Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 51    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Jedenasta (Czytany 132184 razy)
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« : 11 Listopada 2012, 21:56:41 »
Regulamin:
1. Gramy na pełnym systemie 1-dniowym. Oznacza to codzienny event (mord, lincz) w stosunku 2:1 dla linczów (za wyjątkiem pierwszego mordu), gdzie lincz odbywa się codziennie (począwszy od dnia drugiego), a mord co 2-gi dzień.
2. Posty: Od pierwszego mordu obowiązuje 1 post pomiędzy linczami. Długość- min. 5-6 zdań + sensowne (mniej lub bardziej) uzasadnienie swojego głosu w linczu (za wyjątkiem okresu od 1-szego mordu do 1-szego linczu). Po czwartym linczu obowiązują 2 posty dziennie. Długość- taka sama jak wcześniej. Długość postów, mimo wszystko, jest sprawą względną i tylko od mojego widzimisię bd zależało, czy ktoś z Was otrzyma karniaka, czy nie, więc starać mi się tu ;]
3. Punkty karne: Za brak posta- 1 pkt. karny; za brak głosu- 1,5 pkt. karnego. Po 4-tym linczu, za brak jednego posta leci 0,5 pkt. karnego (czyli za brak dwóch obowiązkowych- 1 pkt.). 5 pkt. karnych= wykluczeniem zawodnika z dalszej gry (miasto dostaje informację, czy należał On do mafii).
4. Zezwala się na rozmowy poza tematem dot. rozgrywki (np. na GG, SB), lecz nie jest to zalecane.
5. ZABRANIA SIĘ JAKICHKOLWIEK ROZMÓW GRACZY "MARTWYCH" MIĘDZY SOBĄ, CZY TEŻ Z GRACZAMI "ŻYWYMI" NA TEMAT ROZGRYWKI. Niezastosowanie się do tego punktu bd karane ZAKAZEM GRY w kolejnych/kolejnej edycji FM. Nie dotyczy rozmów graczy żywych z osobą martwą w wyniku ostatniego linczu/mordu, która nie napisała jeszcze testamentu.
6. "Martwy" gracz ma prawo do napisanie JEDNEGO postu-testamentu po swojej "śmierci", jednak przed kolejnym linczem.
7. "Martwy" gracz nie ma prawa  do przekazywania całości lub części swojego testamentu w jakiejkolwiek formie innemu graczowi. Tzw. "Gambit Revolda"
8. Zabrania się ujawniania rozmów z MG bądź innymi graczami prowadzonych poza tematem dotyczącym rozgrywki. Niezastosowanie się do tego pkt. bd karane natychmiastowym wykluczeniem z dalszej gry.
9. Role:
a) Role dodatkowe (oprócz mafiozów/OC/deta/księdza/opryszka):
- Barman- Barman działa po głosowaniu miasta, w dniu zabójstwa mafii. Po upiciu członka mafii, w mordzie, ginie losowy gracz nieposiadający żadnej niemafijnej roli (nawet opryszka) i niebędący w mafii. Gdy takich osób zabraknie – ginie Barman. Jeśli Barman nie trafi w mafiozę, mord odbywa się na osobie, którą wybrała mafia. Upicie nie działa, gdy mafia próbuje zabić członka mafii. Nie może 2 razy z rzędu upić tej samej osoby. Barman nie dostaje informacji , czy osoba, którą upił była w mafii, może tylko próbować wywnioskować to z gracza, który zginął.
- Zabójca- może nim zostać zarówno osoba z miasta jak i z mafii. W ciągu gry może zabić 1 dowolną, wybraną przez siebie osobę. Po zabójstwie ujawniane jest czy ofiara byla winna czy nie.
- Prokurator- raz w grze może sprawdzić (przeprowadzić śledztwo), czy w linczu brała udział mafia (bez konkretnych nicków). Może to zrobić tylko w dniu tego linczu. Dostaje informację, że sprawdzał go Detektyw, ale nie dostaje jego nicku. Głos OC nie wskazuje na udział mafii w linczu. Głos Opryszka wskazuje na udział mafii w linczu.
- Mleczarz- w dni, w których nie zabija mafia pyta MG (daje mu kubek mleka ;]), czy wybrana przez Niego osoba ma rolę (dowolną, rola Opryszka również się liczy). W przypadku wskazania OC, MG informuje, że dana osoba nie ma roli.
b) Mamy 25 graczy. W związku z tym w grze jest 5 mafiozów, 2 opryszków, 1 ksiądz,  1 detektyw, 1 barman, 1 zabójca, 1 prokurator i 1 mleczarz. Reszta to miastowi.
10. Opryszek NIE JEST informowany o swojej roli.
11. Ojciec Chrzestny JEST wybierany przez mafiozów.
12. Miasto NIE JEST informowane o tożsamości gracza, który został zabity przez mord mafii.
13. Miasto JEST informowane o tożsamości gracza, który został zabity przez lincz miasta.
14. Kolejność wysłania głosów JEST uwzględniana w wynikach głosowania (chronologia).
15. Tylko "żywi" mafiozi mają prawo wysyłania wiadomości z mordem. Nawet jeśli pozostali w grze są nieaktywni. W takim przypadku- mord przepada.
16. Detektyw otrzymuje informacje o ew. winie osoby, o którą poprosi dopiero PO linczu miasta. Jeśli detektyw zginie w owym linczu- nie dostaje On informacji n/t osoby, którą sprawdzał.
17. Mleczarz otrzymuje informacje o ew. posiadaniu roli przez osobę,  o którą poprosi dopiero PO linczu miasta. Jeśli mleczarz zginie w owym linczu- nie dostaje On informacji n/t osoby, którą sprawdzał.
18. Stosunek sprawdzeń detektywa  i mleczarza do linczów miasta wynosi 1:2.
19. Każdy dostaje wiadomość na privie ze swoją rolą. Nawet zwykli miastowi.
20. Wiadomości z głosami proszę wysyłać najpóźniej do godziny 21:30. Natomiast z mordem- do 22:00. Przewiduję max. kilkuminutowe opóźnienie.
21. Role były losowane za pomocą generatora liczb pseudolosowych. Każdy miał równe szanse na zdobycie każdej z ról.
22. Harmonogram:
- 12.11.- Pierwszy mord mafii (ksiądz, barman),
- 13.11.- Pierwszy lincz miasta (det, mleczarz),
- 14.11.- Drugi lincz miasta, Drugi mord mafii (ksiądz, barman),
- 15.11.- Trzeci lincz miasta (det, mleczarz),
- 16.11.- Czwarty lincz miasta, Trzeci mord mafii (ksiądz, barman),
- 17.11.- Piąty lincz miasta (det, mleczarz),
- 18.11.- Szósty lincz miasta, Czwarty mord mafii (ksiądz, barman),
- 19.11.- Siódmy lincz miasta (det, mleczarz),
- 20.11.- Ósmy lincz miasta, Piąty mord mafii (ksiądz, barman),
- 21.11.- Dziewiąty lincz miasta (det, mleczarz),
- 22.11.- Dziesiąty lincz miasta, Szósty mord mafii (ksiądz, barman),
- 23.11.- Jedenasty lincz miasta (det, mleczarz),
- 24.11.- Dwunasty lincz miasta, Siódmy mord mafii (ksiądz, barman),
- 25.11.- Trzynasty lincz miasta (det, mleczarz),
- 26.11.- Czternasty lincz miasta, Ósmy mord mafii (ksiądz, barman),
- 27.11.- Piętnasty lincz miasta (det, mleczarz).
Oczywiście, gra może zakończyć się wcześniej (wykrycie mafiozów/śmierć z powodu karniaków, itd.).
23. ZABRANIA SIĘ wykorzystywania jakichkolwiek luk w regulaminie lub błędów MG, jeśli miałoby to przynieść jakąkolwiek korzyść którejkolwiek ze stron. Karane natychmiastowym wyrzuceniem z gry.
24. Jeśli coś zostało pominięte to oznacza, że dot. ogólnie gry, a nie jej konkretnych aspektów i z pewnością zostało uwzględnione w pierwszym poście ogólnego tematu z FM (jeśli nie- priv do mnie).
25. MG ma prawo w dowolnym momencie rozgrywki zmienić powyższy regulamin bez jakiejkolwiek zgody osób trzecich. Prawo może działać wstecz.
26. Wraz z napisaniem pierwszego posta, jesteś zobowiązany do przestrzegania powyższego regulaminu i akceptujesz wszystkie jego punkty.

Lista graczy:
- Sylath - Trzecia ofiara Linczu Miasta, niewinny
- Fast
- Niedziel
- Cahan- Czwarta ofiara Linczu Miasta, niewinna
- Hellscream
- Hadrian
- Fenir
- Sojlex- Pierwsza ofiara mafii
- Armiwart
- Belegor- Samobójstwo, niewinny
- andre94nt - Samobójstwo, niewinny
- Reuel
- tomus88888888
- Waverley
- DiamondLady
- Raelag323 - Samobójstwo, niewinny
- Loczek- Pierwsza ofiara miasta, niewinny
- Niebieskooki Smok
- Sonic
- M0D_ELITE - Druga ofiara mafii
- Jeddite - Samobójstwo, niewinny
- Kocica - Druga ofiara linczu miasta, niewinna
- Forumowa Mafia - Trzecia ofiara mordu mafii
- Pankracy
- Veselar

Temat pozostanie zamknięty do jutrzejszego mordu (22:00).
Powodzenia wszystkim! :)

Pozdrawiam.
Rev

Wiadomość doklejona: [time]12 Listopad 2012, 21:53:06[/time]
I mord:
Sojlex
  • - Pierwsza ofiara mafii

Spis treści:
Pierwszy mord mafii- strona 1

Otwieram temat :) Do jutrzejszego linczu macie napisać co najmniej jeden post (jako, że wiem, że po pierwszym mordzie za wiele nie wiadomo- długość postu dowolna). Jutro działa det i mleczarz.
Powodzenia w grze! :-)


« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2012, 18:14:44 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Listopada 2012, 22:02:43 »
oczywiście pierwszy mord tropu nie daje, więc nie wiem co mam myśleć.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Listopada 2012, 22:05:09 »
Rzecz jasna po pierwszym mordzie nie można zbytnio czegokolwiek sądzić, więc strzelamy na pałę. Ja tam będę mściwy, ostatnio mnie uwalił Belegor (defakto dając jednego głupiego posta, za którym wszyscy polecieli jak osły ale co tam :P), więc mój głos poleci na niego w ramach rekompensaty. Moja zemsta będzie słodka.


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Listopada 2012, 22:06:41 »
Oczywiście w mafii jest Loczek.

Specjalnie rozdaje bany na SB jak ulotki, żeby osłabić miasto. Jak wiadomo, im mniej rozmów na temat gry, tym lepiej dla mafii. Jeśli nie znajdę jakiegoś lepszego tropu, to niestety, z wielkim żalem, będę musiał oddać głos na naszego kochanego władcę Donalda Tuska Loczka :niepewny:


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12 Listopada 2012, 22:07:38 »
Ee to sobie długo pograłem, nie ma co, ciekawe czemu akurat mnie. Tak czy siak przyznam się (a kto mi zabroni? Martwy jestem!), mafia ustrzeliła niezależnego mordercę, chyba co bym im konkurencji nie robił :) życzę reszcie powodzenia


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 12 Listopada 2012, 22:13:33 »
Jak dla mnie w mafii jast Hadrian. Zwykle przypuszczenia są na ludzi którzy banują lub coś tam innego ale może oni starają się nas tylko omamić. :/


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 12 Listopada 2012, 22:16:07 »
Belegor? Loczek? Te przypuszczenia i argumenty są kozackie ;)

Ja strzelam... Niedziel. Tradycyjnie, bo go nie zabiła mafia :P


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 12 Listopada 2012, 22:16:42 »
Hmm.. mógłbym napisać, że Fast jest w mafii przecież to oczywiste. Jednakże! Jego nie doczekanie, według mnie mafia składa się z kogoś zaznajomionego z mafią (czyli krąg podejrzanych zawęził się do około 20 osób ^_^). A co mi tam stawiam na Sylatha.

EDYT: Zmieniam zdanie mój głos pójdzie na Hellscreama.


« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2012, 15:41:50 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 12 Listopada 2012, 22:21:58 »
A ja uważam, że to andre-po pierwszym mordzie nie ma co analizować... taa jasne... Jutro wieczorem będę znał nicki wszystkich mafiozów... To andre jest w mafii! albo ja...


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 12 Listopada 2012, 22:24:49 »
Ach! Właśnie. Ogłoszenia parafialne.

Tą edycję zamierzam strollować i pokićkać jak tylko się będzie dało, bo mam w tym swój głęboko ukryty cel, więc nie traćcie głów - i powodzenia!


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 12 Listopada 2012, 22:30:04 »
Szkoda, że straciliśmy zabójcę - Sojlex widać nie był tak epicki jak Fast. :)

Co do jutrzejszego linczu - nie mamy jeszcze żadnego punktu zaczepienia. Dlatego wypadałoby albo oddać jakiś głos nieważny (Na Revolda :>) albo moje dwie propozycje:
1) Ktoś z szaraków, ktoś, kto mało może pomóc miastu
2) LOCZEK! Niech sobie nie myśli, że jest bezkarny! Pokażcie mu siłę gminu!


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 12 Listopada 2012, 22:33:23 »
Ja tam zagłosuje na którąś z kochanek Revolda, tak dla zasady :)


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 12 Listopada 2012, 22:37:47 »
Nein, nein, nein! Zabijmy Loczka, niech ma za swoje! (i za tych 5 procent, które dostałem nieuczciwie od czitera tego -,-)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 12 Listopada 2012, 22:39:01 »
Dobra. Więc po kolei:

Dzisiaj jest 12.11.12. czyli zapis w kabale wygląda następująco: FST.
W hebrajskim nie ma samogłosek.
Tutaj musicie wziąć pod uwagę Klucz Większy Salomona i dopasować go do koła Merlina.

Dodajcie samogłoski.

Możliwe kombinacje:

AFST
AFEST
FAEST
EFASET
FSET
FSAET
!FAST!
 
Menda jest winna.

Tego wyżej nie czytajcie.
W sumie to nie wiem, jutro zrobię losowanie ^ ^ Może faktycznie Loczek powinien dostać odłamkowym za zapędy despotyczne ^ ^


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 12 Listopada 2012, 22:47:00 »
O, o! Albo Fasta zlinczujmy! On jest w mafii, to jest pewne! Zwłaszcza, że dzisiaj jest dwunasty listopada. Dwanaście przez dwa = 6. Szósta litera alfabetu to "f". Potem listopad to 11. miesiąc roku. Składa się z dwóch jedynek, a pierwsza litera alfabetu to "a". Mamy "fa". Potem 2012 r. 2+0+1+2=5. Dodajemy liczbę szatana dzieloną przez 2, czyli 3 i to wszystko dodajemy do pierwiastka z całości, czyli 100 procent. Wychodzi 8+10=18. Osiemnasta litera alfabetu to "s"! Mamy już "fas"! Jest godzina 22.45. 2+2+4+5=13. Dodać liczbę pana piekieł i mamy dziewiętnaście. Dziewiętnasta litera alfabety to - o zgrozo! - "t"! "Fast"! Winny jest Fast!


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 51    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry