Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 6308 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:50:19 »
 


Cele:

    * Odszukaj Findana
    * Uwolnij Godryka
    * Zehir musi przeżyć
    * Zajmij miasta Imperium
    * Godryk musi przeżyć
    * Pokonaj Markala
    * Findan musi przeżyć

Idź ścieżką, przed garnizonem skręć w prawo i najmij tutaj Chłopów i Nimfy. Następnie omiń garnizon i idź prosto, aż do wejścia do podziemi. Musisz zrobić to w miarę szybko, wtedy zdołasz nająć w Wojskowym Posterunku Przystani dwa razy więcej jednostek. Po wejściu do podziemi udaj się na południe. Zajmuj kolejno wszystkie źródła zasobów, aż dojdziesz do znaku z napisem "Więzienie".Skręć w lewo jak wskazuje znak i uwolnij Godryka. Zehir nadal niech zajmie się przeszukiwaniem podziemi, zaś Godrykiem udaj się do wyjścia. Idź do garnizonu. Zabierz stamtąd jednostki które się do ciebie przyłączą. Teraz zacznij podbijać miasta Gryfów. Po przejęciu każdego miasta pamiętaj o jego rozbudowie, jest to bardzo ważne bo do ostatecznej bitwy, będziesz potrzebował sporych w liczbach jednostek w swojej armii.Idąc ścieżką pomiędzy górami na południe od Millfield, napotkasz Findana, który wesprze cię w walce z Markalem. Aby doszło do potyczki musisz najpierw zająć wszystkie miasta Imperium. Siedziba Markala znajduje się na południowym-zachodzie. Walka z nim jest trzy etapowa. W każdym etapie będziesz walczył innym bohaterem, z czego każda kolejna potyczka jest trudniejsza. Po trzech wyczerpujących pojedynkach, wyślesz Markala do świata jego mrocznych sługusów.




« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:26:12 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Agrael-Raelag

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04 Kwietnia 2009, 13:51:03 »
Ten poradnik bardzo mi się podoba.Trudno mi prosic o więcej bo przeszedłem tą misję.Ale wydaje mi się że opis bitwy by się przydał. 


IP: Zapisane
Nieszczęśliwie zakochany
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Sierpnia 2010, 21:30:41 »
No... :) fajna misja... na początku, kiedy wyszedłem za garnizon, trochę mnie zdziwił ten seledynowy, bo nasłał na mnie dwudziesto lewelowego Rutgera z kilkoma populacjami... ^_^ Trochę min tu i tam, kilkadziesiąt żywiołaków, jeden feniks... no i git, nie zapominając o armii godryka... choć trochę dziwnie się gra, bo Godrykiem można grać dwa razy - w 5 misji kampanii przystani można go awansować na 25 poziom, i w tej misji także, jednak godryk zaczyna z 11 lvl... :P a wszystkie umiejki, które się nabije w 5 misji kampanii ludzi, zostają mu... w efekcie można mu zapełnić wszystkie sloty na umiejki jeszcze zanim nabije się 20 lvl... ^_^ i dziwne było też to, że Findan, który przybył prosto z 5 misji kampanii łowcy, miał więcej siły czarów od świeżego Zehira - łowca miał ich 30, jednak Zehir tylko 24... :) ostatnią rzeczą, która mnie mocno zdziwiła, były 3 walki bohaterów... idę na Markala Findanem z kilkunastoma populacjami przystani, a tu mi wyskakuje pole bitwy, na którym widać Zehira z dwoma krzyżowcami... :) ale widok armii w mieście Markala jest IMHO nieprawdziwy - niby pisze że horda Smoków widmowych, czy tłum Kostuch, a w środku (przynajmniej u mnie) było kościanych 10, a Kostuch 20... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 23 Lutego 2011, 20:50:59 »
Powiem tak:
Garnizon, który stoi na drodze do pierwszego z miast można zdobyć w prosty sposób: http://www.youtube.com/watch?v=jxTLwfE0h_Q&feature=mfu_in_order&list=UL
Obejrzyjcie sobie filmik, a zobaczycie, że w Herosie nie ma rzeczy niemożliwych...

Wiadomość doklejona: [time]23 Luty 2011, 20:56:06[/time]
No... :) fajna misja... na początku, kiedy wyszedłem za garnizon, trochę mnie zdziwił ten seledynowy, bo nasłał na mnie dwudziesto lewelowego Rutgera z kilkoma populacjami... ^_^ Trochę min tu i tam, kilkadziesiąt żywiołaków, jeden feniks... no i git, nie zapominając o armii godryka... choć trochę dziwnie się gra, bo Godrykiem można grać dwa razy - w 5 misji kampanii przystani można go awansować na 25 poziom, i w tej misji także, jednak godryk zaczyna z 11 lvl... :P a wszystkie umiejki, które się nabije w 5 misji kampanii ludzi, zostają mu... w efekcie można mu zapełnić wszystkie sloty na umiejki jeszcze zanim nabije się 20 lvl... ^_^ i dziwne było też to, że Findan, który przybył prosto z 5 misji kampanii łowcy, miał więcej siły czarów od świeżego Zehira - łowca miał ich 30, jednak Zehir tylko 24... :) ostatnią rzeczą, która mnie mocno zdziwiła, były 3 walki bohaterów... idę na Markala Findanem z kilkunastoma populacjami przystani, a tu mi wyskakuje pole bitwy, na którym widać Zehira z dwoma krzyżowcami... :) ale widok armii w mieście Markala jest IMHO nieprawdziwy - niby pisze że horda Smoków widmowych, czy tłum Kostuch, a w środku (przynajmniej u mnie) było kościanych 10, a Kostuch 20... ;)
Po prostu trzeba było obejrzeć screen przed walkowy, a sam byś się domyślił o co chodzi :D
Bo obliczone były wszystkie stworzenia- nie tylko z 1 walki....


« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2011, 15:27:25 wysłane przez Zehir9921 » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14 Października 2013, 19:47:46 »
Ta misja jest beznadziejna, a n dodatek Zehirowi nie trafił mi się ŻADNY ciekawy czar przywołania: "Stwórz feniksa", "Widmowe zastępy" - NIC A po walce z Rutgerem jest tem taki słaby, że się płakać chce -,- Ma ktoś jakieś dobre rady, bo ten poradnik nic nie tłumaczy -,-

Wiadomość doklejona: [time]14 Październik 2013, 20:01:15[/time]
Ok, cofam to xd Podbiłem wszystkie miasta, tera tylko zbierać armię na Markala xd

Wiadomość doklejona: 15 Października 2013, 07:33:14
Prosta misja. Gdy już podbiłem miasta Ludzi + to jedno nieumarłe na południowym wschodzie, to każdemu bohaterowi dałem inne miasto (Godrykowi dałem 2, bo miał najmniejszą armię) i czekałem aż każdy będzie miał na Markala zagrożenie niskie. xd Cała filozofia, a bitwy z Markalem łaatwe xd


« Ostatnia zmiana: 15 Października 2013, 07:33:14 wysłane przez Findan3000 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry