Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes V i problemy z Windows Vista (Czytany 58083 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 18 Października 2009, 18:02:27 »
No raczej nie inaczej. Podejrzewam że sam 3.1 wystarczy. 3.1.1 jest nieoficjalny i mogą być jakieś komplikacje po nim, ale nie muszą. U mnie działa jak należy.


IP: Zapisane
Sakaelas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 18 Października 2009, 19:01:06 »
Ja już nie wiem... Zacząłem podstawkę i gdy wchodzę Godrykiem albo Agraelem do Sanktuarium to w połowie tury przeciwnika gra stopuje.

Edit:
Patcha nie da się zainstalować bo nie odnajduje podstawowej wersji gry. Gdy zaczynam kampanię Zehira, nawet się nie włączy film i już kaputt


« Ostatnia zmiana: 18 Października 2009, 19:09:47 wysłane przez Sakaelas » IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 18 Października 2009, 19:31:47 »
Może ściągnąłeś patche do złej wersji gry?


IP: Zapisane
Sakaelas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 18 Października 2009, 20:00:50 »
Dałem Uaktualnienia ze źródłowego folderu


IP: Zapisane
caliber1987

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : 16 Listopada 2009, 17:32:01 »
Witam. Mam mały problem z grą...chodzi o to ze gra ładnie się instaluje chodzi płynnie wszystko jest si... nawet na bardzo wysokich detalach, jednak w momencie kiedy wchodzę bohaterem do zamku(bądz na pole bitewne) wywala mnie do windowsa "wystapil problem z gra, aplikacja zostanie zamknieta" czy jakos tam....moj sprzet to laptop z prockiem core 2 duo 2.0ghz 4gb ram no i grafa intela gma4500mh.  czytalem w necie ze grafika powinna spokojnie to uciagnac... i teraz mam maly dylemat. czy to wina grafy czy systemu. niestety mam piracka wersje gry :-\. tak wiec patche itp odpadaja... szukalem nowego cracka ale tez nie pomogl, tryby zgodnosci rownież... szczerze to jest to najlepsza gra w jaka gralem... kupilbym orginala ale obawiam sie ze bede mial podobny problem. komputer mam zaktualizowany grafa i system na bierzaco pobieraja aktualizacje. jesli ktos wie jak mi pomoc to prosze o odpowiedz. Pozdrawiam


IP: Zapisane
wojtekmac

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 04 Grudnia 2009, 07:35:21 »
Witam.
Kiedyś na tej stronie zamieściłem moje gg, aby pisać do mnie z problemem konfiguracji hamachi na Vistę. Odzew był ogromny. W związku z tak dużym zainteresowaniem postawiłem wstawić poradnik mojego autorstwa tutaj.

Miłej lektury :)

"Konfiguracja Hamachi na Vistę"

- zamknij wszystkie okna
- kliknij przycisk start
- jak rozwijasz pasek zadań po prawo masz "sieć", wejdź w nią
- na gorze kliknij "centrum sieci i udostępniania"
- teraz zarządzaj połączeniami sieciowymi

Powinny ci wyskoczyć 3 ikony: Hamachi, Połączenie lokalne i Połączenie

lokalne 2

- kliknij prawym przyciskiem na Hamachi i "właściwości"
- teraz na zakładkę "udostępnianie"
- zaznacz kwadracik na górze i na dole
- pomiędzy nimi jest "Połączenie sieci domowej:", wybież "połączenie lokalne" (screen niżej)

(Jeżeli nie masz okienka po środku to poprostu nie zaznaczaj)

- teraz kliknij "ok"

-zamkknij wszystkie inne okna, wejdź w hamachi, utwórz serwer lub dołącz

do już istniejącego i możesz się cieszyc grą :)




PS. Poradnik powinien również działać do konfiguracji na Windows 7
PS2. Ważne jest, aby wszyscy gracze posiadali tą samą wersję Hamachi. Osobiście polecam 1.0.2.5 pl, bo jest łatwo dostępna i nie ma błędów językowych.


Mam nadzieję, że pomogłem wielu ludziom :)


wielkie dzięki ta vista to*****


ps
zapraszam do serwera magogowo

Wiadomość doklejona: [time]04 Grudzień 2009, 07:44:01[/time]
tylko szkoda że nie działa :(

Wiadomość doklejona: 04 Grudnia 2009, 07:51:04
mam dzikie hordy wersje 3.1
i nie widzę żadnych serwerów:/
co mam robić????


« Ostatnia zmiana: 04 Grudnia 2009, 07:51:04 wysłane przez wojtekmac » IP: Zapisane
pozdrawiam wojtek:)
jedenlubdwa

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 22 Grudnia 2009, 22:00:44 »
Witam mam ten sam problem. Prosze napiszcie co mam zrobic... Z gory dzieki:)


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #112 : 23 Grudnia 2009, 10:31:42 »
Słyszeliście o czymś takim jak kupno oryginała? Za 20zł? Z możliwością wyeliminowania wszystkich błędów pirata i cracka? I opcją spatchowania gry?

Nie? To WYP*******Ć stąd. K*rwy i złodzieje.

Edit: Panie Cenzor słów obowiązuje, to tak na przyszłość./Loku


« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2009, 10:47:45 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Ellie

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 29 Sierpnia 2010, 22:06:03 »
Nie chciałam zaczynać nowego wątku, bo problem mam nie z Vistą, a z Windowsem 7. Mam HOMM5 Kolekcję Wszech Czasów (od razu uprzedzę pytania o oryginał - a jakże inaczej?). No i chciałam sobie przed szóstką przejść raz jeszcze...
No i nie może być za różowo. W najmniej odpowiednich chwilach - najczęściej tuż przed końcem decydującej walki  ;) - po prostu mnie "wywala" z gry. System informuje mnie, że wystąpił błąd i mogę sobie wysłać raport do Microsoftu (no to dzisiaj dostali całą listę...)
Z reguły jestem osobą cierpliwą i mimo to grałam sobie spokojnie. Z antraktami. Czasami robiłam sobie re-intalację, co pomagało mniej więcej na pół misji :)
Ale dzisiaj moja cierpliwość się skończyła, kiedy odpaliłam grę i odkryłam, że wszystkie odblokowane już misje (ostatnio skończyłam 3. misję w Kampanii Nekromanty) są zablokowane. Nawet jak sobie wczytałam ostatniego save'a, to po zakończonej misji wyrzuca mnie do głównego ekranu i proponuje rozgrywkę od nowa.
I na to już sposobu nie znalazłam...

Czy ktoś miał podobny problem?
Albo pomysł, jak sobie z tym poradzić? Od razu mówię: przeinstalowanie gry nie pomogło.
Z góry "dziękuję" za komentarze w stylu: "wyrzuć ten system i wróć do XP" - nowego XP już się nie kupi. Przestali sprzedawać, a wkrótce (jeśli nie już) przestaną wypuszczać aktualizacje do XP  :(


IP: Zapisane
Lexen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Widzę noc co dzień

Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 15 Lipca 2011, 18:52:19 »
Cytuj
wkrótce (jeśli nie już) przestaną wypuszczać aktualizacje do XP
No raczej nie wsparcie dla xp bedzie trwac do kwietnia 2014 roku
ale mimo to nie polecam używać tego systemu sprzed 10 lat , które może się pochwalić słabą żywotnością , zżeraniem dużo ramu i małą wydajnością w porównaniu do Windows 7
który posiadam na moim lapku
( tak wiem że ostatni post był postawiony rok temu - swoje zdanie itak wyrażę :D )


IP: Zapisane
Ylli96

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 14


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #115 : 30 Grudnia 2011, 15:18:44 »
Swego czasu miałam problem z uruchomieniem Hord na Viście (na szczęście przesiadłam się na Win7). Normalnie działały, działały... Wpadł Service Pack 2 i przestały działać.
Pomogła dopiero instalacja patcha 3.1.1.


IP: Zapisane

DMC4/HoMM5 Modder
ylli96.deviantart.com
Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry