Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Nekropolis-problemy z misjami. (Czytany 66418 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : 20 Stycznia 2012, 20:42:09 »
Postanowiłem wziąć krew, dla mnie bardzo dużo daje umiejętność Anastazji, gdy będzie na poziomie tak 25 to z 7-9 tur będę eliminował jeden oddział. A gdy armie idą tutaj w setki to rozgrywka niesamowicie się dłuży. Choć może się mylę? Postanowiłem, więc że powtórzę misję od początku i będę uważał, by nie tracić armii, ew. będę zbierał tylko kryształy. I tu pytanie, czy wato sobie podnieść lvl w kapliczce? A może lepiej zostawić, by mieć na potem lepszą armię?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : 21 Stycznia 2012, 09:42:37 »
Ogólnie rzecz biorąc jest to nieopłacalne, tak czy siak nabijesz ten 30 poziom więc lepiej ażebyś oszczędzał i wszystko zbierał. Co do wyboru drogi Anastazji to moim zdaniem lepsza jest u niej droga Łez, już na pierwszym jej poziomie dostajesz buffa do Nekromancji; Jeśli idzie o jednostki to w realnym świecie w dolinie Nar-Heresh straty ogranicz do 1 max 5 jednostek a w umyśle to musisz po prostu uważnie walczyć by nie stracić sił do walki z Antosiem, później jest z górki gdy trzeba sprzątnąć Kiryła i alter ego Anastazji.
Tak więc decydującymi elementami do przejścia tej misji jest zbieranie wszystkiego co przydatne do questów, oszczędzanie wojsk, pojedynki z jednostkami minimalizować do zera(w przypadku PvP z Iriną bez strat się nie obejdzie) ale zdobywając miasto Sanktuarium musimy tak zrobić by nie było strat.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : 21 Stycznia 2012, 09:54:05 »
Zagrałem jeszcze raz i udało mi się bez większych strat wygrać z Iriną (11 ghuli), Sanktuarium podbiłem bez strat, a z Antosiem 6 ghuli straciłem, teraz buszuję po ternach za Antonem. Już wybrałem krew, więc trudno. Chyba napiszę artykuł podsumowujący kampanie Nekropolis- w końcu na Tawernie mało jest artykułów o HVI.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : 20 Lutego 2012, 22:18:14 »
Przepraszam, że post pod postem, ale chciałem, by ktoś go zauważył. Mam wielką prośbę, by ktoś podesłał mi mini mapę z 1 misji kampanii Nekropolis. Jest mi ona bardzo potrzeba, a mi nie chcę się po raz 3 grac od nowa dla jednej mapki. Jeśli można to, prosiłbym o mini mapę podziemi i powierzchni. A co do mapy "powierzchniowej" to, by była mapa jak najbardziej odkryta (najlepiej).

EDYT: Już nie trzeba


« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2012, 15:56:53 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 20 Lutego 2012, 22:46:51 »
Minimapa powierzchni i podziemi z oznaczeniem co gdzie jest:
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=783


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : 20 Lutego 2012, 22:53:36 »
Minimapa powierzchni i podziemi z oznaczeniem co gdzie jest:
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=783
Heh.. wiedziałem, że tak będzie. Po co mi mapa, skoro już ktoś ją wypełnił, mi chodzi o pustą mapę, bez znaczków, które sam będę nanosił.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Kisinto

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : 18 Marca 2012, 18:20:25 »
Sorry za taki odkop, ale mam podobny problem z czego do drugiego zamku wybierałem się około trzech tygodni (zabiłem po drodze kilka jednostek). Gracz dopuścił mnie do budynku odkrywającego część mapy lecz zaszył się z swoim mieście. Zaatakowałem i nic, przegrałem. Po 20 razie zmieniłem taktykę i mimo tego, że nie jestem w stanie go pokonać, siedzi w mieście i czeka, a ja za to drugim bohaterem dodaje co dwa tygodnie (tyle ile trwa dojście z zamku do bohaterki) kolejne jednostki. Nie mam już pomysłów na żadne inne strategie, a gryfy tylko latają w każdą możliwą stronę.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 18 Marca 2012, 18:45:07 »
Ten zamek trzeba jak najszybciej zaatakować, bez względu na poziom trudności. Niestety, z czasem on tylko będzie mógł wzrosnąć. Jeśli się nie czujesz na siłach, możesz zawsze spróbować automatycznej walki.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Doda69

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 18 Marca 2012, 20:12:34 »
w tej misji musisz isc na szybkosc. tylko tak udalo mi sie przejsc ta misje. za to zacielam sie na 1 lub 2 misji z antonem i leze. niby gram na latwym poziomie ale po 10 razie podchodzenia do tej misji dalam sobie spokoj..


IP: Zapisane
Kisinto

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : 18 Marca 2012, 21:33:48 »
Dzięki wam udało mi się zdobyć to miasto, ale chyba nadal muszę być szybszy bo pozostali bohaterowie w ciągu dwóch dni docierają do miasta i o ile pierwszą falę uda mi się odbić o tyle druga jest już niemożliwa... a ktoś tu mówił o niskiej inteligencji inkwizytorów :P Jeśli pozostałe kampanie są na podobnym poziomie co ta nekropolii to coś mi mówi że Heroes 6 nie dla mnie :(


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : 18 Marca 2012, 22:18:52 »
Kisinto na jakim grasz poziomie i jak wyszkolona jest twoja Anastaja? Jakie zagrożenie pokazuje ci na inkwizycję?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Kisinto

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : 19 Marca 2012, 17:55:08 »
Anastazja ma u mnie 7 poziom
Magia
Wyssanie życia
Masowe Wyssanie Życia
Agonia
Magia Ciemności I
Magia Ciemności II
Osłabienie
Osłabienie Masowe

A stopień jaki pokazuje mi się na inkwizycji to Poważny/Wysoki jednak po obronie miasta pozostało mi 67 ulepszonych oszczepników, 10 ghuli i 10 duchów(nie miałem nawet okazji na przejście przez bramę), wszystko wskazuje na to, że robię coś źle :/ Czy ktoś może mi powiedzieć co jest nie tak?




IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 19 Marca 2012, 18:41:03 »
Podstawowe pytanie - masz budynek wskrzesający? Bez niego po prostu ani rusz. W tej misji jesteś narażony na potworne straty i po prostu trzeba go wybudować. Gdyby nie on, to ja bym tej misji nie przeszedł.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Kisinto

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : 19 Marca 2012, 18:59:47 »
Oj nie mam, byłem na takim etapie, że wolałem pójść na spowolnienie wroga o 30% :/ No nic muszę wypróbować nowej metody ;) Sprawdzę i dam znać ;D


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : 19 Marca 2012, 20:15:03 »
Moim zdaniem popełniłeś błąd ładując na tym etapie w Anastazję tyle magii ciemności. Ja bym zostawiła masowe wyssanie życia, a w resztę inwestowała później. Kiedy osobiście rozwijam bohatera to najpierw daję mu oświecenie, logistykę, to co zmniejsza kary za łażenie po bezdrożach. Następnie inwestuję w masowe wyssanie życia i regenerację. Potem zazwyczaj w kontraatak, umiejki związane z łucznictwem i masową kamienną skórę. Na koniec posiłki i różne zdolności pasywne. Przy grze magiem nekromantą przyda ci się zawładnięcie i skamienienie (ale to dopiero od 15 poziomu). Budynek do wskrzeszania jest niezwykle przydatny, choć na tej mapie (standard, mag, droga łez) go nie miałam. Wybuduj sieć portali miejskich. Najpierw buduj kasę, jak najwięcej siedlisk, w międzyczasie mury obronne, portal itd. Ulepszasz na końcu.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry