Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubione gry (Czytany 50572 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #120 : 30 Grudnia 2012, 15:00:45 »
Nie mam 10-ciu ulubionych gier, ale sporo czasu spędziłem przy Falloucie 3 ^_^ Jak dla mnie unowocześnienie i umasowienie klasyka było świetnym posunięciem. Ta gra po prostu promieniuje megatonami klimatu :D

Swoje wady ma. W sumie to jest ich dużo. Ktoś tam kiedyś ich naliczył ze 30. Nie pamiętam żadnej...

...bo osobiście uważam, że to super-grywalny stworek ^_^ A jak się doda do niego mody (ZWŁASZCZA MOD AURELINUSA) to jest grywalny do potęgi n-tej. Aż zaraz chyba znowu przejdę się po pustkowiach...


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : 30 Grudnia 2012, 17:13:56 »
Będę oryginalny.

 :P

1. Seria Heroes of Might and Magic 1-5 z dodatkami
2. Seria Gothic 1-3 z dodatkami (z tym, że ja wliczam do serii polskiego moda do jedynki ,,Mroczne Tajemnice")
3. Paraworld - takiej strategii osadzonej w świecie zwierząt wymarłych jeszcze nie było. Duże zróżnicowanie zwierząt, od nosorożca włochatego po tyranozaura; znakomita wciągająca kampania; dla lubiących wyzwania duży poziom trudności; każda nacja wyposażona w unikalne dla swojego plemienia jednostki; przepiękne pejzaże tajemniczego świata i co najważniejsze wspaniałe bitwy ^_^
4. Seria Tomb Raider - chyba pierwsza gra która zapoczątkowała modę na eksplorację opuszczonych świątyń i zaginionych dolin oraz potyczek z dzikimi zwierzętami i potężnymi bossami. Polecam całą serię, no chyba, że ktoś jest wybitnie uczulony na kwadratowe postacie, których w pierwszej części jest najwięcej.
5. Risen nie grałem ale na youtubie widziałem ,,zagrajmy w..."
 i uważam, że to również świetna gra z bogatym bestiariuszem i ciekawą fabułą.
6. Titan Quest z dodatkiem,
Taki Diablo w klimatach starożytnej Grecji, Egiptu i Chin.
7. The longest journey. Najdłuższa podróż.
Jedna z najlepszych przygodówek, ze wspaniałą wciągającą fabułą.
8. Seria Need for Speed od części Most Wanted do Undercover (w inne nie grałem).

This is my best 8.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : 30 Grudnia 2012, 18:32:16 »
Wiem, że troszku się powtórzę ale mówi się trudno :huh:
Moje ulubione gry to:
numero uno of the world best games ever, ladies an gentelmens the most legen(wait for it)dary game ever : Heroes of Might and Magic 3 (tutaj wszyscy wstają i klaszczą)
2. Równie wielka lecz nie tak wspaniała gra : Wiedźmin
3. Dragan Age: Początek
4. Heroes of Might and Magic V
5. Age of Mythology
6. Gry Pokemon na Gameboy'a
7. Jedyna strzelanka która mi się podobała: Sniper Elite
8. Might and Magic: Duel of Champions
9. Mario na Pegazusa
10. Ghost Master
To by było na tyle ;D


IP: Zapisane
Aster

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Upiłem się Picolo! (gulp)

Zobacz profil
« Odpowiedz #123 : 31 Grudnia 2012, 09:11:16 »
Lubię Settlersy, Word of Warcraft i różne RPG (margonem, taern, metin).


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #124 : 01 Stycznia 2013, 13:44:07 »
Ściślej, MMORPG.


A ja porobiłem zakupy ostatnio, popożyczałem. Plus free-to-play LoL. Czyli nowa lista top 5:

1. League of Legends - tak, niedawno zacząłem, a już no-lifię. Hańba. No, ale co poradzę? Jedyne, do czego się przyczepię, to czas. Bo pobierało mi się trzy godziny, patch'owało dwie.

2.Call of Juarez: The Cartel - dawali do CDA razem z Clash of Heroes, to wziąłem, i nie jestem zawiedziony. Patrząc na niektóre bugi mam ochotę kopnąć kogoś prosto w zadek, ale wybaczam od razu, kiedy widzę przeciwników za autami i uzi leżące na ziemi ^^

3. Need for Speed: Hot Pursuit - nie ma to jak podłączyć pada i pohulać na zakrętach Seacrest County...

4. Serious Sam: The Second Encounter - tiaa... Sam Stone powraca, nic dodać, nic ująć.

5. Prince of Persia - znowu coś na pada, coś jak próba refleksu dla gracza. Nie jest zbyt wymagająca, i za to ją lubię :3


IP: Zapisane
AnnouncE

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #125 : 01 Stycznia 2013, 17:20:56 »
Pora na mnie :D

1. Heroes V + Dodatki

2. GTA IV

3. GTA Vice City + MP

4. Medieval II Total War

5. Oblivion

6. Minecraft

Sześć moich ulubionych gier, najlepsza to 5


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : 14 Kwietnia 2013, 21:14:33 »
Hmm... Trzeci raz się chyba wypowiadam, ale po solidnej przerwie.
Reasumując:
1. Terraria - Minecraft w 2D, ale ze zwiększoną liczbą itemów, biomów, bossów - czyli po prostu ulepszony minecraft. Niedługo update!
2. Team Fortress 2 - kiedyś myślałem, że ta gra mnie nie przekona. Myliłem się! Opiera się na Half Lifie i bardzo przyjemnie mi się gra jeszcze na złomie XP.
3. Space Rangers 2 - oczywiście tyle czasu gram, ale możliwości na przejście tej gry jest tyle, że jeszcze dotychczas mi się nie znudziła (mam rekordzik 1183 dominatorów xD).
4. The Settlers VII - Droga do królestwa - Cut gra, zarówno pod wzgl. graficznym, jak i możliwościami przejścia. Wadą jest fakt, że na ogromnych mapach po 1,5h gry zaczyna mi strasznie ciąć i dlatego też gram tylko na małych - pojedynkowych (cóż spodziewać się po 7 letnim złomie...)
5. Anno 1701 - Settlersy i Anno to dwie nawet ze sobą powiązane gry. Z jednej strony strategiczne, z drugiej handlowe - takiej jakie lubię. Dawno nie wracałem do tej gry, ale jest i zawsze będzie utykała u mnie w pamięci.
6. Civilization IV i V - Bardzo fajna gra, wyzywająca IV - V z kolei mam wrażenie, że jest łatwiejsza. Trochę mnie denerwuje fakt, że jak za blisko ich stolicy postawię swoje miasto to po 5-ciu kolejkach mi je podbija... :/
Gry które mam od zawsze w pamięci:
H3 WoG i inne wersje H3, H5 ToE i standardówka, H1, H2, Combat Arms.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : 15 Kwietnia 2013, 00:39:35 »
Hmmm... 10 ulubionych? Moje TOP 10 prezentowało by się następująco:
1. The Elder Scrolls V: Skyrim
2. Heroes of Might and Magic III
3. Dragon Age 2
4. Assassin's Creed 2: Brotherhood
5. Age of Empires II
6. Counter-Strike
7. Drakensang: The River of Time
8. Wiedźmin
9. Majesty: The Fantasy Kingdom Sim
10. Simon the Sorcerer 2: The Lion, The Wizard and The Wardrobe



IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : 15 Maja 2013, 20:39:07 »
To i ja się wypowiem na temat moich preferencji co do gier nie związanych z serią M&M  ^_^

- Na pewno "Tomb Raider 2" - ogromny sentyment do tej części, jak i do całej serii. A poza tym to jeszcze "Tomb Raider 3" i "TR: The Last Revelation" (Nowej odsłony jeszcze nie widziałam).
- Kapitan Pazur, platformówka mojego dzieciństwa ;D O rany, ile ja się z tym namęczyłam, naklęłam i w ogóle "wydupiało" (za przeproszeniem) mi żyły na karku ^^ Ale było też dużo radości, nie ma co....ach, wspomnienia :]
- GTA, GTA 2 i GTA 3! Oj tak, to są dopiero gryfne szpile! Ile się w nie "ciorało" po nockach, ba! Całymi tydniami ;D I choć GTA i GTA 2 graficznie nie zachwycały, to przyznam szczerze, że osobiście bawiłam się pieruńsko dobrze!  ^_^
- Z dreszczowców to chyba największy sentyment mam do epickiego "Silent Hill 2" i Piramidogłowego xD Ponadto "Resident Evil" podstawka i oczywiście "Resident Evil: Nemesis" z badassowym Nemesiem i jego S.T.A.R.S.  8)
- Na pewno "Aliens vs. Predator 2", gryfna szpila, oj tak :] I oczywiście kim grałam najchętniej? Moim ukochanym Predziem  8)
- Z nowszych gierek mogę nadmienić "Diablo 3" z epickimi tekstami, w tym boskiego Piotrusia Fronczewskiego ;) A także "Amnesia: The Dark Descent", niesamowity klimat, ciekawa fabuła, ogólnie, świetny horror-survival. Kto go jeszcze nie widział, to gorąco polecam ;)
- I nie byłabym sobą, gdybym na koniec nie wymieniła tytułu, który mnie po prostu zachwycił: "The Walking Dead". O rany, strasznie przywiązywałam się do bohaterów, zwłaszcza do głównego i jego małej towarzyszki. Przyznam się, że dawno nie widziałam tak dobrego tytułu, który oddziaływałby na moje emocje i uczucia, jak właśnie TWD. Epicka gra i jeszcze serial, który po prostu uwielbiam i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie 4 sezonu! ;D


IP: Zapisane
Mankowy

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


No-life

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #129 : 17 Listopada 2014, 17:46:26 »
Ostatni post z zeszłego roku mam nadzieję, że nie oberwie mi się za podanie swoich ulubionych gier ;)

1. Left 4 Dead - jako iż bardzo późno dostałem swój pierwszy komputer to była jedna z pierwszych "poważniejszych" gier która mnie wciągnęła na jakieś 400h. Cudowny multiplayer!
2. SpellForce - pierwszy RPG pamięta się do końca życia! Gra jest mega, mnóstwo zadań, ras oraz postaci. Gra na długie wieczorne sesje
3. Dragon Age - RPG niemal doskonały! Wciągająca jak piaski fabuła, bardzo ciekawe postacie, ogrom wszystkiego
4. God of War - tu nic nie napiszę w to trzeba po prostu zagrać!
5. Batman: Arkham - gry niemal idealne z uniwersum Batmana ;)
6. Battlefield: Bad Company 2 - ponad 1000h w mp mówi za siebie
7. Seria Borderlands - gra doskonała aby pograć z kimś, lepszej kooperacji nie było
8. Seria Assassin's Creed - nie licząc pierwszej odsłony oraz Unity to gra jest mega, w szczególności IV zasługuje na wyróżnienie
9. Dead Space - ale tylko pierwsza część pozostałe dwie są beznadziejne
10. Nie mogło zabraknąć Heroes of Might and Magic - wszystko nie licząc IV która mi nie przypadła do gustu

To jest moja 10, aczkolwiek jest znacznie więcej gier które są niesamowite ;) Kolejność gier jest całkowicie przypadkowa, pisałem co mi przyszło na myśl


IP: Zapisane
MSI Z77A-G45 || Intel Core i5 3570k ~3.4GHz || Noctua NH-U9B SE2  || Corsair Vengeance Blue 8GB (2x4GB) DDR3 1600 || MSI GeForce GTX 760 || Plextor M6S 128GB + WD Caviar Blue 1TB +  WD Caviar Green 1.5TB|| OCZ ModXStream Pro 700W || Plantronics GameCom 380  || iiyama Prolite B2481HS-B1 24'' || Gigabyte Force K7 || Zalman ZM-M401R || Windows 7 64bit
valerie89

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #130 : 11 Kwietnia 2015, 13:30:44 »
moje top 5:
1. seria S.T.A.L.K.E.R.
2. seria Metro
3. Far Cry 3
4. Hitman: Blood Money
5. GTA: San Andreas


IP: Zapisane
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : 11 Kwietnia 2015, 13:51:36 »
Poza serią Heroes, nawet z jej niedocenioną czwórką?

Legacy of Kain jako całość (minus ta gra multi)
Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape: Torment
The Elder Scrolls III: Morrowind
Warcraft II-III
Starcraft I
Diablo I-II
Severance: Blade of Darkness
Stalker
Civilization II i IV
Jade Empire
Prince of Persia Warrior Within

W sumie to mógłbym wymieniać i wymieniać, grałem w naprawdę sporo najlepszych gier z niemal każdego gatunku, po prostu wymieniam pierwsze z brzegu, a dochodzą jeszcze Spellforce, Hitman, Settlers, Total War...


IP: Zapisane
oskarr85

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #132 : 03 Września 2015, 11:37:51 »
Moją ulubioną grą, oprócz Heroes III jest zdecydowanie pierwsza część STALKER'a, a w dalszej kolejności Metro: Last Light, Hitman: Blood Money, Warcraft III i GTA: San Andreas.


IP: Zapisane
bomog

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #133 : 30 Września 2015, 20:37:13 »
Moją ulubioną grą jest Metro 2033. :) super gierka.


IP: Zapisane
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : 02 Stycznia 2016, 20:55:30 »
1. Heroes of Might & Magic 1-3, 5-7 (4ki nienawidzę)
2. Wszystkie gry z uniwersum Warcrafta
3. Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 1 i 2 + Król Nazguli
4. Diablo 1-3
5. Gothic 1-3
6. Heroes of the Storm
7. DoC
8. Age of Wonders 3
9. Starcraft 1 i 2
10. Wiedźmin


« Ostatnia zmiana: 02 Stycznia 2016, 21:01:09 wysłane przez Heteryk Jogurt » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry