Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Drukuj
End of an Era (Czytany 11781 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 01 Kwietnia 2012, 00:48:34 »
Cześć wszystkim.

Nie lubię tego robić. Naprawdę nie lubię. Już raz żegnałem jedną społeczność internetową, Jaskinię Behemota, nadal mam taki gorzki posmak w ustach po opuszczeniu heroes.net.pl i piękne wspomnienia z nią związane...Tak, nastał w końcu moment, kiedy Wasz Forumowy Wujek Hellscream odchodzi na słuszną emeryturę.

Początkowo przybyłem tu, żeby awanturować się o kradzież moich pomysłów, ba, złamałem regulamin moją pierwszą wypowiedzią. :) Uważałem tą stronę za zbiorowisko trolli i neokidów, ale na szczęście zmieniłem zdanie. Bez zbędnej przesady stwierdzę, że poznałem tu mnóstwo wartościowych osób i w żaden sposób nie zmarnowałem żadnego z ponad 43 dni mojego czasu online.

Trzeba jednak wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. Zdaję sobie sprawę, że wieczne braki w wydajności moich projektów nadrabiałem gadaną i miną, więc może forum nie straci na moim odejściu tyle, co na podobnej akcji przeprowadzonej przez Loczka. Swoją drogą, zbiegliśmy się w czasie, nie ma co...

Mój serdeczny kuzyn zaprosił mnie do siebie na czas w sumie nieokreślony, a ja z chęcią się zgodziłem. W końcu ostatni raz w Hiszpanii bylem 8 lat temu, a przez najbliższe pół roku nic mnie w Polsce nie trzyma...Nie obrazicie się chyba, że nie będę Wam opisywał meandrów mojego życia prywatnego. :>

Piszę to zanim zedrą ze mnie odznaczenia rangi (:P), powodzenia wszystkim w konkursie na nowych moderatorów, który z pewnością zostanie rozpisany po odejściu moim i Loczka. Jeżeli administracja tego nie zrobi, to ja Menelagowi współczuję.

No i kilka słów do osób mi bliższych, przecież co to za pożegnanie bezn ich. :)

Jarku, dzięki, że uwierzyłeś, że mogę coś zrobić dobrze i przepraszam, że kilka razy zawiodłem. :)
Martin, no-lifie, get a fuckin' life. :D
Luk, Up the Irons. Mam nadzieję kiedyś się z Tobą spotkać na jakimś koncercie.
Oliswen, jeszcze raz serdecznie dziękuję Ci za rysunki. :)
kluseczko, choć pewnie tego nie przeczytasz, dziękuję Ci za bycie wierną czytelniczką mych opowiadań.
Laxx, diablico...Będziemy w kontakcie. :)
Shelv, mój ukochany dres - intelektualista...Oby przewaga liczebna zawsze była po Twojej stronie. :>
Cepek, kiedyś masz się dorobić sieci restauracji, w której obsłuży mnie przebrany za chomika kelner. :P
Menelag, jeszcze raz wyrazy współczucia. Ale będziesz miał roboty...:]
Belegor, miłego noszenia maski. :D Jeżeli administracja przyzwoli, możesz dokończyć Nowe Rasy Tawerny, żeby nie stały jako pomnik mojej porażki. Może w końcu skończymy tego PBFa.
Dabu, Lazor, Fehu...moglibyście tu wrócić, bo się nudno robi. ;D
Ptakuba...zawsze chciałem Ci to powiedzieć. Kiepski z Ciebie anarchista, co ciągle chce wprowadzać sojusze o! :P
Milandia, której już z nami nie ma...Byłaś pierwszą osobą z którą gadałem na Tawernie. Pozdrowienia, gdybyś to kiedyś przeczytała.
egzeq, do dziś pamiętam Twoje gówniarskie odzywki na forum Ptaka, a tutaj to taki ułożony byłeś. :P Dzięki Tobie słucham The Exploited, wiec dzięki.
Kolcz, od Ciebie zaraziłem się długimi okresami absencji. Hate you. -.-
I jeżeli kogokolwiek pominąłem, a uważa, że powinien się tu znaleźć - to sorry. :P
Regeth, mistrzu tematonekromantów...Ręka na pulsie.
Nimrod, ty stary draniu, do usłyszenia na Skypie. :)
andre, Tazol - chłopaki od LoLa, dzięki za gry. ;)

No i last but not least...Fergard, mordko Ty moja. ^^ Siedź na tej stronie, a moje imię nie zginie. Może na odchodne zdołam Cię zrobić moderatorem Waszej Twórczości, nie widzę nikogo innego jako mojego następcy. Powodzenia, cokolwiek byś nie robił, na pewno się do Ciebie odezwę, musimy w końcu tego PBFa postawić na nogi i w LoLa zagrać. Sława!

Sigh...no i chyba to by było na tyle. Wiem, że 1 kwietnia aż wrzeszczy, że to tylko Prima Aprilis, ale niestety - to rzeczywistość. POSTARAM, postaram się Was jakoś odwiedzić...Pewnie w niedzielny wieczór wpadnę ostatni raz, a potem czeka Was długi odpoczynek ode mnie. Z nieukrywanym żalem wciskam "Wyślij wiadomość", ale nie miałem serca zwiać bez pożegnania.

Ladies and gentlemen...Uncle Hellscream has left the building.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 01 Kwietnia 2012, 08:23:36 »
No zaraz tutaj mnie zbanują za przekleństwa :P odchodzicie wszyscy chociaż nawet mnie nie upomnieliście chociaż raz. I jeszcze weźcie wybierzcie jakiegoś zastępce, najlepiej te pożeracza troli który też chętnie wszamie neokidów. Do zobaczenia gdzieś w basenie Morza Śródziemnego (mianowicie na Cyprze :)) ale kurna żebyś nie miał czasu wejść na tawerne chociaż na chwilę (nie musisz moderatorować od razu)?
No nic miłej zabawy życzę tam w Hiszpanii i powodzenia w niemiłej pewnie nauce języka.
Żegnaj Hellscreamie!


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Kwietnia 2012, 09:15:10 »
Prima Aprilis :)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 01 Kwietnia 2012, 09:16:34 »
Heh... na Tawernę ostatnio nie wchodzę, tylko co jakiś czas szybko przeglądam odpowiedzi w moich wątkach. Ale dziś coś mnie pchnęło by zobaczyć nowe tematy. I zobaczyłem to... Hells odchodzi... HELLS ODCHODZI... cóż to za czasy.  :D Na pewno Tawernie będzie ciebie brak. No nic... nie mogę już nic napisać tylko się pożegnać. A więc oficjalnie: Żegnaj

P.S. Cepek - ???


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01 Kwietnia 2012, 10:36:33 »
Nawet jak to prima aprilis to rzadko mam okazję pisać w Sprawach Tawerny --->


Część Wujaszku!  ^_^

EDIT:
Btw. pamiętam jak rok czy dwa lata temu w prima aprilis - jeśli się nie mylę - Luk i Martin udawali kłótnię, a moderom dano wolną rękę i wręczali bany za to, że np. czyjaś postać z HoDa mu się nie podobała albo za to, że zrobił błąd ortograficzny ^^

To było genialne.


« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2012, 10:40:40 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01 Kwietnia 2012, 10:41:19 »
Żegnaj wujaszku, będzie nam Cię bardzo brakowało. Byłeś duszą i esencją tawerny, chwile, w których bywałeś tu były niezapomniane, dawały inspirację, to tworzyło klimat tego zakątka. W tej chwili właśnie osierociłeś dziesiątki, jeśli nie setki osób. Jak mogłeś, ty... orku ty.
No cóż, jak to mówią, wszystko co dobre musi się skończyć, ale czemu tak szybko?!
Żegnaj, wujku. Będziemy tęsknić  :paa:


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 01 Kwietnia 2012, 11:59:50 »
Zanim odejdziesz dokończ rasy ;]

Na razie. Do zobaczenia. Cześć i czołem.

 




IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 01 Kwietnia 2012, 12:45:20 »
Na pewno Tawernie będzie brakowało wspaniałego wujaszka, duszy towarzystwa. Na razie Hells, miłych wakacji. Wpadnij kiedyś.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 01 Kwietnia 2012, 14:35:53 »
W Hiszpanii też jest internet.

Och ten ork.
Pojawia się na tawernie, zaczyna pisać nowe opowiadanko i znika. Jak tak można? Za takie czyny to powinno się linczować. Będzie mi brakowało uciekania przed twym banaxem, i gadania z tobą. Tylko uważaj żebyś się reumatyzmu nie nabawił w tej Hiszpanii. Z co z Forumową mafią? I tak jest nas tam mało, a ty chcesz sobie pójść?
A co się stanie z banaxem? Zabierasz go ze sobą, czy zostawisz go komuś do przechowania?

I tak nie wierzę, że znikniesz orku, masz tu za dużo niedokończonych spraw.




IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 01 Kwietnia 2012, 14:47:53 »
Banaxe banaxem ale następni moderatorowie dostaną sprzęt nowej technologi :D


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 01 Kwietnia 2012, 15:45:53 »
No cóż. Ja nadal uważam, że to jest tylko żart primaaprilisowy, ale jeśli nie, to żegnaj.

Tylko nie mówcie potem, że dałem się wkręcić, bo jak dla mnie to to jest troll level- orc.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 01 Kwietnia 2012, 15:57:34 »
Ja też nie lubię prima aprilis a tym bardziej takich żartów ale to chyba nie taki żart.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 01 Kwietnia 2012, 16:19:21 »
Żegnaj i siedź w tej Hiszpanii jak najdłużej  :P

Nie odwiedzaj nas zbyt często  :)


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 01 Kwietnia 2012, 16:22:43 »
Cytat: Sylath
Nie odwiedzaj się zbyt często
Ja można siebie nie odwiedzać? :P

Hah, mym ostatnim aktem na Tawernie przyłapałem Gramatyka na złym słówku. :P Imma OP.

Też chciałbym, żeby to było Prima Aprilis, no ale niestety...Przykro mi tylko, że zostawiłem tyle niedokończonych spraw, ale na pewno znajdą się odpowiedni ludzie, by je dociągnąć do końca.
Cheers.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 01 Kwietnia 2012, 16:27:15 »
Czymaj się w tej Hiszpanii!  :papa: Wracaj szybko, bo Laxx będzie tęsknić - oberwiesz patelnią za to, że wynosisz, zobaczysz! Pamiętaj, ona Cię znajdzie!
A jeśli chodzi o tą moderację - na bank kogoś wezmą, bo ja i Cepek nie wyrobimy xD
Bez sensu wszyscy się żegnają z tą Tawerną -.- naszło mnie na melancholię (:


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry