Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najtrudniejsi bossowie w waszym życiu (Czytany 36470 razy)
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 18 Lipca 2013, 14:16:30 »
Moje bossiki ;d
Wampirzyca,o ile pamiętam nazywa się Nevan.I to głównie jej pocałunki mnie rozwalały a pokonałem ja za 14 razem ;____; (Devil May Cry 3)
Zbawiciel,męczyło mnie te skakanie a pokonany został za 3 razem. (Devil May Cry 4)
Jakaś tam smoczyca z DMC4 kiedy się z nią walczyło Dante. Jak dla mnie cała reszta bossów z DMC 3,4 jest zbyt łatwa a ci bliźniacy z DMC3 to średniaki ;p.
Alisa Bosconovitch (Tekken 6,tryb scenario campagain).Laska-robot która ci pomagała i się leczy śmiejąc się tylko dlatego że damy jej w pysk.Ich pomocników rozwalam szybko ale w walce zawsze trace czas gdy ta ma resztkę życia.Jeszcze jej nie pokonałem :(.
Nancy (Tekken 6) Ma mocne ataki,kilka dystansowych.Wszystkie da się uniknąć,ale zawsze brakuje mi refleksu (tylko raz go pokonałem King'iem).Azazel mi "fruwa" na ekranie jak z nim walczę nie wiem jak można mieć z nim problemy >.< .
Dark Gaia Phoenix (Sonic Unleashed) pokonałem go za 4 razem ale wtedy jeszcze nie ogarniałem Sonica w wersji wilkołaka.
Maxus Helios(Final Boss) (Bakugan Battle Brawlers: Defenders of the Core).Siostrzeniec mnie błagał żebym pokonał Dragonoida jak był zły,było łatwo ale z Heliosem już nie.Maxus'a Helios'a pokonałem dopiero za 6 razem.Masakra to gra dla 7 latków przecież (on wtedy miał 6 lat xP)


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 18 Lipca 2013, 18:16:13 »
Mój najtrudniejszy boss... Hm, chyba Mimiron w WoWie na hard modzie. Zgranie musi być właściwie idealne- tym bardziej że mamy 6 minutowe ograniczenie czasu.

Jeszcze strasznie denerwujący był boss w grze Sword and Sandals 3 - The Yeti project. Matko, ataki za 600 przy stanie zdrowia wynoszącym 120-220. Ubicie go to tylko czysty fart, inaczej nie damy rady.



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry