Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Beznadziejność gier on-line (Czytany 43896 razy)
Orestes

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 15 Lipca 2007, 10:10:38 »
Ogólnie każda gra to lipa. W swoim życiu grałem jedynie w kilka gier bo nie lubię żyć w świecie wirtualnym, a wszelkie doznania i emocje wolę wynosić ze świata realnego.

Nie mogę wypowiadać się na temat wszystkich gier, bo szczerze powiem, że z niewieloma grami miałem do czynienia (np. Lineage itp.)

Dlatego skupię się na dwóch : Tibia i MU.

O beznadziejności Tibii nie można napisać wiele, gra bez fabuły i bez sensu. Jest to gra dla ludzi, którzy nie mają co robić w swoim realnym życiu, i dlatego coraz bardziej ich wciągają takie gry. Dodatkowo usłyszałem kiedyś od mojego znajomego maniaka Tibii, że to jest gra strategiczna  /lol/  Co możecie powiedzieć o trudności Tibii ? Ja powiem to : Mój 6-letni kuzyn ma 100 level  :D  Sam sobie poradził i założeniem konta i trenowaniem postaci. Spojrzałem kiedyś na ekran, myślałem, że mnie zatka  /huh/  Nie dość, że grafika beznadziejna, potwory bardziej nie zbliżonymi do jakiegoś określonego kształtu figurami. Że nie powiem co myślę, o ludziach , którzy w to grają. Większość ma się za ludzi inteligentnych, no i oczywiście myślą, że Tibia jest priorytetem a to, że postać wytrenował czyni go nad-człowiekiem. Dodatkowo w rozmowach ze sobą używają jedynie kilku słów  /whistling/  
Pay !
Item, Item !
Kill, kill !
Sell
Buy

I jeszcze króciusieńka lista tak samo skomplikowanych słówek. Jeszcze słysząc co wyprawiają ludzie odcięci od Tibii  /getlost/  W Chinach, nastolatek zanożował kolegę bo ten pożyczył od niego mieczyk i nie chciał mu oddać. A teraz przypadek z naszej IV RP, koleś kradł rodzicom pieniądze, zadłużał się na przedmioty, doprowadzając do tego, że jego rodzina została wyeksmitowana. Teraz mieszkają u rodziny. Paradoksalnie jest tam komputer, należy do kuzyna naszego inteligentnego gracza Tibii. Jak możecie się domyślić cykl zaczyna się od początku  /pinch/


To teraz słówko o MU, tutaj to już kompletny śmiech. Słownictwo na tym samym poziomie co w Tibii, może nawet na ciut niższym. Nawet w to nie trzeba grać, mój kumpel przykleja przycisk do myszki a postać sama wypuszcza jakieś duszki. Robi to na noc, bo oczywiście cały dzień gra osobiście. Doprowadził do tego, że komp mu się po prostu spalił. Teraz chodzi do kogo tylko może żeby pograć.


Pewnie zaraz zostanę skrytykowany przez '' intelektualistów '' opisanych powyżej. Nie mam takim ludziom nic do powiedzenia. Ewentualnie mogę zaproponować pożyczkę na psychologa.


IP: Zapisane


Klik, klik w sygę ;)[/color]
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 15 Lipca 2007, 11:48:09 »
Ja nie jestem tym "intelektualistą" i nie gram w tibię ani w MU ale nie chcę byś mówił, że wszystkie gry on-line są do dupy, w niektórych naprawdę trzeba pomyśleć i znać angielski...


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 15 Lipca 2007, 12:01:52 »
Kolejny temat na ten sam temat ;/ boże....


IP: Zapisane
Orestes

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15 Lipca 2007, 12:27:09 »
Cytuj
Nie mogę wypowiadać się na temat wszystkich gier, bo szczerze powiem, że z niewieloma grami miałem do czynienia (np. Lineage itp.)

Dlatego skupię się na dwóch : Tibia i MU.


[snapback]8333[/snapback]


Dlatego dopisałem to.


IP: Zapisane


Klik, klik w sygę ;)[/color]
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 15 Lipca 2007, 13:18:56 »
zauwazyliscie ze topiki typu "tibia" zalozone przez SamiWiecieKogo wracaja jak bumerang! ja nie wiem juz dawno tavernowiczowie zgodnie stwierdzili ze TIBIA, MU sa do dupy wiec po co do tego wracac?!


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 15 Lipca 2007, 17:10:36 »
Kolejny topic z serii Tibia jest bee. Jak będzie to samo co w innych tematacho tibii to zamknę.


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 16 Lipca 2007, 12:28:34 »
Cytuj
Kolejny topic z serii Tibia jest bee
[snapback]8352[/snapback]
Tytuł tematu raczej sugeruje że wszystkie gry on-line są bee. Więc możemy tu wyrazić swoje opinie na ten temat i podać konkretne powody dlaczego myślimy tak a nie inaczej ;)  I tak np. ja nie zgodzę się z założycielem tematu, zgadzam się z Jokerem:[/span]
Cytuj
w niektórych naprawdę trzeba pomyśleć i znać angielski...
[snapback]8334[/snapback]
[span style=\'color:orange\']Nie wszystkie gry on-line są tak prymitywne jak np. Tibia /getlost/ [/color]


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 16 Lipca 2007, 13:39:19 »
Cytuj
Głupszych na świecie gier nie widziałem jak Tibia, MU, Lineage 2 i WoW. Tylko w WoWa nie grałem, ale polega na tym samym co L2

Logika myślenia rozwaliła mnie do reszty. Tylko mnie czy was też?


IP: Zapisane
Agreel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 18 Lipca 2007, 09:58:37 »
Oczywiście najgorszym z tych rzeczy są:
Tibia
WoW
Lineage(all części)
MU


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 18 Lipca 2007, 12:30:51 »
Cytuj
QUOTE
Głupszych na świecie gier nie widziałem jak Tibia, MU, Lineage 2 i WoW. Tylko w WoWa nie grałem, ale polega na tym samym co L2

Logika myślenia rozwaliła mnie do reszty. Tylko mnie czy was też?

hmm jak wow to to samo co LineAge II to ja jestem kobita


IP: Zapisane
edo-kun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 18 Lipca 2007, 16:02:29 »
Najgorsze w tych grach jest slownictwo. Gdyby nie to, że pokemony używają więcej skrótów niż to ustawa przewiduje, to można by było raz na jakiś czas pyknąc. Wkurzające jest też to, że te skróty stosują w normalnym życiu kalecząc nasz język (żeby chociaż w odpowiednich momentach je stosowali). Poza tym duuuużo osób w to grających jest w życiu nieprzeciętnymi nieudacznikami i grają po to, żeby tam czuc się kimś. Mam w klasie kilku takich talentów, co wieją z lekcji tylko po to aby ich wirtualny bohater miał wyższy poziom. Co im z tego, jak przychodzą do szkoły i widać blade wychudzone twarze na ludziach, którzy nie potrafią niczym zaimponować i nie można z nimi o niczym ciekawym pogadać, bo ich życie opiera się na jakiejś wyimaginowanej krainie.
Dochodzimy w tym momencie do wniosku: wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.


IP: Zapisane
szynszyl92

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 23 Lipca 2007, 00:36:31 »
No tibia to jest kretyńska , ale z Mu on-line nie miałem kontaktu, więc się nie wypowiadam.


IP: Zapisane
Wux

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 24 Października 2007, 21:47:42 »
To nie wina gry że ludzie po prostu nie umieją w to grać, ja osobiście przez jakiś okres czasu grałem w Tibie i mam nawet miłe wspomnienia. Wadą Tibi jest to że jest strasznie monotonna i po pewnym czasie się nudzi. Ktoś tam wyżej pisał że jego 6 letni brat zdobył 100lvl, a mi wydaje się że napił taki lvl na OTS'ie, ale to nie moja sprawa.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 25 Października 2007, 08:09:00 »
Wg. mnie każda gra on-line jest do ****. :P


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 25 Października 2007, 17:39:37 »
racja kolega wyżej. zabija może i czas a;e z reguły nic nie wnosi do rzycia i takie tam. strata czasu na dłuższą mete


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry