Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Drukuj
Kary i Bany (Czytany 7072 razy)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« : 01 Sierpnia 2009, 20:19:29 »
Żeby potem nikt nie mówił, że nie wie za co po co, dlaczego.

Ptakuba
Cytat: Martin
Prosze bardzo - ban był za odswieżanie dwóch 2-letnich topików, co zresztąwidąc w temacie, wystarczy sppjrzeć na daty postów. Normalnie skończyło by się na warnie - w przypadku notorycznie dziecinnego zachowania tej osoby jest jednak znacznie większa. Jesli ktoś spamuje po forum specjalnie łamiąc regulamin a poźniej pisze mi na gg cos w stylu "dlaczego pozwalacie na taki spam", ma u mnie z góry przekreslone. Ban nie jest za dane przewinienie jednak  "ban jest za prowokację". Nie tylko tą, ale inne poprzednie. To nie pierwszy raz łamania regulaminu, więc w przypadku kilkukrotnej recydywy kara jest najwyższa.
Prawdę mówiąc predzej czy poźniej bym go zdjął, jednak to całe przedstawienie Ptakuby (któreś z kolei, to nie pierwszy raz) w stylu " nie wiem za co jest ban" uświadamia że jednak nie należy tego robić. Taka niedzwiedzia przysługa.

To wyjaśnia praktycznie wszystko. Nie wiem który to jego ban, ale ten będzie ostatni.

Dabu

Każdy znał Dabu/Melmana bo był to od dłuższego czasu, wiec każdy też kojarzy jego absolutny brak poszanowania drugiej osoby, kultury wypowiedzi, osobistej o jakiejkolwiek ogładzie nie wspomnę. Przy tym, na jego multikonto można nawet przymknąć oko.

Lazor

Szczerze mówiąc, to ostatni zarzut jako że nic nie robimy na stronie bo artów od H5 jest dużo, a H3 mało wybił mi wszystko z ręki. Już pominę bluzganie, prowokacje i zarzuty wobec nieobecności redakcji zupełnie nie znając ich sytuacji.

Czat zostawiam już swoją drogą, ale takie zachowanie na forum jest niedopuszczalne. Możecie mówić, że ban no nie wyjście, ale nie możemy rozmawiać z kimś kto ma własną wizje wszystkiego innych mając za nic, gdzie bluzgi i frustracja w najgorszym wydaniu jest kartą przetargową. Poza tym Dabu i Lazor dali do zrozumienia, że nie chcą być na tym forum, wiec nie widzę podstaw do jakichkolwiek pretensji, zwłaszcza w tonie w jakim są zazwyczaj.

To tyle w kwestii podsumowania ostatnich kilku dni. Nie popełniajcie podobnych błędów.


« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2009, 18:51:05 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 01 Sierpnia 2009, 22:36:56 »
Cytuj
Przy tym, na jego multikonto można nawet przymknąć oko.
Jakie multikonto? O_o

Ja o bana nie jestem obrażony (ale wstaw mi go dopiero gdy odpowiesz czym jest moje multikonto), sam go chciałem. Przynajmniej wyplułem wam co mialem do wyplucia.

Btw. dopiero teraz zauważyłeś, że "nie szanuję innych osób, nie mam kultury wypowiedzi ani jakiejkolwiek ogłady"? XD Rotfl.
 Ban



« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2009, 22:52:59 wysłane przez Dabu » IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 02 Sierpnia 2009, 13:29:30 »


Czyli sugerujesz, że ktoś po prostu ma takie samo ip? Ok....

Masz racje, trzeba było to zrobić już dawno temu.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 02 Sierpnia 2009, 15:05:27 »
Bardzo dobra decyzja widać było że Ci panowie (albo raczej chłopcy) już nie chcieli tutaj z nami pisać.

 Również, bardzo dobrze że bany zostały nie tylko wręczone ale również jest powiedziane za co one są teraz już chyba nikt nie będzie mówił że " eee a ja mam za co bana"


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 02 Sierpnia 2009, 18:42:59 »
Fehu

Gdyby kogoś to zastanawiało dlaczego.

w w w . g a y t u b e . c o m - najlepszy portal HoMMowy w Polsce!! :D :D :D :D :D 8) 8) 8)

I chuj.


I modyfikuję trochę temat, teraz wszystkie upomnienia od uciszonego wzwyż będą tutaj umieszczane. Taka ściana wstydu. Dzięki temu nie będzie też pytań "za co?". Po wygaśnięciu kary dany wpis będzie usuwany. Temat będzie zawierał treści obraźliwe.


« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2009, 18:50:22 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 02 Sierpnia 2009, 20:58:19 »
Łowca Dusz dziś zwrócił się do mnie z prośba abym spytał w jego imieniu za co dostał bana przed wakacjami na ShoutBox-a. No wiec pytam za co?


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 02 Sierpnia 2009, 21:14:11 »
Cytat: Luk
"dobra huj wam w dupe zrobie to z wami co hitler z zydami!!!!!!" na sb. To [moderowany] i koniec z sb."

Dostał to na pw. Ja pamiętam, a on nie? Ciekawe...


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 02 Sierpnia 2009, 21:17:52 »
No nie wiem mówił że nie wie za co dostał. Bany na SB są dożywotnie?

Dzięki za odpowiedz 


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 02 Sierpnia 2009, 21:44:46 »
Lex retro non agit

Zdjąłem bana na sb.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 07 Stycznia 2010, 13:22:26 »
Gotai44- multi-multi konta, wulgarne odnoszenie się do administracji i redakcji zarówno na forum, jak i na PW.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 29 Czerwca 2010, 17:13:42 »
Dla "Pan_Grzemas". Szkoda klawiaturę męczyć więc tylko wklejam.

Cytuj
I po chuj Loczek usuwa posty kamper, myśli że jak doniesie Shelvikowi na czacie to dostanie za to awans. Haha takich nazywa sie frajerami, sircaptain napisał bardzo ciekawie ty usuwasz posty może na Ciebie też skarga.

Cytuj
Haha Ty do mnie nie masz żadnych szans popierdolencu wiem że w łbie masz beton a w dupie ołow. Szybki lewy i prawy sierpowy i lezysz kamperze pierdolony *** leszczu. A jak sie nie podoba to wypierdalaj cioto zasrana iśc zrob mamie milete a ojcu loda jak ci *** pozwola, bo juz ma ja na twoj widok ciebie dosyc. Nie dziwie sie bo takie pierdolenie zostaw sobie na młodszych sztylu zasrany ***. Jebana szmata nara zasrancu. Jezeli masz cos do mnie do powiec mi to wprost w oczy skurwysynie to ci przewine tak mnie wkurwiaja takie szmaty



IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry