Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Drukuj
Konkurs "Tawernowe Oscary" (Czytany 14074 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 05 Czerwca 2012, 19:34:36 »
1. User z najlepszą grafiką (avatarem i sygnaturą)
2. User z najlepszym podpisem/ tekstem osobistym
3. User z największym poczuciem humoru
4. Najbardziej pomocny user
5. User zakładający najciekawsze wątki
6. Najbardziej kontrowersyjny
7. Najlepszy dyskutant
8. Ulubiony redaktor
9. Ulubiony moderator
10. Największa maruda

No i niech symbolicznie będzie ta 11 -> tylko tutaj Oscara "nie wręczymy", bo co po jakiejś figurce w awatarze userowi, którego konto jest zawieszone. Jak dla mnie super układ.
Największy spamer=Troll Tawerny (tu raczej chodzi o tych, których pożegnaliśmy)
No i do "symbolicznych" oskarów dołączyłbym nagrody dla userów, za którymi tęsknimy. Sytuacja analogiczna do zbanowanych (prawie).

Oczywiście wychodzę z założenia, że DA SIĘ zrobić taką śmieszną figurkę koło danych usera +podpis kategorii; etc.
Dobry pomysł z symbolicznymi oskarami, byłby dla naj. spamera, usera za którym tęsknimy oraz dla tego, którego byśmy chcieli się z nim spotkać osobiście.

Ale 12 punkt czyli najbardziej twórczy zostaje. Akurat tu chyba nie będzie jakiś problemów (w końcu Wasza Twórczość pustkami nie świeci)

@Freezon, hmm spodobał mi się twój pomysł, będzie zamiast marudy.
Przy tym poście masz wszystkie 12.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 07 Czerwca 2012, 13:27:51 »
A więc tak kategorie pozostają takie jak są. Zasady dałem na pierwszą stronę. Warto by się jeszcze dowiedzieć od adminów czy dałoby załatwić te statuetki gdzieś w profilu. Ewentualnie będą sygnatury ze statuetkami.

Głosujemy od soboty 6.00 do piątku 23.59, wyniki w sobotę wieczorem około 20.


« Ostatnia zmiana: 07 Czerwca 2012, 14:30:52 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 07 Czerwca 2012, 20:37:16 »
Wiesz, myślę że ciekawiej by było jakby każdy mógł oddać 1 głos w każdej kategori. Każdy teraz ma ciężką decyzje na którą kategorie głosować i na kogo (na kogo dylemat zawsze jest i powinien ale gdzie to już nie za ciekawie). To tak jak byś miał wybrać czy głosujesz na prezydenta, w wyborach parlamentarnych czy do senatu, może to i mniejsza skala ale tylko takie porównanie przyszło mi do głowy.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 07 Czerwca 2012, 21:01:28 »
Przecież każdy głosuje wysyłając głosy na wszystkie kategorie! Nie wiem skąd ci to przyszło do głowy? Głosujemy raz, czyli jak już wyślesz mi PW to nie możesz zmienić swojego wyboru. Jeśli coś jeszcze nie jasnego, to zapraszam na PW ;).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 09 Czerwca 2012, 18:31:45 »
Przepraszam, że post pod postem, ale pragnę przypomnieć, że można już głosować na Tawernowe Oscary. Później można dolepić do poprzedniego posta.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 09 Czerwca 2012, 20:23:45 »
Ja z głosowaniem bym się wstrzymał i poczekał na oficjalny odzew administracji w tej sprawie. Bo nadziei było dużo, a głupio by wyszło jakby cały konkurs skończył się na ogłoszeniu wyników i rozejściu się w różne działy Hyde Parku : >


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 09 Czerwca 2012, 20:29:16 »
Ja z głosowaniem bym się wstrzymał i poczekał na oficjalny odzew administracji w tej sprawie. Bo nadziei było dużo, a głupio by wyszło jakby cały konkurs skończył się na ogłoszeniu wyników i rozejściu się w różne działy Hyde Parku : >
Wiesz dla mnie to tylko zabawa więc mi bez różnicy czy jakimś cudem zostanę wybrany i dostanę jakiś znaczek przy danych o userze czy nie ;) Administracja miała tyle czasu, że już dawno powinna się wypowiedzieć.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 09 Czerwca 2012, 22:18:49 »
Znaczy ja też nie chcę z tego broń Boże czynić super mistrzostw tawerny, ale liczyłem, że po prostu zostanie jeszcze coś powiedziane : )

Cytuj
Administracja miała tyle czasu, że już dawno powinna się wypowiedzieć.

No to ok : >


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 10 Czerwca 2012, 08:12:48 »
Przypominam także, że do głosowania liczymy też symboliczne statuetki:

-User z którym chciałbyś/ chciałabyś spotkać się osobiście
-User, którego ci brakuje najbardziej na forum
-Największy offtopiarz

Dodatkowa zasada:
Nie trzeba glosować na wszystkie kategorie, można zostawić kilka pustych pól, no ale lepiej wypełnić cały zbiór. Przynajmniej większość musi być wypełniona.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 2 [3]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry