Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 9 10 11 [12]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Saga Wiedźmin (Komputerowa) (Czytany 55579 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : 30 Maja 2015, 14:36:24 »
Problem z koniem miałem z tego co pamiętam dwa razy. U mnie czasem się zdarza ( w sumie pewnie koło 10 razy), że potwór przestaje mnie atakować, zazwyczaj gdy jest w grupie z innymi. Po prostu stoi i się gapi. Do tego niezwykle irytujące są czasem walki z latającymi hybrydami, które odlatują sobie od miejsca walki i znikają z pola widzenia. Gdy je doganiam, mają znowu pełny pasek życia. A przy takiej walce, która trwa kilkanaście minut, jest to denerwujące.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : 04 Lipca 2015, 08:59:49 »
Ostatnia misja Wiedźmina w dwóch przypadkach, kiedy Ciri SPOILER zostaje albo cesarzową, albo wiedźminką, brzmi "Coś się kończy, coś zaczyna" SPOILER. Sam tytuł misji ma oczywiście sens. Jednak jeśli poddamy go analizie w kontekście opowiadań Sapkowskiego, możemy dojść do ciekawych wniosków. Czyżby te dwa "dobre" zakończenia nie były tak naprawdę tymi prawdziwymi? Może to prowadzić do wniosku, że następny Wiedźmin będzie powiązany z zakończeniem, w którym losy dwójki bohaterów pozostają tajemnicą.

Edit: Poprawiłem lekko by nie spalić innym gry/Loku


« Ostatnia zmiana: 04 Lipca 2015, 17:41:07 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : 06 Lipca 2015, 22:23:07 »
Przecież nie będzie więcej wiedźminów, a może się mylę? Wydawało mi się że CDPR mówili że to był koniec sagi.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #168 : 06 Lipca 2015, 22:38:23 »
Będzie to koniec sagi o Geralcie z Rivii. Mogą spokojnie zrobić grę o Ciri. Jednak po Wiedźku chcą wziąć się za coś innego, więc głównym projektem będzie Cyberpunk 2077. Konkretów jednak możemy się spodziewać w 2017 bodajże, bo obecny i następny rok należą według Redów do Wiedźka (dodatki itp, itd.). Wychodzi więc na to, że...  Cyberpunka 2077 dostaniemy w 2077 roku jak tak dalej będzie odsuwany hue hue ;D


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #169 : 07 Lipca 2015, 01:05:32 »
Z tego co wiem, CDR zapewnił, że pracę nad grą w uniwersum wiedźmina są pewne. Po Cyberpunku.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #170 : 07 Lipca 2015, 12:42:12 »
SPOILER Ja uważam że najlepszym zakończeniem, jeśli chodzi o "poruszenie" i "głębię" fabularną uważam właśnie najgorsze zakończenie, to w którym Geralt wyrusza zabić Prządkę. Samemu miałem za pierwszym podejściem imo najbardziej pozytywny ending, tj. Ciri jako wiedźminka ( plus fakt Temerii jako lennika Nilfgaardu, który to przejmuje całą północ ), jednak zdaje mi się że tym prawdziwym zakończeniem było to ze śmiercią Ciri. SPOILER

Edit: Poprawka/Loku


« Ostatnia zmiana: 07 Lipca 2015, 17:13:45 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 [12]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry