Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Crash mapy (Czytany 1448 razy)
Specter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« : 25 Października 2018, 23:38:34 »
Dodałem poprzez edytor w linijce bohatera Icon 128(chyba taka była) ścieżkę do zdjęcia bohatera(działający plik). Po zapisaniu i próbie ponownego uruchomienia mapy wywala mi błąd i mapa się nie wczytuje. Na 98% błąd jest związany z tą zmianą. Próbowałem już zmieniać plik dotyczący bohatera, a konkretnie dać mu inną ikonę.
Ktoś pomoże, bo sprawa pilna  :-/?


IP: Zapisane
akademek

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 97


Żywiołak z innego wymiaru

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 26 Października 2018, 20:17:06 »
1.w ikonie nie może być polskich znaków
2. czasami mapy nie chcą się włączyć
mam nadzieje, że pomogłem


IP: Zapisane
Leśna Świątynia
Specter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Października 2018, 22:17:00 »
1. W ścieżce nie było polskich znaków.
2. Próbowałem wiele razy w różnych sytuacjach i nie działa.
Może to coś pomoże, ale po wciśnięciu ,,...'' nie mogłem znaleźć folderu ze zdjęciem, więc wkleiłem ścieżkę z pliku bohatera(w sensie odpaliłem plik z bohaterem poprzez notepad ++ i skopiowałem ścieżkę do zdjęcia.
Błąd:
Can't load D:\Program Files(x86)\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V Dzikie Hordy\Maps\Bunt.h5m file (The file may be corrupted, file version unsupported or you are trying to load the map from outside the [Game installation folder]?Maps folder).

Wiadomość doklejona: 27 Października 2018, 21:21:41
Wiecie jak można skopiować sobie scenkę dialogową z jednej mapy do drugiej w takim przypadku?


« Ostatnia zmiana: 27 Października 2018, 21:21:41 wysłane przez Specter » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry