Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Guild Wars (Czytany 23430 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 15 Czerwca 2014, 09:01:59 »
Mhm dziękuję za odpowiedź, szczerze to chcę poznać historię dokładniej i zobaczyć osobiście tego który np zatopił Orr, Gwen(jej grób doczesny sobie odwiedziłem) ale zobaczyć niedostępne obecnie Far Shiverpeaks, Elonę, Canthę, Ring of Fire, Maguss Falls.
Cytuj
To już sam sobie musisz odpowiedzieć. Jeśli chcesz poznać ciag wydarzeń przed GW2 to jak najbardziej. Szczególnie, że świat z gw2 jest naszpikowany odniesieniami do jedynki. A przynajmniej był, bo nie wiem co dodają obecnie, gdyż od roku się nie logowałem.
Obecnie jest zastój ale od 1 Lipca rusza drugi Sezon Living Story, więcej mogę Ci opowiedzieć na priv lub w temacie dwójki.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 16 Czerwca 2014, 18:13:33 »
W takim razie proponuję, zacząć od Guild Wars: Prophecies. Tylko w ten sposób zobaczysz niezniszczony Askalon, gdyż właśnie w nim rozpoczyna się całą fabuła. Rozpoczynając postać w innej kampanii, nie zobaczysz Askalonu przez zniszczeniem.


Miej tez na uwadze, że gra ma z 9 lat i graficznie zdecydowanie odbiega od gw2. Sterowanie też jest bardziej upośledzone od dwójki, więc ciężko będzie się przestawić.

Żeby zwiedzić cały świat z jedynki musisz sobie zarezerwować masę wolnego czasu i... nerwów :)


« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2014, 18:16:27 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry