Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Horn of the Abyss mapa Beware of Demons! (Czytany 1838 razy)
Sokolvip

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« : 17 Czerwca 2018, 16:00:46 »
Ukończył ją kiedyś ktoś? Nawet na niskim poziomie trudności wydaje się niemożliwie trudna, po pierwszym tygodniu przychodzi atak wielkości 3-4 pełnych rekrutacji Inferno i bardzo mocny bohater i tak co chwila, nie możesz wejść do miejsca gdzie jest zamek Inferno i musisz wytrzymać 4 miesiące. Na mapie jest jeszcze Nekropolia też z całkiem mocnym bohaterem, jedyne co widzę to więzienie na jeziorze które jest pilnowane przez setki żywiołaków wody, ale po 2-3 tygodniach raczej nie idzie tego ruszyć. Jakieś pomysły?


IP: Zapisane
AprilRayan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 16 Sierpnia 2018, 11:32:55 »
Ja się poddałam z tą mapą, stwierdziłam że po prostu źle zoptymalizowane, bo nie jestem w stanie tego przejść... może to ja jestem słaba, ale mój boże...


IP: Zapisane
(:
tomaszerr

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02 Lipca 2019, 10:29:50 »
Widzę wątek z fajną mapą - wchodzę :D Generalnie jest do przejścia, ale tego typu mapki polegają na zapisywaniu kilka razy dziennie. No i liczenie kratek obowiązkowe. Tutoriala w necie nie znalazłem, ale możecie śmiało pytać w wątku.


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 06 Lipca 2019, 19:23:45 »
Na moje proby wychodzi ze nie da sie tego przejsc na 200% i 160%. Zaczynasz bez zamku na wodzie bez armii. Zanim zdobedziesz rozbudujesz to przyjdzie olbrzymia armia wroga i po tobie.  Nie da sie nic wykombinowac bo sa ciasne korytarze i nie ma gdzie sie nawet ruszyc.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry