Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might and Magic Heroes VII Editor i mapki (Czytany 5628 razy)
jedrzejka125

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 12 Stycznia 2016, 00:35:48 »
Mam problem. Chciałabym się pobawić w edytorze Might and Magic Heroes VII Editor - nie chce się włączyć, strasznie się zacina jak się już uda jakimś cudem otworzyć program.
Chciałabym stworzyć nowe mapki i powkładać je do gry. Te które ściągnęłam z forum odnośnie nowej aktualizacji włożyłam do odpowiednich folderów. Odpaliłam grę , a nowej mapy brak (pomimo restartu komputera).
Pomożecie? Mój komp nie jest najnowszy , a bebechów nie ma super truper ale Heroes 7 i Wieśiek mi chodzą więc nie jest aż tak źle. ;p



IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 12 Stycznia 2016, 14:14:27 »
Nie mam jeszcze herosów 7 ani edytora, ale słyszałam, że edytor wymaga jakieś sporej ilości ramu aby się uruchomić i operować. 6-7? Nie powiem dokładnie, ale Menelag sprawdzał.

PS: To ciekawy sposób aby powstrzymać ludzi od modowania mimo, że dało się spore narzędzie do modów... O ile oczywiście to było zamierzone. Nie zrażaj się, to mój sceptycyzm się objawia ;P

PS2: I tak sama tez w końcu dorwę H7.


IP: Zapisane
jedrzejka125

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Stycznia 2016, 18:08:02 »
Ja swój egzemplarz dorwałam gdy ktoś od Ubi (chyba przypadkiem)ustawił  cenę edycji deluxe przed premierą z 239 zl na niecałe 70. :D

Co do tematu: Ktokolwiek wiedział, ktokolwiek wie coś na temat wyżej wspomnianego tematu nieszczęsnego edytora. :P


IP: Zapisane
jedrzejka125

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Stycznia 2016, 00:21:28 »
Coś? Ktoś?


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Stycznia 2016, 14:43:40 »
Tam wrzuciłaś mapę?
MMH7Game\CookedPC\Maps\Skirmish


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 18 Stycznia 2016, 16:20:56 »
Potwierdziłam ile RAM jest potrzebne... 8GB

Jeśli będzie miało się mniej, lub tyle samo to na pewno edytor będzie się ciął. Taka niestety natura komputerów, że sam system też wymaga RAM aby działać, więc te 8 to dla samego programu potrzeba plus system i inne badziewia jak Google Chrome itd.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry