Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Equilibris (Czytany 7413 razy)
Kris.vip

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 28 Grudnia 2004, 16:40:00 »
Pomozcie mi bo nie wiem jak zainstalować ten dodatek. Ściągnąłem te wszystkie pliki i co dalej??? Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!! /clap/  /clap/  /thumbsup/


« Ostatnia zmiana: 16 Sierpnia 2009, 09:03:17 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 29 Grudnia 2004, 11:03:48 »
A powiedz czy posiadasz któryś z dodatków TGS lub WoW jeśli nie to jaką masz wersję Heroesów?? Bo to ma znaczenie w sposobie instalacji Equilibrisa   /wink2/


« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2005, 20:39:21 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Kris.vip

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29 Grudnia 2004, 16:31:31 »
Wersja 1.0 mojego ukochanego herosa  :) nie mam innych dodatków :(  poza tym nie wgrywałem żadnych patchów ani innych rzeczy. Szczerze mówiąc nie wiem jak :(  :(  :(  Ale w gre gram codziennie conajmniej godzinke. Niegdy mi się nie znudzi. Juz czekam na V odsłone. Dzieki za odpowiedź. Pozdro /clap/


« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2005, 20:40:23 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 16 Stycznia 2005, 20:14:31 »
Dokładny opis razem z pytaniami i odpowiedziami jest na oficjalnej stronie dodatku. Eqilibris, oczywiście po angielsku. ;)

Ja próbowałem zainstalować ten mod na wszystkich wersjach gry z dodatami. Ostanie instalowanie moda skończyło sie awarią  systemu i formatowaniem dysku  <_<


« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2005, 20:41:31 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Gremlin

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13 Marca 2005, 15:50:22 »
No dobra widze chłopaki że macie problem wiec wam trochę pomoge  :]

Aby uruchmoć Equilibrisa potrzeba przede wszystkim zainstalowanego Winds of War lub potrzebne są zmiany w plikach. Najprawdopodobniej mogą wystąpić problemy z zainstalowaniem dodatku z powodu nieodpowiedniej wersji językowej - aby rozwiązać ten problem wystarczy zastąpić pliki heroes4.exe i campaign_editor.exe udostępnionymi przez Equilibris Team i dostępnymi w dziale Equilibris.

Jeśli nie masz Winds of War:

- Zmień nazwę pliku "heroes4.exe" (lub "heroes4p.exe") na "heroes4old.exe" i stwórz nowy skrót na pulpicie, jeżeli będziesz potrzebował standartowej wersji gry.
- Ściągnij plik "heroes4_sfx.exe" i rozpakuj go do katalogu gry.
- Ściągnij Instalatora (Mod Installer) i zainstaluj Equilibrisa.
- Znajdź katalog "Data" w katalogu gry. Będzie tam plik "equi.h4r", który należy skopiować do tego samego folderu z nową nazwą: "x2.h4r".
- Jeżeli masz zainstalowany The Gathering Storm, spróbuj uruchomić moda.

Jeżeli natomiast masz wersję standartową gry (bez dodatków), to:
- Stwórz pusty plik "storm.h4r" w katalogu "Data" z katalogu gry.
- Jeżeli wersja Twojej gry to 2.0 lub wyższa, to Equilibris już powinien działać.
Jeżeli Twoja gra jest w wersji poniżej 2.0, to albo zainstaluj odpowiednie łatki ( ;-) ) lub:
- Ściągnij plik "updates.h4r" i umieść go w katalogu "Data". Teraz spróbuj uruchomić Equilibrisa.

Wszystkie potrzebne powyżej pliki znajdują się w dziale Equilibris w Tawernie.

Do czego służy plik equi.aop ?
Jest to plik konfiguracyjny do Edytora Map, dzięki któremu nowe obiekty dodane przez Equilibrisa zostaną uporządkowane w logiczne sekcje. Należy go umieścić w katalogu Data, nadpisując starą wersję (można zrobić wcześniej jego kopie zapasową)

Nie gwarantuję, że będzie działać ale warto spróbować. Powodzenia ;)


IP: Zapisane
Pozdrawiam :)
Bistro^^

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 22 Marca 2012, 13:22:13 »
Znalazłem coś na temat Homm IV Equilibris to jest link : http://niven.webzdarma.cz dodam że jest teżnowy czeski dodatek to tej gry który znajdziecie tutaj : http://heroes4bwb.kvalitne.cz/ jest też on możliwy do pobrania na pewnej stronie ale to już chyba było by na tyle  8) ;>


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry