Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Guild Wars 2 (Czytany 22999 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« : 20 Sierpnia 2009, 17:40:55 »
Pierwszy oficjalny trailer ujrzał światło dzienne.

http://www.guildwars2.com/en/

teraz czekać na to dwa lata 2....


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Sierpnia 2009, 19:11:20 »
Trailer wywalistej jakości, zapewne sama gra taka będzie szkoda tylko że trzeba czekać te 2 lata, a tak BTW ponoć Nc Soft ma wypuścić na rynek gier europejskich fajnego MOOMRPG'a i zapowiada się on fajnie.


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 20 Sierpnia 2009, 20:08:40 »
Cytuj
a tak BTW ponoć Nc Soft ma wypuścić na rynek gier europejskich fajnego MOOMRPG'a i zapowiada się on fajnie.
AION, Loczku. AION. Jak chcesz coś powiedzieć to wiedz przynajmniej o czym.



Cytuj
ma wypuścić na rynek gier europejskich fajnego MOOMRPG'a i zapowiada się on fajnie.
Fajnie, ale MMORPGa.




IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 11 Sierpnia 2010, 21:26:30 »
Pojawił się swietny filmik gw2 zbierający wszystko co do tej pory powiedziano/pokazano. Enjoy!
http://www.guildwars2.com/en/media/videos/#gw2-video-manifesto


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 19 Lipca 2012, 19:03:15 »
Witam.
Jako że zbiera się na premierę tejże gry mam pytanie do tych co mieli styczność z światem gry bo tak poszukuję dobrej gry MMO bez abonamentu..
A mianowicie:
-Dużo z fabuły mnie ominie jeśli chciałbym rozpocząć przygodę w tej grze?
(Sporo czytałem ale wolę coś więcej od znawcy)
-Coś o mechanice gry? Klasy itp bo zaznaczam iż ciut informacji internet dostarczył.

Mam nadzieje że ktoś pomoże ;)

P.S Liczę szczególnie na Mistrza aktywności Martina ;D


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 19 Lipca 2012, 20:12:02 »
Cytuj
-Dużo z fabuły mnie ominie jeśli chciałbym rozpocząć przygodę w tej grze?

Wydarzenia gw2 dzieją sie kilkaset lat po gw więc ominie Cie ...wszystko to co było z gw czyli np.
nie będziesz kojarzył miejsc z gw1 - dla przykładu nurkując w morzu przy jednym z głównych miast gw2 lion arch nie będziesz wiedział ze np. byl to teren starego lion arch z gw1 po którym wczesniej sie poruszałeś. itd.
- nie będziesz znał postaci, historii, fabuły z gw1, jeśli będą do niej nawiązania w gw2, której było niemało w jedynce wraz z różnymi darmowymi updejtami etc.

O części możesz poczytać, jednak po 7 latach gry w gw1 zna sie gre na wylot i nowi w gw2 nie mają tego, nazwijmy to, sentymentu.

Jednak Cie nie straszę bo warto zagrac nawet jak sie nie grało w gw1.

Cytuj
Coś o mechanice gry? Klasy itp bo zaznaczam iż ciut informacji internet dostarczył

Napiszę krótko - jeśli jesteś graczem zakochanym w WoWie itp to gra od strony mechaniki Ci nie dopasuje bo jest inna, jak i wszystko w tej grze.
Zauażyłem, że gracze sie podzielili na takich co gra "nie pasuje bo to nie wow" i takich co są nią zauroczeni.

Niestety muszę Cie odesłać na http://guildwars2.pl lub http://www.guildwars2.com/en/ bo o tym można napisać książkę.

Rozdawali masowo klucze na rożnych stronach do bety na ten weekend można było sie załapać i sobie "sprawdzić" grę za free.

Podsumowując - pod względem nawiązań do gw to oczywiście będziesz miał przepaść, wszystko inne jest do nadrobienia i opanowania.
Cięzko mi cokolwiek powiedzieć więcej bo w necie jest tyle informacji na temat tej gry i skrajnych emocji, że musiałbyś sam usiąść i ocenić.


« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2012, 20:16:05 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 20 Lipca 2012, 16:04:37 »
Dziękuję bardzo za informację, przynajmniej dostarczyłeś mi sporą dawkę informacji do czytania i ogarnięcia. Cóż w WoW'a nie grałem więc zdołam przyzwyczaić się do panującego systemu w grze(dawno temu grałem w Lineage 2) Widzę że gra jest obiecująca i wciągnie mnie... Pierw 180złotych wyciągnie ;)

Tak apropo, Kolega Martin planuje grać w tenże tytuł? ;D


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 20 Lipca 2012, 16:16:45 »
Planuje grać, jednak nie tak jak kiedyś w gw1, bardziej okazyjnie.
Przynajmniej w zamierzeniu ;)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 25 Lipca 2012, 09:14:33 »
Tak po przeglądnięciu wszystkiego, jak dla mnie gra okazuje się ciekawa, szczególnie o klasy postaci które dość ciekawe jak i same rasy(Np Nornowie, Asury- zapewne crafterzy oraz dochodząca Sylvari).
Chyba jednak zakupię grę gdyż teraz znaczna część graczy chwali sobie tytuł(szczególnie Ci od Diablo które okazało się pół-produktem) bo tak czekam na inny produkt NcSoftu "Lineage Eternal"

Tak poza tym mam nadzieje że spotkamy się w świecie Tyrii? :D


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 25 Lipca 2012, 10:42:16 »
Grałem podczas beta testów w ostatniweekend i jestem pod dużym wrażeniem, także pozostaje czekać.
Cytuj
Asury- zapewne crafterzy
Każda rasą czy klasą bedzie mógł rozwinąc 2 maksymalnie dodatkowe umiejętności np. jubiler i krawiec. Niestety tych jest kilkanaście :)

Ostatnio pojawiło sie info ze osoby mające konto gw1 moga sobie zarezerwować nicki na tamtych postaciach logując sie do końca miesiąca do jedynki.
To sie odnosi tylko do nicków dwuczłonowych bo jednoczłonowe nie były możliwe w gw1 i w gw2 będzie "kto pierwszy ten lepszy".


Jest kwestia wyboru serwerów, których jest też troche, więc jak wybierzemy ten sam, to pewnie tak. Choć z takich czy innych przyczyn nie bede mógł grać od premiery, tylko zacznę później ;/




IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 25 Lipca 2012, 11:20:50 »
Mhm czyli tutaj jednak jest tak że Craft nie jest zarezerwowany dla jednej rasy? Ciekawie, w każdych z gier jakie grałem to zwykle Krasnale lub coś w ten deseń były najlepszymi pod względem wytwarzania itemków i innych produktów do użytku w grze.

Hmm cóż ja zazwyczaj używam swojego nicka więc nie będę miał problemów z tym(mam nadzieje ;) )

Ano też mała komplikacja, ale wyjdzie w praniu, poza tym widzę sceptyk z Ciebie bo nie chcesz zacząć grać od początku? bo zapewne będą lagi liczone w tonach a także nieodzowne bugi.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 25 Lipca 2012, 12:17:56 »
Mhm czyli tutaj jednak jest tak że Craft nie jest zarezerwowany dla jednej rasy? Ciekawie, w każdych z gier jakie grałem to zwykle Krasnale lub coś w ten deseń były najlepszymi pod względem wytwarzania itemków i innych produktów do użytku w grze.


Nie ma rozdziału, tylko jak napisałem, można wybrać max 2 spośród 8.
Z reszta odsyłam do linku http://guildwars2.pl/tworzenie_przedmiotow_w_guild_wars_2,a496


Jak dla mnie to jest dobre rozwiązanie - jakoś nie wyobrażam sobie, że miałbym biegać karzełkiem asurą lub futrzakiem charrem tylko dlatego żeby sobie coś scraftować. Przerabiałem to w l2 i dziekuję.
Z tego co wiem myśleli nad indywidualną umiejetnościa dla każdej z ras, ale z tego zrezygnowali.


Cytuj
Ano też mała komplikacja, ale wyjdzie w praniu, poza tym widzę sceptyk z Ciebie bo nie chcesz zacząć grać od początku? bo zapewne będą lagi liczone w tonach a także nieodzowne bugi.

Z tej prostej przyczyny że nie mam sprzętu, na którym miałbym możliwośc komfortowej gry a zakup nowego komputera przewiduje na wrzesień lub październik najmniej.
W gw1 zacząłem grac po 1,5 roku po premierze więc ten miesiac mnie nie zbawi, tym bardziej że wole craftować swoje modele w wolnym czasie ;)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 04 Sierpnia 2012, 17:06:07 »
To ponownie Ja, tym razem już z większym "intem" na temat gry.
Miałem okazję pooglądać kilka gameplayów i stwierdzam że gra jest wybitnie dobra, dodatkowo też system wybierania postaci i tu miałem największe ździwko bo każda klasa postaci np Elemental ma inne wdzianko(co dla mnie jest niespotykane w MMO) a także animacja odnośnie historii rasy(w tym wypadku Nornów) i słowa końcowe "This is my story". Równie pozytywnie podoba się mi modelling naszej postaci ryjaczek i jego wygląd, włosy ;D

I tak właśnie mam dylemat czy zamówić Pre-order czy poczekać z miesiąc,dwa by nie było korków na serverach+lagów?

Wiadomość doklejona: 26 Sierpnia 2012, 09:12:43
Taki mały dubel: Mamy pełną listę serverów GW2 i preferowane Polskie:
-Blacktide
-Underworld
I tak mam wątpliwości czy iść na polskie czy po prostu mniejsze zło i współpracować z "Międzynarodówką"?


« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2012, 09:12:43 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 28 Sierpnia 2012, 21:31:21 »
No i stało się premiera gw2 w dniu dzisiejszym. Gra dzisiaj przyszła, ale nowy komp dopiero w czwartek.
Prawdopodobnie będe grał na Underworld lub Aurora Glade, jeśli zdecyduje sie na starą gildię.




IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 28 Sierpnia 2012, 22:25:01 »
Ja właśnie też posiadłem ten tytuł i nie wiem czy iść na Blactide czy Underworlda i mieć opcja spotkania Ciebie Adminstratorze. Ale rozważam opcje wejścia na serva mniej PL więcej Eng i międzynarodówki.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry