Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Konsola czy pc? Na czym chętniej ciupiesz?
Konsola
Pc
Nie jestem pewien
Nie robi mi to różnicy

Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gry na pc czy na konsole - dyskusja (Czytany 53146 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 04 Czerwca 2008, 18:26:50 »
Widać nie jesteś dobrze poinformowany, bo już są. A są to: Thrillville: Off the Rails, Age of Empires II: The Age of Kings, Heroes of Might & Magic, The Movies, Battlestations: Midway, Universe at War: Earth Assault, Star Trek: Legacy, The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II, Warhammer 40,000: Squad Command, The History Channel: Great Battles of Rome, The Lord of the Rings: Tactics, Star Trek: Tactical Assault, The Settlers, SimCity DS, Zoo Tycoon DS, Star Trek: Conquest i przyszły Tom Clancy's Endwar.
I jak sie gra? Na pewno nie tak jak gryzoniem. Nikt mnie nie przekona do tego że na konsoli da się w RTSa pograć, zanim jakoś nie skonwertują medievala, czy warcrafta nie ma o czym gadać. Móimy chyba o konsoli +pad, w końcu tak się chwalicie. Na kompa tez mogę sobie pada kupić i to z chłodzeniem ;D. A i jeszcze tradycyjnych erpegów (Baldur, Icewind czy Neverwinter) i tradycyjnych przygodówek nie ma na konsolach i chyba nie będzie.


« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2008, 18:29:16 wysłane przez egzequtor » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 04 Czerwca 2008, 19:55:59 »
Też tak sądzę może niech twórcy zrobią World of Warcraft na konsole konsolowcy będą mieli miodzio grania przez neta jeśli zrobią neta do konsol.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 04 Czerwca 2008, 20:15:19 »
Właśnie WoWa nie zrobią, bo nie wiem jak do tego pada przystosują, a poza tym nie będzie oferował rozgrywki porównywalnej do tego z PC, bo na blaszaki jest zaangażowany niemal cały Blizzard (nie rozdwoją się, w końcu muszą wszystkiego pilnować). A i na pecetach jest przecież całe grono graczy, a konsolowcom nie chce się wydawać kasy co miesiąc.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 04 Czerwca 2008, 20:20:55 »
Właśnie dlatego blaszaki prowadzą ale wydawcy planują ofensywę na konsolę bo blaszaki nasze są bardzo zapiracone oraz cały rynek gier oraz filmów i muzyki i dlatego konsolowcy cieszą sie z tego że będą mogli grać szybciej np:GTA 4 Crysis 2.


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 05 Czerwca 2008, 07:59:44 »
Cytuj
I jak sie gra?
Na DS i Wii o wiele lepiej, niż w Skate It'a na PC ;P
Cytuj
konsoli +pad, w końcu tak się chwalicie
Niedługo pady na konsolki znikną, zastąpią go ruchy ciała i mowa. A ponieważ postęp w nanotechnologii mocno wzrasta, można by się spodziewać jakiegoś... nie wiem, zmiennokształtnego pada?
Cytuj
Na kompa tez mogę sobie pada kupić i to z chłodzeniem Zęby
A ty myślisz, że takiego na konsole nie ma?
Cytuj
tradycyjnych erpegów (Baldur, Icewind czy Neverwinter) i tradycyjnych przygodówek nie ma na konsolach i chyba nie będzie
Pożyjemy, zobaczymy.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 05 Czerwca 2008, 13:12:41 »
Niedługo pady na konsolki znikną, zastąpią go ruchy ciała i mowa. A ponieważ postęp w nanotechnologii mocno wzrasta, można by się spodziewać jakiegoś... nie wiem, zmiennokształtnego pada?
Na pecety będzie to szybciej... nanotechnologia jest nadal nieprzewidywalna, ale może tego dożyjemy, ale nie chcę dyskutować, nie ten temat.

A ty myślisz, że takiego na konsole nie ma?
Pewnie że jest, tylko myszki na konsolach nie ma, co daje piecykom prowadzenie.

Pożyjemy, zobaczymy.
Chodzi znowu o brak myszki, a poza tym teraz dominują raczej hybrydy erpegów, te tradycyjne zostały wyparte... łezka się w oku kręci jak przypominam sobie jak dostałem mojego pierwszego Baldura na 7 płyt po 300 Mb  :niepewny: Pożyjemy i nie zobaczymy  :rolleyes:



« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2008, 14:48:59 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 05 Czerwca 2008, 13:27:00 »
Cytuj
Na pecety będzie to szybciej
Śmieszny jesteś. Jakiś producent, pewnie Nintendo, może już ma w planach taki pad. A na PeCety będzie o wiele później. To samo było ze zwykłym padem. Najpierw był na konsolkę, a później dali go PC. Na razie firmy zajmują się doganianiem Nintendo. Pewnie dopiero po kilku latach, dadzą na PC coś w stylu Wiimote. Więc konsolowcy dostaną szybciej jakiś nowy, wyjechany pad.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 05 Czerwca 2008, 13:49:54 »
Śmieszny jesteś. Jakiś producent, pewnie Nintendo, może już ma w planach taki pad. A na PeCety będzie o wiele później. To samo było ze zwykłym padem. Najpierw był na konsolkę, a później dali go PC. Na razie firmy zajmują się doganianiem Nintendo. Pewnie dopiero po kilku latach, dadzą na PC coś w stylu Wiimote. Więc konsolowcy dostaną szybciej jakiś nowy, wyjechany pad.
LoL, nie chodziło mi o jakiś żelowaty pad, a weźcie go sobie ;D. Chodzi mi o nowy wymiar grania- zamiast kontrolerów hełm przytwierdzony do głowy, sterowanie bezpośrednie- mózgiem połączonym kabelkami z komputerem. Ale to nie ten temat.


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 05 Czerwca 2008, 16:36:07 »
Cytuj
Chodzi mi o nowy wymiar grania- zamiast kontrolerów hełm przytwierdzony do głowy, sterowanie bezpośrednie- mózgiem połączonym kabelkami z komputerem
A bierz se jakiś tam hełmik, który po kilku godzinach grania się przegrzewa. Konsolowcy będą mogli połączyć tego jak to powiedziałeś "żelowatego pada" i Wiimote. Nawet nie wiesz jaka to będzie rozrywka, będą mogli np. poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy, a dzięki funkcji tego zmiennokształtnego pada, będą mogli sobie w mgnieniu oka zmienić kształt pada na inną broń, a komputerowcy z tym hełmem i całą plątaniną kabli, wystarczy, że pomyśli o czymś innym i już na przykład rozbija się samolotem o budynek.

EDIT:
Zapomniałem dodać.
Cytuj
Ale to nie ten temat
Ty zawsze przerywasz w najlepszych momentach.


« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2008, 16:46:22 wysłane przez Evron » IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 05 Czerwca 2008, 16:46:30 »
A bierz se jakiś tam hełmik, który po kilku godzinach grania się przegrzewa. Konsolowcy będą mogli połączyć tego jak to powiedziałeś "żelowatego pada" i Wiimote. Nawet nie wiesz jaka to będzie rozrywka, będą mogli np. poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy, a dzięki funkcji tego zmiennokształtnego pada, będą mogli sobie w mgnieniu oka zmienić kształt pada na inną broń, a komputerowcy z tym hełmem i całą plątaniną kabli, wystarczy, że pomyśli o czymś innym i już na przykład rozbija się samolotem o budynek.
Jak już mówiłem pewnie nie dożyjemy tego ze takie hełmiki będą w pełni sprawdzone, ale warto mieć nadzieję, wtedy nie będzie takich wypadków. Tylko ciekawe jak pad będzie zmieniał kształt. Chyba naprawdę jest z żelu.


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 05 Czerwca 2008, 16:52:15 »
Cytuj
Tylko ciekawe jak pad będzie zmieniał kształt
Normalnie. A czego oczekujesz? Jakiegoś wirka :P
Cytuj
wtedy nie będzie takich wypadków
Ehm... Te hełmy są stworzone aby wychwytywać każdą myśl. Producenci nie będą się trudzić, aby te hełmy reagowały na dane komendy.
Cytuj
Chyba naprawdę jest z żelu
jest, tylko będzie. Jeszcze go nie stworzono ;)


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 05 Czerwca 2008, 16:59:58 »
Ehm... Te hełmy są stworzone aby wychwytywać każdą myśl. Producenci nie będą się trudzić, aby te hełmy reagowały na dane komendy.
jest, tylko będzie. Jeszcze go nie stworzono ;)
No właśnie, a taki hełm stworzono i będzie udoskonalany na potrzeby graczy zawsze się coś wymyśli, nasi naukowcy nigdy nie zawiedli.



IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #147 : 05 Czerwca 2008, 17:22:34 »
Macie wymieniać poglądy pc <->konsola, a nie bawić się w proroków.  Wróćcie do tematu.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 05 Czerwca 2008, 17:39:26 »
Macie wymieniać poglądy pc <->konsola, a nie bawić się w proroków.  Wróćcie do tematu.
Troszkę odsunęliśmy się, ale rozmawiamy o kontrolerach do pc i konsoli i o ich przyszłości, gdyby nieco więcej osób się wypowiadało dałoby się ustalić stały wątek, a poza tym już chyba ich większość jest przegadana. Nie ma o czym innym gadać, chyba że się ktoś dołączy.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #149 : 05 Czerwca 2008, 21:15:08 »
No to właśnie mówię, że prorokowanie zostawcie innym. Gdybając dalej wielkie tsunami zatopi Japonię i rynek konsolowy szlag trafi. Brzmi głupio?

Rozmawiamy o teraźniejszości, a jak nie macie o czym gadać to proszę bardzo: odwiedźcie mnie od przekonania są liczne sytuacje w grach, które myszką można załatwić w 10s, a padem, to latami możesz się bawić grzybkami, a tej samej skuteczności nie osiągniesz.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry