Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: czy działa wam himachi?  (Głosowanie skończone: 18 Grudnia 2009, 08:23:17)
działa - 5 (62.5%)
jakoś działa - 1 (12.5%)
tak średnio - 0 (0%)
kiepsko działa - 0 (0%)
nie działa - 2 (25%)
Głosów w sumie: 8

Strony: 1 ... 19 20 21 [22] 23    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
LAN i UBI.COM - porady,konfiguracja, problemy (Czytany 147922 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #315 : 13 Lipca 2010, 19:29:35 »
To chyba możesz pójść z paragonem do sklepu, w którym kupowałeś?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #316 : 13 Lipca 2010, 19:54:29 »
I skad potem wezme herosy?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #317 : 13 Lipca 2010, 19:59:05 »
No jeśli nie miałeś pełnego zestawu, jaki miał być w opakowaniu, to ci powinni dać brakującą cześć. Ale chyba po jakimś tam czasie paragon staje się nieważny. Nie wiem, nigdy nie zwracałem produktu.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #318 : 13 Lipca 2010, 20:10:26 »
Gre kupiłem gdzies w kwietniu. Przegladałem różne fora internetowe itp. i zauważyłem że inni gracze którzy kupili to samo wydanie tez nie maja kodu internetowego. Pewnie to jakies niedopatrzenie zapomnieli powkładac kody... >:(  P.S. kupiłem w empiku a tam ma sie miesiac na zwrot lub wymiane produktu.


IP: Zapisane
Iuz
Mistrz Heroes V

*

Punkty uznania(?): 9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : 14 Lipca 2010, 09:50:21 »
Tutaj masz odpowiedź jakie masz prawo i co możesz zrobić. USTAWA z dnia 27 lipca 2002 r.o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.1)"Art. 8. 1. Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia.
2. Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia.
3. Jeżeli sprzedawca, który otrzymał od kupującego żądanie określone w ust. 1, nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że uznał je za uzasadnione.
4. Jeżeli kupujący, z przyczyn określonych w ust. 1, nie może żądać naprawy ani wymiany albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia."

Wiadomość doklejona: 14 Lipca 2010, 09:58:12
Proszę o scalenie postów, jestem w pracy a tu działa mi tylko szybka odp.

Termin ustawowy to 2 miesiące. Wnieś na piśmie odwołanie, powołaj się na w/w art. (tj. art.8 paragraf 1 USTAWY z dnia 27 lipca 2002 r.o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.) w uzasadnieniu piszesz, że zgodnie z instrukcją na opakowaniu, gra umożliwia rozgrywkę przez Internet  związku z brakiem kodu internetowego, nie możesz w pełni korzystać z zakupionego towaru i domagasz się jego natychmiastowego otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni od dnia doręczenia podania nie odpiszą na piśmie - Twoja skarga jest zasadna.
 
Robisz pismo w dwóch kopiach, jedno dajesz im drugie zachowujesz dla siebie - na Twojej kopi ma się znaleźć data wpływu i podpis osoby która to przyjęła.






« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2010, 09:58:12 wysłane przez Iuz » IP: Zapisane
Giermek
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27

Zobacz profil
« Odpowiedz #320 : 19 Sierpnia 2010, 11:16:02 »
Mam zainstalowaną wersję niby Collector edition chciałem ją spaczować ale ściągnięte z tej strony nie działają. Są patce specjalne do tej wersji gry czy nie? Jak są dajcie linki gra jest w wersji ENG i ma spolszczenie.
Ps. Niby są nowe mapki ale grałem u kolegi w podstawke zupełną i chyba nie ma HELP!



IP: Zapisane
wojtekmac

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #321 : 21 Sierpnia 2010, 17:50:10 »
a oto i mój server magogowo
haslo: fajne


IP: Zapisane
pozdrawiam wojtek:)
Parada210

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #322 : 22 Września 2010, 17:28:44 »
Witam.
Chcę zagrać z bratem w herki V na lan, można się połączyć itp, ale po chwili wyświetla się bląd, że gracz xxx utracił połączenie i że któryś z graczy wygrał. Gra śmiga na max wymaganiach więc z kompem nie powinno być problemu, więc w czym problem:/
Proszę o pomoc i z góry dzięki.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #323 : 23 Września 2010, 05:43:24 »
Lan jest po kablach czy przez WiFi ? Jeśli przez to drugie to możliwe, że ma słaby sygnał wtedy zrywa połączenie a właśnie wtedy wyświetla się taki komunikat kiedy jeden z graczy straci połączenie lub sam opuści grę.


IP: Zapisane
Parada210

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #324 : 25 Września 2010, 10:40:04 »
połączenie jest za pomocą kabla krossowanego.


IP: Zapisane
MrTotti

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #325 : 14 Października 2010, 14:27:51 »
Ja mam problem, gdy chcę pograć z kumplem prze hamachi to nie mamy pokazanych sowich założonych gier i nie możemy dołączyć. Wie ktoś może co należałoby zrobić??



IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #326 : 14 Października 2010, 15:29:50 »
Zainstalujcie sobie wersję 1.0.15, bo na tych nowszych jest jakiś problem z czytaniem gier.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
MrTotti

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #327 : 14 Października 2010, 21:34:20 »
O już dział :D Dzięki za pomoc


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #328 : 18 Października 2010, 23:41:30 »
Mam problem z grą przez sieć i to przez Ubi jak i Hamachi. Otóż z Ubi mam taki błąd:
Mam nowy komp, więc wszystko przepadło i wczoraj wgrałem heraki i prosi mnie o klucz do gry przez sieć. Wpisuje klucz i lipa, bo pisze że klucz nieaktualny. I teraz pytanie da się to jakoś ominąć?
Druga sprawa to sprawa Hamak, otóż pobrałem wersje 1.0.2.2 i nie widzę gier innych, ani inni moich. Wczoraj z Iuzem kombinowałem na wszelkie sposoby. Niestety bez skutku :(
Jako ciekawostkę podam, że Iuz nie mógł mnie pingować, a ja mogłem, czyli pewnie mam coś zrypanego tylko jeszcze nie wiem co.
Proszę o pomoc.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Kayleigh33

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #329 : 13 Listopada 2010, 19:04:30 »
Mam problem: nie mogę z kumplem zagrać w Heroes 5 ToE przez hamachi. Obaj mamy te same wersje gry(3.1 PL oryginałka), te same wersje hamachi (2.0.2.85). Ustawialiśmy sobie w połączeniach sieciowych tymi strzałkami hamachi na samą górę. Na liście serwerów zahostowana gra się nie wyświetla. Błagam (na kolanach) o pomoc!


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 21 [22] 23    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry