Hyde Park > Pogaduchy

Kącik historyków

<< < (43/58) > >>

Reuel:
Mam plan zamknąć na chwilę wątek w celu lekkiego odświeżenia. Co wy na to? Zaraz zmienię ankietę to będziecie mogli mogli zagłosować za lub przeciw choć moim osobistym zdaniem przydałoby się na chwilę tu zrobić przewiew.

Adaskop:
Wróciłem.
Zdecydowanie jestem za. Zrobi chwila odpoczynku dobrze nam, może będzie po jakim czasie więcej pomysłów i chęci do działania.

Cebulak:
^ Up z tymi pomysłami to się nie zgadzam, pomysły są, tylko że jest problem a mianowicie taki, że każdy ma swój okres, np: niektórych ciekawią wyprawy krzyżowe innych nie.. Także, jestem za tym by zamknąć go, tak do wakacji. 

Adaskop:
Okej w sumie jest w tym trochę racji. Jeden dostaję torsji na widok tematów o średniowieczu, drugi ma dość wszystkiego co wiążę się z okresem gdzie sprzęt husarii nie stał wyłącznie w muzeum a jeszcze inny nie ma ochoty na analizę poczynań Stalina. Aczkolwiek zakładanie oddzielnych tematów na każdy okres też jest złe, bo wtedy popularność pojedynczych wątków równa się zeru. Swoją drogą okresy okresami, ja się np o średniowieczu nie wypowiadam jakoś specjalnie, aczkolwiek zawsze wszystko czytam. Traktuję to jako dokształcanie.

Loczek:
Witam  :)

Temat przywrócony do życia za prośbą autora. Życzę miłej konwersacji :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona