Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Drukuj
Nabór na moderatora - zamknieta (Czytany 18295 razy)
Hetman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 26 Sierpnia 2008, 16:41:53 »
No właśnie czym sie kierowaliście?
Zasługami dla Tawerny? Jak dana osoba spełniała dotychczasową funkcję? Zachowaniem? No nie wiem...
Widzę tylko, że wybór ten jest nie do końca sprawiedliwy.


IP: Zapisane
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 26 Sierpnia 2008, 20:05:41 »
Drogi Hetmanie, Rada Starszych na pewno kierowała się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Jeśli chcesz kwestionować ich wybór, to radzę przygotować się na tego poważne konsekwencje ^^


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 26 Sierpnia 2008, 20:08:24 »
Komentować mozna, byle uzasadniać to co sie mówi.
Cytuj
Widzę tylko, że wybór ten jest nie do końca sprawiedliwy.



IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 27 Sierpnia 2008, 13:24:03 »
Heh. Kierowaliście sie stażem, doświadczeniem, zachowaniem, wykonywaną dobrze pracą redaktorską jak poprzednio czy czymś innym?

Napisz prosze martin. Jak coś pytam z ciekawości.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 27 Sierpnia 2008, 21:44:51 »
Gratuluje nowym moderatorom , choć nie spodziewałem się takich rezultatów , miałem  ciszy jednego mocnego kandydata , a odrzucenie jego propozycji zdziwiło mnie , co do mnie myślę że Khaziu wie przynajmniej czemu już nie jestem modem, nie ukrywam że mi trochę przykro ,ale no cóż , każdy kiedyś musi pójść na emeryturę


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 29 Sierpnia 2008, 10:53:07 »
Dziwi mnie fakt, że Khazik nie został wybrany... Jest długo z nami, obeznany w serii HoMM. Z trójki wybranych największe zdziwienie mnie bierze przy osobie Fehu... Jest stosunkowo krótko, no ale cóż mogę się mylić.



IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 29 Sierpnia 2008, 10:56:59 »
No nie wiem. Jeżeli dla ciebie pół roku to krótko... Ba, nie pół roku, a dziewięć miesięcy...


IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 29 Sierpnia 2008, 21:16:14 »
Jestem ciekawa kto się utrzyma na tej pozycji z nowych ;>
Tylko czemu Cepek odszedł? Tego już nie mogę pojąć...  :-\


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 29 Sierpnia 2008, 22:29:19 »
czemu Cepek odszedł? Tego już nie mogę pojąć...  :-\
każdy ma prawo do wakacji, wyjechać np. gdzieś gdzie nie ma dostępu do neta czy coś w podobie..

Nabór na moderatora zamknięty, a temat otwarty, nie żebym coś insynuował :rolleyes:


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 30 Sierpnia 2008, 09:29:39 »
Nie. To nie przez wakacje. Nie wiem czy mogę wam powiedzieć. Ale zapytam się go jak będzie ok?

Chciałbym też podziękować Smithowi oraz Cepkowi za to iż wierzyli we mnie jako moderatora ale cóż, stało sie jak sie stało. Dzięki chłopaki.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 02 Września 2008, 16:57:07 »
Tydzień okresu próbnego dla moderatorów, o którym pisałem już minął i powinniśmy  podjąć decyzje.  Jednak mamy pewne wątpliwości co do osób których okres ten dotyczył (loczek, Fehu, Laxx).
Jako, że praca moderatorów głownie dotyczy użytkowników, postanowiłem poznać opinie innych osób z forum.
Każda osoba z rangą wyższą niż zwykły użytkownik, może wyrazić swoja opinie na temat nowych moderatorów wysyłając do mnie pm. Każdy pm powinien zawierać uzasadnienie - dlaczego opinia jest taka a nie inna.
Opinie te nie będą wiążące, ale pozwolą wytworzyć pewien obraz pracy zainteresowanych;).
Na pm czekam do piątku włącznie.


« Ostatnia zmiana: 02 Września 2008, 18:09:43 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 06 Września 2008, 17:53:46 »
Czas rozwiazać konkurs :)

Pozbierałem Wsze opinie odnosnie moderatorów. Moge stwierdzić, iż praktycznie głosy były jednomyslne i przedstawiły nam konkretny obraz moderatorów. Praktyczne Wasze głosy zadecydowały, my dołozyliśmy swoje.

Na stanowisku moderatora pozostanie Loczek, pozostałe dwie osoby niestety się nie sprawdziły. Przywracam tym osobom, tj Laxx i Fehu poprzednie pozycję redaktora chyba, że sobie tego nie życzą.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 06 Września 2008, 18:16:14 »
Okej, rozumiem, że trzeba się umieć pogodzić z porażką, ale czy można wiedzieć, jakie osoby głosowały przeciwko mnie? Bo domyślam się, że wszyscy ci, którzy twierdzili, że jestem złym modem, byli po prostu obrażeni za to, że im dałem ostrzeżenia itp.

Nie chcę być chamski i do Loczka osobiście nic nie mam, ale skoro nie dał nikomu żadnego ostrzeżenia, to nic dziwnego, że nikt z użytkowników nie ma pretensji co do jego działalności...


IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 06 Września 2008, 18:25:24 »
@Up: Gadasz bzdury jakich mało. Odpowiedź jest jednoznaczna: nie sprawdziłeś się i tyle. A jeśli chodzi o to, kto głosował przeciwko tobie, to już sprawa indywidualna i skoro głosowanie było tajne, to takie pozostanie do końca.
Poza tym, bycie moderatorem nie polega na wlepianiu wszystkim, jak leci "ostów". To jedynie świadczy o niekompetencji i nieumiejętności rozwiązywania problemów. Dlatego Loczek się sprawdził, a Ty i Laxx nie.
Chyba teraz jest wszystko jasne.
Jestem wściekła, stąd też taki charakter mojego posta.
Tyle.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 06 Września 2008, 18:34:56 »
Tutaj nie było głosowania w dosłownym tego słowa znaczeniu. Każdy wyraził opinię, my to wzięliśmy pod uwagę, zestawiliśmy ze swoją opinią i podjęliśmy decyzję.

A na przyszłość, moderator nie ma być dyktatorem, prezentującym swoją pozycję alpha na forum, ani piskorzem który przeczesuje forum wypatrując każdą możliwą okazję, żeby wlepić osta, ani tym bardziej chochlikiem, robiącym wszystkim na złość. Ktoś taki ma być przyjacielem użytkowników, dobrze się z nimi rozumiejący, traktujący ich na równi i po przyjacielsku, wykorzystując uprawnienia do porządkowania forum i przywoływania do porządku "wybitne jednostki", które się ewentualnie zawieruszą na forum.

Nie było wielkich nieścisłości, wręcz przeciwnie, sytuacja była dość klarowna, więc uważam wątpliwości za rozwiane, a temat za zamknięty.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry