Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 47    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Edytor map i Save HommV - problemy, porady (Czytany 250708 razy)
Pyrakus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 16 Grudnia 2006, 16:52:25 »
Witam, mój problem polega na tym, że nie działa mi heros 5 ale tym się nie przejmuje gdyż jakimś cudem działa mi dodatek. Próbowałem wielu rzeczy z podstawą ale odkąd kupiłem dodatek mogę grać lecz tylko w mapy i scenariusze z dodatku. Nie zmarnowałem pieniędzy(na szczęście) gdyż dzięki podstawie działa mi "kuźnia" lecz chciał bym również przejść kampanie a tak na marginesie 10 map to trochę mało :/ patrzyłem w pliki i w tej wersji nie jest tak ładnie z mapami jak było w innych :/ czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajdę mapy z podstawki i gdzie je wrzucić do dodatku?

Z góry dziękuje i pozdrawiam,
Pyrakus


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 16 Grudnia 2006, 17:14:00 »
Niestety nie ma takiej możliwości. Mapy z podstawowej wersji zostały skompilowane z grą, w celu ochrony praw autorskich. Tyczy to się wszystkich gier Ubisoftu jak np Settlers - ta sama sytuacja. Co innego możesz grać na mapach ściagniętych z netu, których jest obecnie duzo. Link masz w dziale mapy na forum. Zreszta jak chodzi Ci dodatek to i podstawka powinna musi pójść.


IP: Zapisane
Pyrakus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 16 Grudnia 2006, 22:10:20 »
Aha dzięki :) w podstawie wyskakuje mi jakiś error. Ale nie ważne i tak mogę grać w tę świetną grę :)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 16 Grudnia 2006, 23:30:09 »
Napisz dokładnie jaki error to coś poradzimy :)


IP: Zapisane
tomasz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 25 Grudnia 2006, 16:55:55 »
"Niestety nie ma takiej możliwości. Mapy z podstawowej wersji zostały skompilowane z grą, w celu ochrony praw autorskich. Tyczy to się wszystkich gier Ubisoftu jak np Settlers - ta sama sytuacja. Co innego możesz grać na mapach ściagniętych z netu, których jest obecnie duzo. Link masz w dziale mapy na forum. Zreszta jak chodzi Ci dodatek to i podstawka powinna musi pójść".

 /lol/
Nabijanie co ten emot wniósł do dyskusji?/Martin


« Ostatnia zmiana: 25 Grudnia 2006, 18:32:16 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Sandro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 06 Stycznia 2007, 09:12:09 »
Taaa wredna sprawa, wygenerowałem kilka mapek i za każdym razem nie było dostępu do Krasnoludów :/


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2007, 13:50:16 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
elvira3

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 08 Stycznia 2007, 02:36:14 »
Do Generatora map, nawet po edycji ich w edytorze mam sporo zastrzeżeń. Edytor w Heroes 3 miał możliwość przestawienia agresji potworów na max. Jak to zrobić w edytorze Heroes 5 (może jakiś skrypt). Zaczęłam grać w mapę po edycji i dołązanie się potworów do sporej armii rozdrażniło mnie. Z 50 Lich zrobiło mi się 150!!!
Bardzo proszę o pomoc /lol/


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2007, 13:47:05 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
furio

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 09 Stycznia 2007, 02:00:24 »
moim zdaniem to akurat logiczne. Liche to inetligentne istoty. po co maja ginąc skoro moga przyłączyc się do swoich kamratów i sporej armi, z którą moga podbijać resztę świata :-)


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2007, 13:48:33 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
morthi

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 02 Lutego 2007, 13:15:42 »
przeinstaluj gre i zainstaluj wszystkie patche w takiej kolejnosci

podstawka
1.1
1.11 (poprawka lokalizacyjna)
1.4
1.41
opcjonalnie mozesz dograc poprawke nieoficjalna (poprawia wiele bledow jezykowych)


IP: Zapisane
Esgeth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 04 Lutego 2007, 10:51:42 »
Mnie zresztą się wydaje że jednostki Nekromantów bardziej chętnie dołaczają do bohaterów Nekropolis , nie wiem jednak czy to jakiś specjalny skrypt warunkujący taki stan rzeczy. Jeśli chodzi o kampanię to chociażby Markal ma zdolność pozwalająca mu na dołaczanie do armii każdej neutralnej nekromanckiej jednostki na mapie.

Co do generatora map to kuleje on niemal w każdej kwestii i jest dośc mocno niedobracowany i/lub zabugowany. Warto wspomnieć o np wyborze stronnictw po generacji mapy : Generujemy mapę , chcemy sobie na niej zagrać a tutaj np na mapie dla graczy 6 jest 5 zamków Nekropolis i 1 Przystani i kompletny brak możności zmiany takiego stanu rzeczy.


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2007, 10:54:59 wysłane przez Esgeth » IP: Zapisane
Esgeth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 04 Lutego 2007, 10:54:27 »
Pozostaje mieć nadzieję że ukaże się jakiś patch pozwalający na zmianę frakcji przed startem gry na generowanej mapie (generowanie do czasu uzyskania optymalnych stronnictw na mapce wydaje się jedynym możliwym rozwiązaniem niestety przyspaża wiele wiele zachodu)


IP: Zapisane
Esgeth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 05 Lutego 2007, 09:31:23 »
A masz oryginał czy być może nie?  /happy/ z tego co zasłyszałem to przy użyciu NoDVD takie rzeczy się dzieją...


IP: Zapisane
michu1983

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 06 Lutego 2007, 21:55:50 »
mam herosa z anglii. znaczy sie gre kupilem w dniu jej pojawienia sie na polkach-swoja droga przeplacone 2,5raza!!!! gra po zainstalowaniu nie chodzi, tj. pojawia sie postac, obraz, ale nawet ruchu wykonac nie moge, gra sie zawiesza i tylko reset zostaje. sciagnalem te dwa pierwsze pacze-1.1. oraz 1.2 ale nic, zreszrta z instalka tez zdaje sie sa jakies zonki. czy to oznacza ze mam szukac pacza po angielskich stronach? acha, komp zostal kupiony juz w Polsce specjalnie pod homm5:) wiec procesor dwurdzeniowy, 1024ram oraz graficzna samodzielna 256mb. co robic?


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 06 Lutego 2007, 22:02:29 »
Wejdz na ftp ubi http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/ i sciagnij od razu 1.4 do swojej wersji.


IP: Zapisane
morthi

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 08 Lutego 2007, 18:49:45 »
nie wprowadzaj w blad :)
polski patch 1.4 nie zawiera poprawki 1.11 (poprawka lokalizacyjna) wiec trzeba najpierw zainstalowac 1.1 pozniej 1.11 a nastepnie dopiero 1.4 i 1.41

poprawka lokalizacyjna zawiera w sobie brakujace speeche z filmikow w kampanii lochu


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 47    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry