Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Need for Speed World (Czytany 3959 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« : 13 Stycznia 2013, 00:09:44 »
Dawno topica nie zakładałem, więc czas najwyższy na nadrobienie zaległości. Chciałbym Wam przedstawić dość nietypowe MMO, w którym możemy się ścigać z innymi graczami w różnych wyścigach. Jest to Need for Speed World.

Sam pomysł na grę jest bardzo ciekawy, i jak się później okazuję - bardzo udany. W grze kupujemy różne samochody od klasy E - najniższej, do klasy S - najwyższej. Mapa jest ciekawie zaprojektowana, ponieważ została zbita w całość z trzech tytułów - Underground, Most Wanted i Carbon. Podstawową walutą w grze są kredyty, dzięki którym możemy kupić te podstawowe samochody oraz części do nich. Natomiast jeśli mamy ochotę jechać autami z górnej półki, to takie wozy są dostępne za punkty SpeedBoost.

Gdy dojedziemy do mety, to zdobywamy reputację i pieniądze. Reputacja to tzw. EXP, dzięki któremu awansujemy na kolejne poziomy: max. 80 lvl. Po wyścigu możemy wybrać jedną z kart nagród. Są tam opcję typu Nitro, Moloch, lub kasa, i części do samochodu.

Akurat niedawno gra przeszła na typ Free2Play, więc można ją legalnie i za darmo pobrać ze strony gry: https://world.needforspeed.com/home
Uprzednio trzeba się zarejestrować ;D.

Myślę, że jakoś Was zachęciłem do pogrania w ten ciekawy tytuł. Polecam wbić na serwer Chicane - US, bo akurat ja tam gram. To tyle, miłej zabawy ;).


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13 Stycznia 2013, 13:11:30 »
Model Free4Play albo w wydaniu EA Pay2Play. Tak przynajmniej jest w tych grach od EA które są "niby" darmowe a tak naprawdę by mieć jakiekolwiek szanse trzeba zapłacić. (Tak przynajmniej jest w dwóch grach, tego samego studia EAsy - Battlefield Heroes i Battlefield Play4Free). Nie wiem jak jest tutaj ale z tego co się orientuje to chyba jest podobnie co ww. grach. A tak z innej beczki: Czy NFS World nie był od razu za Free? Tylko trzeba było clienta ściągnąć i grasz. Wiem że jakieś pakiety do tego są co można zakupić w normalny sklepach typu Empic itd.
O coś takiego znalazłem:
"Przed Tobą wyścigi i współzawodnictwo z tysiącami graczy w wielkim wirtualnym świecie stworzonym specjalnie na potrzeby NFS World.

Uwaga, produkt nie zawiera płyty z grą a jedynie kod umożliwiający jej pobranie z Internetu. Stałe połączenie z Internetem jest niezbędne do rozgrywki.

Kod odblokowuje w grze:

8000 punktów Boost (wirtualna waluta w grze)
3 samochody z klasy 2 na własność (Toyota Supra, BMW Z4 i Porshe Cayman S)
podwójny mnożnik Reputacji na 10 dni
podwójną startową ilość opcji Powerup
60 000 dolarów gotówki w grze"


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Stycznia 2013, 14:07:33 »
Niestety, tu jest dużo racji. Mój jedyny wydatek to 3 zł + Vat na 500 SpeedBoost. A żeby jakoś bardziej się rozwinąć, no potrzebuje te minimum 2000 Speedów. A co do bonusów na start, to dostałem +25% więcej kasy na siedem dni, a brat Porsche Cayman S na 3 dni. A więc sprawa jest oczywista: chcesz być najlepszy - musisz zapłacić.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry