Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Drukuj
ŁatwaGRA #1 - Wyniki (Czytany 14434 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 10 Maja 2012, 11:41:56 »
Ja swój głos oddaje na... Grownocka. Napisał bardzo wiele ciekawych artykułów i newsów, za co nie tylko zasługuję na grę, ale i na range Elitarnego Redaktora.


« Ostatnia zmiana: 10 Maja 2012, 11:51:02 wysłane przez Freezon » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 10 Maja 2012, 18:36:22 »
Tak:

1) Loczek - od dawna pracuje na forum przetrzepując najbardziej ukryte zakamarki poszczególnych działów, tematów i postów czyszcząc je wszystkie z niepotrzebnego syfu. Swoje stanowisko łączy z pracą redaktora, gdzie tworzy całą masę świetnych tekstów, często o tematyce której nikt nie chce się podjąć - np. poradnik do Heroes 4, gdyby nie on, to pewnie nie tknąłbym ani jednej kampanii z tej części po dzień dzisiejszy. Jakby tego było mało, aktywnie uczestniczy w życiu forum, pomaga innym użytkownikom i ma ogromną wiedzę o serii HoMM. Użytkownik idealny? Tak.

2) Menelag - Robi coś, co dla mnie jest czarną magią - mody do Heroes 5, w dodatku swoją robotę wykonuje perfekcyjnie, absolutna czołówka światowa pod tym względem. Łączy tą pracę ze stanowiskiem moderatora, gdzie również nie zawodzi. Uczestniczy w życiu tawerny i ma dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 10 Maja 2012, 18:43:18 »
Gronwock - osoba, którą szczerze podziwiam. Zrobił bardzo dużo dla Tawerny, w szczególności, jeśli chodzi o dział "Heroes VI". Bardzo twrdo broni swoich przekonań, mimo, że czasem zdoi to w sprzeczności z cudzymi poglądami.

Menelag - przede wszystkim za mody, które są dla niego bardzo ważne. Jest bardzo aktywny na forum (może nie obecnie, ale matura jest ważna) i stara się zroić dużo dobrego dla naszej społeczności.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 11 Maja 2012, 18:08:18 »
Oliwsen: Naprawdę była super, nie miałem z nią okazji porozmawiać, ale patrząc po postach można stwierdzić że lepszego tawernowicza nie było. Miła, bezkonfliktowa i w dodatku prześwietnie rysowała.
Fergard: Bez obrazy dla Hellsa, ale opowiadania Fergarda bardziej mi się podobają. Poza tym ogólnie miła osoba.

Ciekawe czy pojawi się kiedyś jakaś edycja konkursu, w której ja wygram... HAHAHAHAHA


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 11 Maja 2012, 19:10:58 »
Po pierwsze oddaję swój głos na:
Oliwsen - jej poradniki wiele nauczyły mnie w modowaniu, bardzo pomogła w rozbudowywaniu portalu i generalnie to mój ulubiony użytkownik ;*

po drugie:
Belegor - on jest zasłużony pod tym względem, iż w wielu tematach się wypowiada sensownie, jest bardzo aktywny, ma na swoim koncie bardzo dużo postów ( i nie jest to spam!).

Te dwie persony to moim zdaniem najbardziej zasługujące na grę Risen2

P.S. dziękuję za głosy na mnie, cieszę się, że doceniliście moją dotychczasową pracę i korzystając z okazji witam ponownie, Tawerno! ;)


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 11 Maja 2012, 19:57:13 »
Ja również pozwolę sobie zagłosować i głosik z mojej strony leci dla Menelaga.

Pomijając jego wielki zapał oraz talent, zmieszany z wielką dozą anielskiej cierpliwości w tworzeniu fantastycznych modów, głosuję na niego ze względu na przesympatyczne usposobienie chłopaka. Nie zauważyłam żeby komukolwiek odmawiał pomocy, jest przyjazny dla każdego. Może nawet czasami za bardzo, ale taki już jego urok. ;p


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 11 Maja 2012, 22:26:47 »
Ja swój głos oddam, na Menelaga , oczywiście za te wszystkie mody , które wykonał, ale również za to , że wysłucha każdego, który będzie potrzebowała jakiejś pomocy. ; )

A drugi głos oddam na Grownocka, za to , że cały czas śledzi wieści ze Świata H6 i dodaje nowe artykuły na główną. Ma facet cięty język i broni swojego zdania, ale to dobrze. Takich ludzi potrzeba  w tych czasach .. :  ))


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 11 Maja 2012, 23:22:16 »
1. Loczek, bez niespodzianek tym razem. Doświadczenie na forum nieprzerwanie liczone w latach, szybkie załapanie się na moderatora i wywiązywanie się z obowiązku w 100%. Kawał czasu odwala masę dobrej, ciężkiej i niewdzięcznej roboty, i wciąż mu się chce. Ponadto sporo pomaga w sprawach z grą i można z nim normalnie porozmawiać. ++

2.Shelv za odpieranie i zawiadywanie nieprzemierzonych, specyficznych i niefiltrowanych fal "internautów". Też niewdzięczna robota.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 12 Maja 2012, 00:53:26 »
No to tak:
Hadrian- jedna z dusz towarzystwa na naszym forum. Udziela się wszędzie, daje rady oraz pomaga w każdy inny sposób jak może. Dodatkowo od jakiegoś czasu jest redaktorem i z tego co wiem nie próżnuje. Jednak najbardziej cenie go za to, że gdy na naszym forum był zastój i mało komu chciało się z tym walczyć on wychodził problemom naprzeciw i starał się ożywić to forum, zakładając liczne wątki, reaktywując stare tematy oraz głównie dzięki niemu znów jest WT ;)

Sylath- ostoja tego forum jeśli chodzi o względy gramatyczne. Pilnuje, by tacy frajerzy jak ja nie pisali tysięczny raz tych samych błędów ;D No ale przechodząc do rzeczy to trzeba przyznać temu userowi ogromny wkład w życie tego forum od dłuższego czasu. Jest to dodatkowo osoba bardzo przyjazna i skora do pomocy. No i jest to kolejny z redaktorów.

Gdybym miał wymienić na kogo głosuję żeby dostał tą nagrodę to zagłosowałbym praktycznie na połowę osób, które na tym forum znam, więc postarałem się wybrać te osoby, które według mnie na to wyróżnienie zasługują ale do tej pory nie zostały wspomniane.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 13 Maja 2012, 10:51:13 »
Loczek - uzasadniać nie trzeba, skoro jest to konkurs dla stażystów - każdy wie jaką wykonuje pracę. Czysty pozytyw.

Luk - pozytyw taki, że jako jeden z nielicznych widzi mnie pozytywnego  :)


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 13 Maja 2012, 13:05:16 »
Ja oddaje glosy na:
Menelag- osoba bardzo miła, uprzejma, pomocna itp. Bawi się w czarodziejskie sztuczki zwane mo(r)dowaniem, tworząc świetne modyfikacje do HoMM V. Spełnia się jako mod, nie da spamować, kląć i nabijać postów. Ogółem głosy na niego są zasłużone.

Loczek- to samo co wyżej(oprócz modowania), pogada, pomoże, zbanuje jak trzeba, po prostu "swój chłop".


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 13 Maja 2012, 13:27:51 »
Ja głosuję na:

Menelag- robi bardzo fajne Mody do HoMM5 i tak jak UP, miły, uprzejmy itd.

Grownock-cały czas wyszukuje i wstawia nowinki o HoMM6.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 13 Maja 2012, 13:38:31 »
No to ja zagłosuję na:
Oliwsen-bardzo pomocna, bardzo dużo zrobiła dla Tawerny, robi bardzo dobre artykuły
Loczek-dba o porządek na forum, miły, chętnie pomaga


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 13 Maja 2012, 17:49:35 »
Cóż rzutem na taśmę oddaje głosy:
Luk-człowiek instytucja, grafika, muzyka a także ogólna znajomość forum. Administrator pełną gębą z którym można miło ppogadać.
Oliwsen- cóż tutaj można napisać wiele, grafika artystyczna po tworzenie elementów na stronę wzbogacając ją o brakujące elementy.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 13 Maja 2012, 18:03:51 »
Jako iż mamy niedzielę i minęła godz. 18 głosowanie zostaje zakończone. Wszystkie ważne głosy zostaną zliczone a jutro zostanie ogłoszony szczęśliwiec, który otrzyma Risen 2 :)

ps. Niebawem do oddania będzie kolejna gra bądźcie więc czujni ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry