Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250154 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 05 Lipca 2011, 15:13:35 »
Ok, napisze do ciebie zaraz gracz o nicku Tazol ^^.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 05 Lipca 2011, 18:23:01 »
Zacząłem w to grać przedwczoraj.Mam gotowy team i gram Ashką ,a teraz zbieram na Phanteona.Jedynym problemem tej gry jest trudność wbicia.Aktualnie mam 6lvl.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 05 Lipca 2011, 18:29:53 »
Trudno wejść, bo są ostatnio servery przeciążone. Za dużo dzieci gra i servery już przed 16 są pełne i ciężko wbić.


« Ostatnia zmiana: 05 Lipca 2011, 19:22:13 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 05 Lipca 2011, 18:35:01 »
Tia, przed 15 ciężko wejść...Właśnie po tej godzinie, serwer ciągle jest busy i mamy kolejki po 30 minut minimum. Pamiętam jak kiedyś kolejek w ogóle nie było i "Server Busy" zresztą też....No, ale widać cię gracze mnożą. ;)

Wojownik, podaj nick to Cię dodam do friendów.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 05 Lipca 2011, 19:16:34 »
Nick:WMStawernowicz4
Aby krótko nie było to dodam ,że wkurzają mnie te dzieci co obejrzały JJa'y,Gimpera i innych gości co nagrali powtórki z rozgrywki na YT i tam weszły i myślą ,że są fajne :( oraz wkurza mnie to ,że niektórych skórek nie można kupić IP.To tyle dziękuje :P .


« Ostatnia zmiana: 05 Lipca 2011, 20:31:29 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 05 Lipca 2011, 19:23:25 »
No, już się wyżaliłeś, to powiem, że na czymś trzeba zarabiać...

Hells, poprawiłem się, miałem na myśli, że oczywiście po 16 servery są pełne, a zaczyna się to przed 16...


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 07 Lipca 2011, 22:42:09 »
LoL... gra, która wbiła się w moje serce, uruchomiła trybiki miłości i gdzieś się tam zagnieździła, codziennie dając o sobie znac...  ^_^

Server US, ponad 900 rozegranych gier, ok. 30 champów, parę mainów... i ciągła chęć do gry... :) Nie mnie tu sądzić czy jestem w niej dobry, 4 razy ludzie dodawali mnie do swoich teamów... ale jak na razie elo 1100 na rankedach... :<


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 07 Lipca 2011, 23:24:58 »
Szkoda, że nie jesteś na EU, to może byśmy razem zagrali... Swoją drogą dużo Polaków jest na US?


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 07 Lipca 2011, 23:31:59 »
Wbrew pozorom nie tak mało, włąśnie 2 teamy które znalazłem są złożone z polaków, ale nawet jeśli są to przynajmniej się w tym nie pokazują... (i chwała bogu) :P



IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 08 Lipca 2011, 12:49:29 »
Skoro już mam przyjemność rozmawiać z użytkownikiem servera US to słyszałem też, że nie ma u was czegoś takiego, jak kolejki logowania. To prawda, czy w godzinach szczytu też się u was zdarzają? Zaczęło to wyglądać jak wywiad...


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 08 Lipca 2011, 13:10:23 »
Nie wiem jak wygląda sytuacja na EU, ale na US kolejki zdarzają się tylko po wprowadzieniu patcha, choć zazwyczaj trzeba czekac ok. 5 min. ;) Godziny szczytu? Rozumiem 13-14 gdy wracają wszystkie dzieci ze szkół? Teraz są wakacje więc Lol'a włączam ok. 10-11, wtedy nie ma kolejek, a miesiąc teemo też nie było problemów z wejściem do gry... :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 08 Lipca 2011, 14:01:59 »
To normalnie server US to raj... Wyjaśnię ci jak wygląda sytuacja na EU: Servery są przepełnione, jest u nas najwidoczniej 2 razy więcej osób niż u was. W takim wypadku w godzinach szczytu, czyli raczej 15-16 (Po obiedzie), mamy czasem kolejki po 20-30 minut, albo server busy i trzeba czatować kiedy będzie online, by wejść. Ponadto RIOT planuje podział serverów na 2 platformy, co spowoduje w niewiadomym oczywiście momencie 12- godzinną przerwę. Fajnie, nie?


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 08 Lipca 2011, 15:14:31 »
Pfsss... ta 12 godzinna przerwa to mało bo praktycznie co 2 tygodnie cały wtorek jest wolny od LoL'a bo Riot wprowadza patche... ;) Ale mimo wszystko współczuję... :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Wiolonczelista

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 08 Lipca 2011, 17:45:50 »
HAHAHAHAH 30 MINUTOWE KOLEJKI.
Kolejki są czasami ponad trzygodzinne!
Chociaż muszę przyznać, że kilka ostatnich dni faktycznie były krótsze kolejki.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 08 Lipca 2011, 20:18:39 »
Kolejka na 3 godziny to pic na wodę, bo to się zmniejsza do godziny... No ale jak jest godzinna kolejka to nie opłaca się czekać, prawda?


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry