. Nie zrozumcie mnie źle, na piwo bym z nim poszedł, ale już na wojnę nie :)


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5552 : 25 Lutego 2015, 21:39:35 »
tomus - inteligentny ziom, który przynajmniej zdaje sobie sprawę z sytuacji politycznej Polski, co wyraża się między innymi drobną publicystyką. Twarda faja, przytoczyłbym tutaj słowa Talara z Wiedźmina II na temat Roche'a, który świetnie można użyć w kontekście tomusa. Podsumowując, na wojnę bym z nim poszedł, lecz na piwo nie ;]


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #5553 : 25 Lutego 2015, 21:51:56 »
Sylath - tego człowieka opisuje dla mnie tylko jedna słowo 'opryszek', ponieważ był tymże w pamiętnej edycji forumowej mafii, w której tomus MVP prawie zmiażdżył miasto. Poza tym, nigdy mi niczym nie podpadł. Widoczny dla mnie na forum mniej więcej tak, jak snajper w lesie ;)


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5554 : 25 Lutego 2015, 22:27:39 »
Tomus - człowiek, który złapał bana za głupie heheszki. Spoko gościu, pamiętam jak się gadało na SB. Teraz prowadzi dość ciekawego bloga. Na piwo bym z nim nie poszła, bo nie piję, a na wojnę to w sumie nie wiem. Nie chcę iść na wojnę.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5555 : 25 Lutego 2015, 23:03:17 »
Cahan - ciekawa osóbka z garścią interesujących poglądów, sporą rzetelnością w wielu sprawach, głową na karku, znośnym ale nieprzesłodzonym charakterem, oślim uporem w tworzeniu kiczowatych nierozróżnialnych dziełek oraz wielką dozą zapatrzenia w siebie i swoje zalety oraz dające dość wątpliwą chwałę zasługi dla polskiej sceny kucykowej. Lubię ją od dawna, ale jak tak myślę, to na dłuższą metę lubienie jej to błąd.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5556 : 26 Lutego 2015, 08:52:57 »
Ptakumba - szczery do bólu z własnym zdaniem Smigol u którego można łatwo podpaść. Mimo iż miał spotkania z Inkwizycją bananową to przeżył i teraz stanowi elitę forumowych trolli. Dobry troll a karmić można ;D

Piwo dla Ciebie ;)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5557 : 26 Lutego 2015, 10:11:02 »
Loczek jest osobą, która w dobry sposób łączy swoją funkcję moderatora ze zwykłym użytkownikiem nawet jeśli ostatnio za dużo się nie udziela. Niestety nawet pomimo długiego stażu moderatora dalej ma problemy z odróżnianiem trollingu, ale może to po prostu jest powód przewrażliwienia. Każdemu się to zdarza.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5558 : 26 Lutego 2015, 10:59:02 »
Sylu to dziwna kreatura, która niczym trolle z Hellsowersum kroczy po cienkiej ścieżce między światłem a ciemnością. Sukcesywnie używa taktyk kontroli umysłu by od kilku lat mamić kierownictwo, iż w rzeczywistości coś robi i nie powinno się go wyrzucić z redakcji, nawet pomimo bycia zbustowanym za multikonta. x] Ma więcej backstory niż Tommy Wiseau - podobno jest ćwierćduńskim potomkiem holsztyńskich junkrów, spędzającym rok pomiędzy Dunią a Rzeszowem (jego IP zawsze pochodzi z tego miasta dzięki korzystaniu z bramek proxy). Posiada zmieniacz czasu dzięki któremu studiuje fotonikę na Uniwersytecie Kopenhaskim i prawo na UAM, oba w systemie dziennych. Jego zawołanie bojowe, credo oraz zew godowy to "szczym ryj szmato jebana".


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5559 : 26 Lutego 2015, 13:00:21 »
Hells, osoba usilnie trollująca swoją tożsamość, że aż ciężko się zorientować czy jest starym orkiem weteranem czy też młodą kobietą, a może ta młoda kobieta to jego zmarła dziewczyna kturom zostawił przed okrutnom śmierciom?!11! Tak czy siak jest osobnik ciekawy, oglądający dużo filmów (a filmy to ogromna frajda i każdy kto twierdzi inaczej Uncle Hells powinien zbanować), przy tym niestety stwierdzając, że nowy hobbit jest spoko a amejżing szponder jest słaby (czysta herezja). Fan Warcrafta o czym boleśnie miałem okazję się przekonać :> Poza tym osoba o całkiem niezłej wiedzy oraz ciekawych poglądach na świat. Dissuje Cahan jak ta się zapędzi w dziwacznych poglądach (tak jak każdego, jednak odkąd Hadrian zagląda tu raz na ruski rok, to Cahan częsciej obrywa) ;P Przy okazji zawsze znajdzie osobę by dać bana, pomimo to na zawsze pozostanie nieskazitelną Bananową Księżniczką tego forum ^^ No i zapomniałbym, że kumpluje się z Szybkim i razem przerzucają się w rzucaniu głupotami. Generalnie okejka, choć musi zmienić zdanie odnośnie hobbita. Wypada tu jeszcze zacytować na podsumowanie Belegora:
"Hells jest orkiem, a ork to przerośnięty, zmutowany grzyb z kosmosu"  10/10


« Ostatnia zmiana: 26 Lutego 2015, 13:15:02 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5560 : 26 Lutego 2015, 16:00:21 »
Preferuję definicję Fergarda, tj. "Prawdziwym imieniem Hellsa jest Hells i jest on taki, jakiego go sobie wyobrazisz". Jestem wróżką.

Reuel (także Rojel lub Raul), ur. jako [utajniono] - prawilny człowiek z prawilnym imieniem. Legenda głosi, że przyszedł na świat z własną kopią zapasową, jednakże nie spełnia ona poprawnie swej funkcji, gdyż jest innej płci.
Reuel pochodzi z dziwnej komórki rodzinnej, gdzie wszyscy grają w hirołsy i są psychofanami Tolkiena, nieumiejącymi cieszyć się kinowym Hobbitem. Podobno robi zdjęcia, jednakże nikt ich nigdy nie widział, tak samo jak ich rzekomego twórcy. Posiada internetowy know-how, pozwalający mu być na bieżąco z rożnymi fasetkami DC Comics mimo iż nie przeczytał nigdy prawdziwego komiksu. Pierwszy rozpoczyna dyskusję nt. wyższości Batmana nad czymkolwiek innym i ostatni ją opuszcza.
Reuel to należy do elitarnej grupy użytkowników Tawerny, której członkowie nie dają mi powodów do kwestionowana ich inteligencji. Co prawda uważa TASM2 za obiektywnie dobry film, ale zrzucam to na karb zaćmienia umysłu/braku gustu/braku wiedzy nad tym jak obiektywnie dobry film wygląda (wybieram zależnie od humoru). Jest czarnym kryptorasistą, tj. twierdzi iż nie ma problemu z Murzynami, jednakże zawsze jako pierwszy zgłasza problemy z nimi związane.
Do tego kiedyś w Forumowej Mafii udało mu się wygrać pomimo mojej próby rozpętania perfekcyjnej burzy (4 pod rząd, never forget...) i wyraźnie zostawionych dyrektyw, czego nigdy mu nie wybaczyłem i z jakiego to powodu chowam ku niemu niechęć i resentyment.
Psychofan Diablo, gotowy bojkotować inne produkty Blizzarda tylko dlatego, że jest w nich za mało mieszkańców Sanktuarium. Naprawdę wynika to jednak z tego, że Blizzard nie dał mu klucza do HotS - tego ciosu duma Reuela nie wytrzymała.
Ponadto czasami jak się nakręci na jakiś błahy problem to tak fuczy i buczy i prycha że trzy małe świnki tracą domy, a iskry miotane przez niego z... odwłoka podpalają Fastowi grzywę.
Męczy się z ruskami w IC zamiast przejść do... w sumie nie, w świecie AoSów nie ma ucieczki do ruskich. :C

Plusik ^_^


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #5561 : 26 Lutego 2015, 18:37:09 »
A zatem, pomijając kilka niezwiązanych (do końca) z tematem postów...

Hellseł - dobrze wszystkim znany moderator, jeden z aktywnie piszących opowiadania, tożsamość owiana tajemnicą. Ponadto organizator najgłośniej rozdmuchanych edycji FM, edycji nowych ras tawerny, która uciekła przed śmiercią za pomocą jakiejś lodówki, oraz kilku konkursów. Odnosi się wrażenie iż w obecnym ustroju jest szefem PR zarządu, albo przynajmniej ważną w tej kwestii osobistością.

Co najważniejsze - ma drewnianego kompa. Cytat autentyczny.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5562 : 26 Lutego 2015, 21:21:08 »
Ponczek - przyjemna osóbka, którą ostatnio trochę mało widzę na forum, bo i nic ciekawego nie robi tylko głupoty pisze. Kompletnie nie pasuje tu ta czerwona stylistyka bo Ponczek kojarzy się wszystkim zupełnie inaczej. Charakterystyczną cechą jest zestaw linków w sygnie, na który nikt nigdy nie zwrócił uwagi.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5563 : 26 Lutego 2015, 21:24:57 »
Ptakuba - zabawowa osoba, parę razy miałem przyjemność brać udział w zabawie w mafię razem z tą osobą. Łatwo jest się z tą osobą dogadać. Mój imiennik zresztą. 8) Osoba jak najbardziej na plus, tym bardziej że jest fanem trzeciej ery.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5564 : 16 Marca 2015, 23:06:39 »
Ikee- prawilny ziomeczek z osiedla, pamiętam jeszcze jak pod starym nickiem prowadził dyskusje w dziale z H5 ( bardzo wartościowe, serio ). Wykazał się też wcale niemałą widzą na temat H3, ogólnie człowiek bardzo w porządku, chociaż jakoś bardzo go nie znam. No i grał w mafię pare kremówkomiesięcy temu.
+


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 368 369 370 [371]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry