Hyde Park > Pogaduchy

Kącik historyków

(1/58) > >>

Reuel:
Miałem to w planie już od dłuższego czasu ;D Chciałem ściągnąć tu osoby najbardziej zainteresowane historią do dyskusji na wszystkie tematy obejmujące ten dział. Gdyby już się zebrały wszystkie osoby chętne, jedna z nich (losowo wybrana) wymyślała by temat dyskusji, przesyłała linka do strony mówiącej o danym dziale, wówczas zaczynała by się wymiana zdań. Każdy by mógł przedstawić swoje zdanie na daną sytuację, skomentować przemyślenia kogoś innego (oczywiście w granicach kultury :>). Cały plan przędsięwzięcia jest jeszcze szeroko ogólnikowy, pewno wymaga paru poprawek, a zajęcie się wdrażaniem ich w życie zacząłbym razem z resztą chętnych do brania czynnego udziału w wątku, gdy zgłosi się minimalna potrzebna ilość. Mam nadzieje, że temat się rozwinie, zwłaszcza biorąc pod uwagę dość spore grono użytkowników lubiących ten dział nauki ^_^ No tak więc nie będę nikogo dłużej męczył czytaniem mojego posta, słuchaniem jakie to jest fajne bla bla bla...i ogłaszam nabór chętnych, bez względu czy normalny user, redaktor, moderator lub admin, po prostu każdego kogo się da :D

Cebulak:
Jestem już! Bardzo ciekawy pomysł, bo te nasze "dyskusje" w "to czego nie lubimy- polityka", itp. są bardzo ograniczone, gdyż co chwila temat się zmienia. Chyba będę miał pomysł na pierwszy temat, coś z historii alternatywnej :>

Adaskop:
Jeśli by się do tego przyłożyć tak naprawdę , to dobry pomysł:) Jako osoba interesującą się historią i polityką, a w przyszłości być może student historii lub stosunków międzynarodowych jestem za:)

Reuel:
No już dzisiaj dwóch członków :D Planuje by rozwijane były wątki związane po całości z historią, czyli militaria, polityka, kultura i inne poddziały, po prostu by każdy choć trochę związany z dziedziną, na którym odcisneła piętno w mniejszym, większym stopniu i chce rozwijać się pod tym względem mógł wyrzucić swoje poglądy na zewnątrz, rozwijać się pod tym względem, być może dowiedzieć się czegoś ciekawego :)

Marbas Lucyferowicz:
 Oooo, i zrobi się mała FREHA na Tawernie ^_^ Czasem lub częściej pewno zarzucę swoje 3 floreny, więc <Marbas wchodzi do sali gdzie już rozmawia trzech jegomościów, rozgląda się po wnętrzu znajdując ogromny stół i krzesła w okół niego i siada niczym spadająca cegła w drewnianym kościele na głowę człowieka> O, to może być ciekawe ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona