Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes of the Storm (Czytany 13195 razy)
MrocznyWedrowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 14 Kwietnia 2015, 09:56:42 »
O kurka, tej gry jeszcze nie widziałem. Aż dziwne, że informacja jest z grudnia, a jest przecież już kwiecień. Co ja robiłem przez ten czas? :) swoją drogą, to Blizzard po World of Warcraft strasznie się zgimbusił, wszystkie te gry mają coś z WoWa - Diablo III mnie totalnie rozczarowało. Nie nastawiam się już na coś wybitnego, ale chętnie przetestuje grę w praktyce.


IP: Zapisane
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 14 Kwietnia 2015, 13:40:31 »
To pod pewnymi względami uproszczona MOBA: nie trzeba kupować przedmiotów. Co jest dobre, to lepsze nastawienie na współpracę w drużynie. Przyrost doświadczenia jest równy dla wszystkich, więc nie ma jak w LoLu czy Dota, że ktoś jest lepszy. Czyli ma więcej kasy, rozwiniętych zdolności i strach do niego podejść bo robi wszystkim jesień średniowiecza. Albo jak jest ktoś, komu wybitnie nie idzie i wtedy jest kulą u nogi. Po prostu jest trochę lepszy balans.

Grze na pewno służy pula bohaterów, czyli wszystkie 3 światy Blizza.

Powinno być dużo dobrej zabawy, bo kto ma spięte pośladki i marzy o byciu pro, niech spada grać rankedy w LoLu, mam to gdzieś.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 14 Kwietnia 2015, 16:36:09 »
To takie lekko dziwaczne podejście. Człowiek w grze MOBA zwykle jak jest lepszy to z powodu lepszej gry i to powinno się premiować, a nie stawiać takiej osobie kłody pod nogi. Po drugie skoro ten człowiek jest lepszy bo dobrze gra to tak czy siak będzie kosił, bo jego umiejętności są wyższe niż twoje. Zaś osoba, która jest słabsza tak czy siak będzie kulą u nogi, bo skoro doświadczenie zdobywają wszyscy to ona zaniża doświadczenie zbierane przez drużynę. Powiedziałbym więc, że tu nawet bardziej ciągnie drużynę na dno, bo nie tylko osłabia drużynę swoją grą ale jeszcze zmniejsza jej expa. No ale to jest do zweryfikowania.

Cytuj
Powinno być dużo dobrej zabawy, bo kto ma spięte pośladki i marzy o byciu pro, niech spada grać rankedy w LoLu, mam to gdzieś.
Oh oh, bo niby gry Blizza zbiera fanów będących odpowiednikiem krajów Skandynawskich na tle świata, gdzie każdy wącha kwiatki i kocha pokój? Nie łódź się, tu również będzie toksycznie. Poczytam sobie oficjalne fora gry Diablo i zobaczysz ile tam hejtu. Z drugiej strony rzeczywiście w tych meczach co grałem nie spotkałem się mimo wszystko z hejtem co jest na plus. Generalnie tu średnio kto pisze, może to dlatego. Jednak nie wierzę, że nie zdarzy się jakiś młody awanturnik od czasu do czasu.

Cytuj
Grze na pewno służy pula bohaterów, czyli wszystkie 3 światy Blizza.
Pula bohaterów jest duża w każdej grze MOBA, nie widzę tu nic nadzwyczajnego. W końcu to oni są tu jedyną nowością w czasie grania na tej samej mapie to samo enty raz, więc bez dużego potencjału w tym względzie nie ma szans na dobrą grę z tego gatunku ;>


« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2015, 16:40:11 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 14 Kwietnia 2015, 17:35:23 »
Cytuj
To takie lekko dziwaczne podejście. Człowiek w grze MOBA zwykle jak jest lepszy to z powodu lepszej gry i to powinno się premiować, a nie stawiać takiej osobie kłody pod nogi. Po drugie skoro ten człowiek jest lepszy bo dobrze gra to tak czy siak będzie kosił, bo jego umiejętności są wyższe niż twoje. Zaś osoba, która jest słabsza tak czy siak będzie kulą u nogi, bo skoro doświadczenie zdobywają wszyscy to ona zaniża doświadczenie zbierane przez drużynę. Powiedziałbym więc, że tu nawet bardziej ciągnie drużynę na dno, bo nie tylko osłabia drużynę swoją grą ale jeszcze zmniejsza jej expa. No ale to jest do zweryfikowania.

Mam nadzieję, że gra po prostu premiuje lepszą pracę zespołową. Nie trzeba się będzie bawić w farmienie stworów nie wiadomo jak długo.  Team któremu będzie lepiej szło pewnie wbija lvl szybciej. Po prostu więcej tutaj zależy od współpracy graczy a nie coś w stylu "ktoś jest feednięty, ma więcej przedmiotów i morduje 1v5". Jak ktoś jest dobry to na pewno będzie prowadził w tabeli wyników, ale wciąż trzeba zaangażowania drużyny. No zobaczymy, też jestem ciekaw.

Cytuj
Oh oh, bo niby gry Blizza zbiera fanów będących odpowiednikiem krajów Skandynawskich na tle świata, gdzie każdy wącha kwiatki i kocha pokój? Nie łódź się, tu również będzie toksycznie. Poczytam sobie oficjalne fora gry Diablo i zobaczysz ile tam hejtu. Z drugiej strony rzeczywiście w tych meczach co grałem nie spotkałem się mimo wszystko z hejtem co jest na plus. Generalnie tu średnio kto pisze, może to dlatego. Jednak nie wierzę, że nie zdarzy się jakiś młody awanturnik od czasu do czasu.

Awanturnicy jak to ująłeś się zawsze zdarzą. Społeczność LoLa ma swoją reputację i to zasłużenie. Dota 2 też, przyganiał kocioł garnkowi. Albo sam mam przykre wrażenia po obu grach i jestem ciut zgorzkniały.  :P

Cytuj
Pula bohaterów jest duża w każdej grze MOBA, nie widzę tu nic nadzwyczajnego. W końcu to oni są tu jedyną nowością w czasie grania na tej samej mapie to samo enty raz, więc bez dużego potencjału w tym względzie nie ma szans na dobrą grę z tego gatunku ;>

Dla kogoś to może być plus, jeśli jest fanem Diablo, Kerrigan, Arthasa itd. To już zależy od jego osobistego nastawienia do uniwersum.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 14 Kwietnia 2015, 18:06:49 »
Cytuj
Team któremu będzie lepiej szło pewnie wbija lvl szybciej. Po prostu więcej tutaj zależy od współpracy graczy a nie coś w stylu "ktoś jest feednięty, ma więcej przedmiotów i morduje 1v5". Jak ktoś jest dobry to na pewno będzie prowadził w tabeli wyników, ale wciąż trzeba zaangażowania drużyny.
Chłopie, być może grając z jakimiś świeżakami taktyka feeduje się i zabijam wszystkich działa. Jednak po moich doświadczeniach z gry w Infinite Crisis mogę powiedzieć, że w 99% taka sytuacja kończy się zmasakrowaniem drużyny, która ma być może tego dobrego gracza, jednak co z tego jeśli jest nie zgrana. Przypadki zaś gdzie 1 osoba była w stanie pociągnąć całą drużynę mogę wyliczyć na palcach. W związku z tym ja nie rozumiem tego argumentu. W każdej porządnej grze MOBA potrzeba zaangażowania drużyny. Kwestia tylko, że tutaj masz bardziej pod drużynę bonusy jak i kary, podczas gdy gdzie indziej są one skierowane na pojedyncze jednostki. Obie strony mają plusy i minusy, jednak nie wiem czy różnica jest tu jakaś wielka w kwestii gry drużynowej. Jeżeli chcesz grać dobrze potrzebujesz zgrać się ze swoją ekipą tak czy inaczej.

Cytuj
Awanturnicy jak to ująłeś się zawsze zdarzą. Społeczność LoLa ma swoją reputację i to zasłużenie. Dota 2 też, przyganiał kocioł garnkowi. Albo sam mam przykre wrażenia po obu grach i jestem ciut zgorzkniały.  :P
Mi nie chodziło by bronić Doty czy LoLa, tylko by pokazać, że liczenie, iż tu nie będzie problemów ze społecznością pachnie lekkomyślnością. Każda gra pod wielu graczy ma problem z dupkami, a gatunek MOBA szczególnie niezależnie która to będzie gra.

Cytuj
Dla kogoś to może być plus, jeśli jest fanem Diablo, Kerrigan, Arthasa itd. To już zależy od jego osobistego nastawienia do uniwersum.
Raczej byłby, jakby wstawili więcej niż 5 postaci na krzyż z uniwersum Diablo przy 30 postaciach z Warcrafta. Podobnie chyba jest ze Starcraftem. Przez to ta gra może przypominać chwilami bardziej Heroes of the Warcraft niż Heroes of the Strom.


« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2015, 18:12:53 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 14 Kwietnia 2015, 18:30:15 »
Czy oni aby nie ładują jakichś postaci z WoWa, stąd tak dużo się bierze?

No tak reszta ekipy stać obok nie może, w najgorszym razie są dobrym mięsem armatnim by odwrócić uwagę wroga albo go przytrzymać w miejscu jakimś dobrym cc. O właśnie, crowd control. Jak się ma rzeczy w stylu ogłuszeń, uciszeń czy podrzutek w powietrze to zawsze się jest przydatnym. Gdy dobrze idzie to wtedy jest więcej kasy i można nadrobić zaległości.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 14 Kwietnia 2015, 18:50:41 »
Bycie mięsem armatnim to w skrócie rola supporta i tanka i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jest to stale w pisane w ich rolę, w końcu support ma wspierać, ratować dupsko i pozwolić nafeedować się partnerowi, tank zaś z racji swoich gabarytów ma brać jak najwięcej obrażeń które poleciałyby na słabszą część drużyny. Wręcz niewskazane jest by taki support był na równym expie co marksman, którego wspiera, bo on nie ma musu zadawania dużych obrażeń, podczas gdy marksman ma i potrzebuje tych monet i dodatkowych leveli szybciej. Jednak sam adc walki nie wygra, muszą go wesprzeć jungler i mage w zadawaniu obrażeń (czy jak tam się je nazywa w poszczególnych grach MOBA). W związku z czym jeden gość wciąż nie wystarcza, potrzeba zaangażowania całej drużyny.


« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2015, 18:52:51 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 24 Maja 2015, 09:15:47 »
Nie wiem czy ważna informacja albo już znana ale co mi tam. W tym tygodniu gra wyszła w otwartą betę więc każdy z was Tawernowiczów może dołączyć do Nexusa i toczyć epickie pojedynki bohaterami z uniwersów Zamieci. A oficjalnie od 2 Czerwca gra stają się pełną wersją free2play i okazji tego wychodzi kolejny bohater jakim jest.....
*Dżoana K.. nie znaczy D'a... Johanna Krzyzówka :D z uniwersum Diabolo (Rojel nie będzie jęczał tym razem :P ) a dokładnie nowa postać z dodatku RoS(Reaper of Souls) która wywodzi się z odłamu pewnej religii ;P

Sumując to, zapraszam bo i mnie można spotkać w Nexusie i będziemy mogli czasami stworzyć dobry team który stoczy epickie bitwy na dosyć ciekawych arena.

Czy jesteście gotowi?


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 24 Maja 2015, 19:47:53 »
No fajnie, kluczyk, o który prosiłem od razu jak wystartowały zapisy do beta-testów dostałem jakieś 2 tygodnie temu, a teraz jest już otwarta beta, za bardzo to on mi się nie przydał :D. Mam wrażenie, że gra po wejściu do otwartej bety zaczęła działać płynniej i szybciej.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 21 Czerwca 2015, 11:30:11 »
#Hajp1
Pewnie znana wam już jest informacja że przez najbliższy czas Blizz będzie dodawał do gry content związany z Diablo pod nazwą Odwieczny Konflikt.
Na chwilę obecną mamy zapowiedzianych do wkroczenia:
*Leroyka aka Króla Szkieletów który będzie wojownikiem,
*Rzeźnik znany wszystkim z Diabolo i Diabolo 3 klasyczny Freash Meat! będący Asasynem.
Ukazany został również Minich na razie bez imienia ale jak powiedzieli niedawno na E3 Devsi z Blizza pracują nad nimi gdyż ma być pierwszym Supportem z tegoż Uniwersum.

Wielu pewnie też widziało nową mapę? To 23 Czerwca macie szansę przetestować Ją przed debiutem gdyż wtedy będzie miał miejsce PTR. Również dochodzi nowy samaczek lub jak kot woli target na arenach tj. Goblin Skarbnik(Zgredek) którego któraś z drużyn będzie goniła i wyciągnie ciekawe nagrody?



IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 21 Czerwca 2015, 15:15:39 »
Cytuj
Ukazany został również Minich na razie bez imienia ale jak powiedzieli niedawno na E3 Devsi z Blizza pracują nad nimi gdyż ma być pierwszym Supportem z tegoż Uniwersum.
Jak on będzie suppem to mi lekko hajp opadł, bo ja chciałem go jako assassyna, a nie suppa. To kurna byłaby rola pod szamana bardziej albo jakiegoś anioła ala Iterael czy Auriel.

Ale i tak Król Szkieletów będzie i nowa piękna mapa w stylu Diablo, więc wrócę pewnię ^_^


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 21 Czerwca 2015, 16:20:36 »
Cytuj
Jak on będzie suppem to mi lekko hajp opadł, bo ja chciałem go jako assassyna, a nie suppa.

Przypominam, że pomocnikami są: Uther, który z odpowiednimi talentami jest w stanie trzymać pojedynczego łebka na 3,5 sekundowym stunie, spalić falę minionów i przysmażyć kogoś Świętym Blaskiem za 600 dmg. :)

Nie wspominając o Rehgarze, który ma Żądzę Krwi a.k.a. zdolność która wygrywa gry od 1996 roku. :P

Mnich ma wedle wstępnych raportów być bardzo skoczny, mobilny i w ogóle fistaszki, wiec pewnie będzie zdolny zadać spore obrażenia, dużo wytrzymać, a przy tym leczyć/dawać tarcze, trochę jak Brightwing czy Chen. ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 21 Czerwca 2015, 18:47:30 »
Wciąż nie tego oczekiwałem. Mnich powinien być szybkim assassynem, gnieść wrogów w sekundę, dodatkowo nie typowym bo ze sporą obroną, w końcu tak wygląda ten bohater w Diablo. Żadne z niego wsparcie, tylko szaman ma na to predyspozycje z bohaterów w Diablo III. Ewentualnie mnich mógłby być mocno ofensywnym i mobilnym wojownikiem.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 21 Czerwca 2015, 20:01:38 »
Oj tam, przecież ten tag "klasowy" to i tak tylko wskazówka. Sylwanas jest niby specjalistą, ale dzięki swojemu Q robi taki zastraszający dmg, że chyba tylko raz mi się zdarzyło nie być nią pierwszym w rankingu obrażeń czy zniszczeń. ;)

Najlepiej poczekać, aż zobaczymy choćby szkielet skillsetu.

Swoją drogą, też zwróciliście uwagę, że zdolności Leoryka i Rzeźnika są bardzo podobne?

Q - szybka nuka na pobliskich przeciwników, która ma niski cooldown.
W - rozłożony w czasie debuff, który pozwala kraść wrogowi życie
E - rodzaj szarzy bądź innego dasha
R1 - ograniczenie możliwości ruchu przeciwników bez obrażeń czy stunu

Oczywiście nie podnoszę larum, że "ło matko identyczny kit zagłada się zbliża!!!11elevenone", niemniej dość podobny skilset, zwłaszcza dla postaci, które wyjdą jedna po drugiej. ^^

I jeszcze w plikach gry są stringi wskazujące na Maltaela. ^_^

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=K6_zsJ8KPP0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=K6_zsJ8KPP0</a>



IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 21 Czerwca 2015, 20:54:01 »
Sprawa z Monkiem jest taka że w Diablo prócz skillów typu Dzwon, 7-stronne ma też takie coś jak Wewnętrzne Sanktuarium i Mantry. I tutaj bym szukał tropu jeśli idzie o jego rolę Supporta. Ogólnie to poznaliśmy już jego jeden ze skill na filmiku, kwestia reszty która zostanie ujawniona.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry