Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Edytor map - obrócenie całości mapy (Czytany 1279 razy)
Nemrod

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 11 Stycznia 2019, 18:31:27 »
Witam czytających,
pierwszy post, więc proszę o poinformowanie o ewentualnych niezgodnościach jak choćby nietrafiony temat do wątku
Mam niesamowicie frustrujący problem, gdyż w pewnym momencie bawienia się z customową mapą czynnikowi zewnętrznemu (kot) jakimś sposobem udało się obrócić całą mapę o 90st. Z początku nie wykryłem tego i w międzyczasie zapisałem.
WIĘC: co zrobić by obrócić cały teren, czyli wraz z obiektami w edytorze map?
Wtrącę, że próbowałem już kombinować z obracaniem za pomocą "R", a nawet losowe przyciskanie klawiszy na specjalnie już przygotowanych do tego kopiach, ale nic to.
Ponadto na screenie zobaczycie, że jedyne co zostało w miejscu to wyżłobienia rzek, reszta jest obrócona.
Mam kopię, która jest nieobrócona, ale brakuje jej znacznej ilości dodanych w międzyczasie elementów.

Jeśli ktokolwiek obeznany w edytorze znajdzie rozwiązanie, to będzie mieć moje błogosławieństwo na resztę życia i jeśli zechce darmowy egzemplarz ukończonej mapy.  :rolleyes:


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry