Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 14    Do dołu Drukuj
Wnioski o rangę przyjaciela (Czytany 61598 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 24 Sierpnia 2008, 18:44:30 »
Czyli rozumiem, że złożenie zgłoszenia=przyznanie rangi? Czy też będzie jakieś głosowanie, cokolwiek np limit minimum wniosków na jedna osobe?

Zgłoszenie nie równa się przyznaniem rangi to byłoby bez sensu. Tak jak napisałem kandydatów mogą zgłaszać inni jak i sami zainteresowani otrzymaniem tej rangi, ale czy ktoś ją otrzyma zależeć będzie od osób które będą już przyjaciółmi. Stwierdziłem, że takie rozwiązanie będzie najlepsze ze względu, że przyjaciele często tutaj przebywają i są aktywni w życiu forum więc najlepiej znają wszystkie osoby i doskonale wiedzą kto zasługuje na ów rangę.


IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 24 Sierpnia 2008, 20:17:30 »
Ja mogłabym zadeklarować Johnnego, moim zdaniem jest jednym z sympatyczniejszych userów, co do reszty nie wypowiadam się, ale mogę poprzeć słowa Oliwsen, jej bynajmniej wierzę na słowo :>


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Sierpnia 2008, 11:29:52 »
Dziękuję wszystkim za poparcie :)
Jeżeli ranga przyjaciela na tym forum wiąże się z osobą która udziela się sensownie w tematach z poza Hyde Parku, ma poważanie wśród innych userów, nie strzela ortografami i służy pomocą nowym i nieświadomym w potrzebie, to pasuje mi to do Neramira.


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Sierpnia 2008, 11:55:25 »
Popieram Johnego i Neramira jako kandydatów na przyjaciela. ;)


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 25 Sierpnia 2008, 11:57:12 »
 Jak wyżej: popieram Neramira i Johnego, ze względu za wymienione wcześniej... Powtórzę najważniejsze: przestrzeganie zasad poprawnej pisowni, kulturalność, sensowne posty i służenie pomocą. Dziękuję za uwagę


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 25 Sierpnia 2008, 16:50:43 »
Ja to pewnie nie mam co startować ale popieram Neramira i Johnego


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 25 Sierpnia 2008, 22:13:59 »
Dzięki Ptakub i Magma za poparcie... jeszcze jeden i Jazda ^_^
Bardzo chce być znowu przyjaciemem :-\


IP: Zapisane
Erian

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Magic is most powerful weapon...

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 25 Sierpnia 2008, 22:23:17 »
Ja popieram Neramira i Szałasa bo w pełni zasługują na ta rangę. Nie będę pisał dlaczego bo chyba każdy kto miał z nimi do czynienia wie  :).


IP: Zapisane
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 26 Sierpnia 2008, 09:44:44 »
popieram Neramira, Johnego i Tośka


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 26 Sierpnia 2008, 14:41:55 »
Zdecydowaliśmy. Wybór padł na Neramira, Johnego Szalonekgo i Szałasa. Od teraz to właśnie oni decydują o tym kto zasługuje na ów rangę. Mogą więc wpisywać w tym temacie komu chą przydzielić a ktoś z nas (adminów) nada wybranej osobie przyjaciela lub jak kto woli wysłać do nas PW.


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 26 Sierpnia 2008, 15:03:57 »
Ja chętnie bym prosił o rangę przyjaciela a i popieram żeby KaM został przyjacielem.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 26 Sierpnia 2008, 15:16:58 »
W takim razie jako że mam takie pisane prawo (ale jazda :lol:)

Przyjacielstwo:
- Tośiek - mało go znam ale wydaje się wporządku, raczej nie spamuje a i ma dużo postów. Czytałem tylko kilka ale większych błędów nie było.
- Asir - gościa znam od dawna z Hide Parku głównie. Ni spamuje a nawet czasami beszta za Spam, jest w porządku wobec innych chociaż czasami omija posty innych bez wyjaśnień (;P)

Brak przyjacielstwa:
- KaM - Wybacz stary ale za tyle spamu to ja nie moge ci dać przyjacielstwa... takie życie.

Dziękuje za uwagę... ^_^


« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2008, 22:08:24 wysłane przez Szałas » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 26 Sierpnia 2008, 15:22:14 »
A ja zgłaszam się, bo doszedłem do wniosku, że GM to chyba niższa ranga (na pewno jest niższa od redaktora, bo kiedy jeszcze nim byłem, widoczna była ranga "redaktor" a że redaktor jest o dwie rangi wyższy od przyjaciela, a między nimi pewnie jest V.I.P. to GM musi być niżej :()


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 26 Sierpnia 2008, 18:35:08 »
Ojj ja nie będę taki milusiński, spróbuję spojrzeć na to trzeźwym okiem ( :P), heh, narobię sobie wrogów...
Popieram Przyjacielstwo:
- Tośka
- Asira

Tosiek- przyjazna dusza nie powiem, ale posty w Hyde Parku i Legendach Ashan to dla mnie za mało, widzę że pisze czasami i w konkretnych tematach (o HoMM), ale są to krótkie posty, mało kreatywne. A i konkretnej pomocy udzielonej komuś dopatrzeć się nie mogę, chociaż.. ale to było dawno :P Nie żebym go nie lubił, bo go lubię, ale moim zdaniem na rangę przyjaciela trzeba sobie zasłużyć, w przeciwnym razie będzie dejavu- ranga zostanie rozdana na prawo i lewo jak AIDS w Mozambiku i ci którzy tej rangi nie otrzymają będą jęczeć że są pokrzywdzeni... Moja odpowiedź- NIE :huh:

Asir- Nic do niego nie mam, nie naraził mi się (jak z resztą nikt), ale przede wszystkim za krótkie i mało wnoszące posty, przeważnie jednozdaniowe. Niech jeszcze troszkę popracuję, kiedyś może... Moja odpowiedź- NIE :huh:

Ptakuba- Bystry chłopak nie ma co, podoba mi się jego szczerość, ale tu nie wiem jak to jest z tymi rangami, można być jednocześnie MG i Przyjacielem?? Nie mnie o tym decydować... Wiedzą o HoMM zaszpanował nie raz, kolejny +, albo mi się coś przyśniło albo nieco naraził się niektórym userom, co nie wypada przyjaciołom- mały minusik.. Moje zdanie- ? (to jak to jest z tymi rangami?)




IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 27 Sierpnia 2008, 00:08:58 »
Oh! Co tu się dzieje za moimi plecami ;) Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony wypowiedziami innych. Dzięki Wam bardzo, moi drodzy  :)

A skoro mam prawo do poparcia przyznania tej rangi innym, to po głebokim rozwarzeniu jeszcze się odezwę ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 14    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry