Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tribes of the East demo/full- wrażenia (Czytany 39564 razy)
KamcioKowal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102


Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 10 Grudnia 2009, 19:41:22 »
Skąd ściągnąć pełno wersje heroes V z dodatkami proszę o pomoc!!!

Wiem skąd! Stąd!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Piractwo_medialne

 >:( Normalnie krew mnie zalewa gdy czytam takie teksty w rodzaju twojego.
Łojej, biedny pirat nie wie jak ściągnąć grę (ukraść) więc prosi o pomoc.
Popłaczę się. Oczywiście jesteś biedakiem i nie stać cię na wartą mniej niż 50 zł (na allegro po ok.30-40) grę? A może nie chce ci się du*y ruszyć i pójść do sklepu? A może nie wiesz że premiera GTA4 i wielu innych gier była przekładana pół roku przez takich żałosnych piratów jak ty? A piractwo sprawia że wiele gier nie wychodzi na PC?

NIE PODAM CI LINKA. Pomęcz się, popracuj i wydaj trochę kasy na grę.
Nie zamierzam pomagać złodziejowi. Tak, złodziejowi.

Pewnie jesteś troszkę zaskoczony. I dobrze.



IP: Zapisane
Wszyscy patrioci mówią o umieraniu za ojczyznę, ale nikt nie mówi o zabijaniu dla ojczyzny.
hearthland93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 12 Grudnia 2009, 21:07:35 »
Spokojnie, to jak zawsze byli i będą. Pewnie wpisz takie zdane z tytułem to może ściągniesz. Ale ja polecam demo , sprawdzisz i się zakochasz i pójdziesz kupić. Najpierw podstawkę bo jest piękniejsza niż dodatek . Nawet da radę znaleźć osoby gdzie grają na ubi. Np, ja do czasu aż serial mi skradli...

Wiadomość doklejona: [time]13 Grudzień 2009, 18:16:53[/time]
Sorry, że post pod postem, ale chcę się pochwalić że nareszcie kupię Dzikie Hordy. Już gram w demo i jest całkiem sympatyczne, zresztą zobaczę jak kupię. W przyszłym tygodniu dostanę przez kuriera lub sam odbiorę.... heheh Wesołych świąt, może z kimś z forum spotkam się na ubi.com ....  :D

Wiadomość doklejona: [time]19 Grudzień 2009, 17:01:18[/time]
Dostałem grę już w czwartek.... Grałem już na ubi.com, przechodzę kampanię która nareszcie wciągnęła mnie dogłębnie. Ogółem jestem ogromnie zachwycony, lecz muszę się jeszcze wstrzymać bo przydażył mi się wypadek przy pracy i muszę poprawić z 1 chemię w poniedziałek najbliższym. W każdym razie gra genialna. A mam jeszcze pytanie, czy dałoby radę przenieść mapki z własnej gry np. z Kuźni Przeznaczenia ? Nie mam KP a już nie znajdę jej w Topseller , (zależy mi na okładce premierowej). Czy da radę ściągnąć kampanię bez żadnych komplikacji i żeby mi się znowu serial nie skrzanił w jakiś sposób bo teraz trzaskam na ubi.com ...  :P

Nie pisz posta pod postem, następnym razem inaczej to załatwimy. /smith


« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2009, 17:03:02 wysłane przez smith » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry