Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
The Elder Scrolls (Czytany 22511 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 05 Grudnia 2016, 02:17:06 »
Zebrało mi się na wykopki, ale chciałbym powiedzieć, że wróciłem do Morrowinda, znowu. Tym razem jednak ze świeżym podejściem i chciałbym w końcu ukończyć tą grę, mam też taki ambitny plan, aby przejść morrowinda, później zakupić obliviona przejść jego zakupić skyrima i przejść też tą grę, ale jest jeden myk. Chcę zrekreować postać którą przechodzę morka w oblivionie i potem w skyrimie.(khajit assassin z magią iluzji, tak to łuk i mieczyk/sztylet i lekkie pancerze) Wygląd + klasa + myślę, że z pomocą konsoli do cheatów dam sobie powiedzmy 1/2 albo 1/4 osiągniętych statystyk i 1/2 albo 1/4 ekwipunku lub jego wartości, tak aby to była dla mnie jedna wielka przygoda, ale abym nie zabijał wszystkiego na shota.
PS: zainstalowałem morrowind overhaul 3.0 i wiem, grafika to nie wszystko, ale gra mi się o niebo lepiej z tym overhaulem, immersja jest większa, a przy tym tak to dalej jest ten stary dobry morrowind z lekko drewnianymi (i miejscami zabawnymi) animacjami i niektórymi modelami.
PICS FOR ATTENTION

tak, screeny są moje

a tu jeszcze 2
http://i.imgur.com/Nek9V0M.png
http://i.imgur.com/BlwVRBI.png


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 05 Grudnia 2016, 08:57:57 »
Obecnie nie wyobrażam sobie grania już w Morrowinda bez overhaula. Wiem, że pewnie wielu fanów by mnie pogoniło, ale jeśli wychodzi jakiś remaster - a to nie ukrywajmy remaster jest - to nie widzę sensu, by na nim nie grać. Świat Morrowinda jest bardzo oryginalny i niepowtarzalny. Przewyższa typowy świat fantasy z Obliviona czy nordyckie klimaty ze Skyrima. Dlatego TES III pomimo drewnianej walki i dość martwego świata, jest najlepszą częścią TESA. Poza tym, Overhaul trochę nadaje życia do tego świata poprzez dodatkowe dźwięki w miastach czy animacje postaci, które robią coś poza staniem i chodzeniem.

Ja obecnie gram sobie w Enderala - olbrzymiego moda do Skyrima, bo już po około tysiącu godzin w świecie Nordów świat ten może się trochę znudzić ;p


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 09 Grudnia 2016, 13:42:44 »
 Meh, jakoś kilka miesięcy temu też sobie odpaliłem Morrowinda, ale bez żadnych bajerów.
 Tylko że w przeciwieństwie do mojej starej rozgrywki gdzie zaczynałem bez dodatków, bo ich nie miałem, zaznaczyłem Tribunala i Bloodmona.
 No i cóż.
Robiąc postać na lekki pancerz, jest to duże ułatwienie, kiedy pokonujesz skrytobójce i ubierasz jego ciuszki z wysokimi statami, że tylko szklany pancerz jest od niego lepszy.
 Twórcy chyba trochę tego nie przemyśleli, że już na początku gry można uzbroić się w prawie najlepsze staty na lekkim pancerzu.

 I te całe uzbrojenie ze stalchrimu czy jakoś tak na Solstheim. Trochę one słabe, nawet względem podstawki.

 Co nie zmienia, ze jak dla mnie to najlepsza część w jaką grałem, Część gdzie pod względem ekwipunku i slotów na założenie jego, było naprawdę dużo. klimat, muzyka, achh ^^


IP: Zapisane

zolza

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 18 Listopada 2021, 19:13:58 »
aż chyba sobie na nowo zainstaluję tę grę.
___________
https://www.spirulina.pl/spirulina/spirulina-wlasciwosci-ktore-potwierdzono.html


« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2021, 20:33:42 wysłane przez zolza » IP: Zapisane
adrianosta

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 30 Sierpnia 2023, 10:31:16 »
Ciekawe, czy doczekamy się kiedyś TES V :D

___________________________________________
Kraków - oferta utylizacji - sprawdź koniecznie


« Ostatnia zmiana: 09 Października 2023, 14:32:54 wysłane przez adrianosta » IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry