Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 29049 razy)
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 22 Marca 2011, 13:08:57 »
W to Loczek akurat wierzę...  ^_^ U mnie tylko Zehirem miałem zdolność specjalną ( jakby kto nie wiedział: Tajemna Wszechwiedza )... Godrykiem blisko było ( miałem pecha przy ostatnim bastionie... ) :(


« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2011, 18:42:46 wysłane przez Zehir9921 » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Matio12345
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 14 Lipca 2011, 14:08:31 »
Najmniej straciłem Zehirem, miał on wygnanie, ta umiejętność najbardziej się przydaje


IP: Zapisane
Koran33

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 15 Lipca 2011, 08:07:58 »
Cóż mam powiedzieć, ja jednak nie mogłem do tego dojść ponieważ w I Misji kampanii Sylwanu, Biara nie chciała do mnie przyjść.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 15 Lipca 2011, 15:57:57 »
http://www.tawerna.biz/forum/index.php?topic=4782.0 luknij w ten temat i poczytaj.  ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 17 Lipca 2011, 10:29:38 »
Kolejność w stratach od najmniejszych do największych:
Findan, Godryk, Zehir no i Raelag.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Matio12345
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 17 Lipca 2011, 10:53:07 »
Phi, zehirem straciłem tylko 34 gobliny, 24 latające kible(lub galgulce jak wolicie) 12 golemy i 3 magów


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 17 Lipca 2011, 17:59:50 »
Phi, zehirem straciłem tylko 34 gobliny, 24 latające kible(lub galgulce jak wolicie) 12 golemy i 3 magów

A z kąd wiesz że Zehir9921 miał większe straty niż ty?! On tylko zaznaczył że w miał nim większe niż Findan czy Godryk


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 17 Lipca 2011, 21:20:58 »
Phi, zehirem straciłem tylko 34 gobliny...
Nie chciałbym być nadęty ale to chyba gremliny, a nie gobliny. ;P

Wiadomość doklejona: [time]17 Lipiec 2011, 21:23:08[/time]
Ja walczyłem rekreacyjnie - tak dla jaj ;P - utrudniałem sobie grę ;D - Nie używając wygnania wygrałem każdą bitkę. ;P
Grałem drugi raz kampanie. ;P

Wiadomość doklejona: 12 Sierpnia 2011, 10:50:12
U mnie zawsze Raelag miał największe straty nawet zapomniałem z jakiego powodu, zawsze Raelagiem miałem staty większe od wszystkich innych bohaterów poza Findanem... Pewnie dlatego, że u Findana były najdłuższe misje. A już wiem z jakiego powodu były najtrudniejsze misje Raelagiem. Bo w jego kampanii były 2 bardzo krótkie misje, 2 przeciętnie i 1 dosyć długa. Misja zehirem 4 była prosta bo jak się spotkałem Raelagiem miałem gigantyczne siły!


« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2011, 10:50:12 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 25 Czerwca 2012, 14:25:45 »
Wygrałem ;D ! Udało mi się przejść tą grę na ciężkim! Jak to powiedział nasz były pan premier: "yes, yes, yes!". Rany, ależ jestem z siebie dumny :P  ;) .
W ostatniej misji musiałem dać trochę oddziałów Zehira Godrykowi i Findanowi, którzy stracili za dużo oddziałów. Magowi zostawiłem tylko tytanów, gargulce i kilku arcymagów, a potem rzucałem nim tylko i wyłącznie wygnanie, które jest masakrycznie skuteczne w tej misji :P. Raelag niby był na końcu i miał najciężej, ale miotał wzmocnione grady meteorytów i ulepszone implozje i lepiej mi szło niż dwoma pierwszymi.

No to teraz trochę przerwy i biorę się za kuźnie, a potem hordy  ;D .


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2012, 14:28:14 wysłane przez Szakal119 » IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 25 Czerwca 2012, 14:48:33 »
Ja miałem największe straty własnie Zehirem, bo grałem w wersji "Kampanie z podstawki i Kuźni w Dzikich Hordach" (podstawkę też dwa razy przeszedłem, ale to było dawno). Tam Wygnanie nie jest już tak niszczące. Jednak jak dochodziło do niszczenia muru, to Zehirem nic nie straciłem - w pierwszej turze katapulta strzeliła trzykrotnie w tym część strzałów była szczęśliwa i nie musiałem nawet oddziałów używać ;D.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry