Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Drukuj
ŁatwaGRA #1 - Wyniki (Czytany 14432 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« : 09 Maja 2012, 13:01:01 »
Witajcie!
Jako, iż ostatni turniej zbytnio nie wypalił z powodu znikomego zaangażowania co niektórych graczy postanowiliśmy zorganizować nowy konkurs pod nazwą "ŁatwaGra". Ponieważ nadal mamy trochę gier do rozdysponowania spodziewajcie się więcej tego typu konkursów ;)

Zasady są proste. Aby móc wziąć udział w tym konkursie trzeba posiadać minimum 20 postów w chwili startu konkursu. (W innych edycjach konkursu zasady będą się zmieniały).

[ IMAGE NOT SHOWN - GUESTS CANNOT VIEW ATTACHED IMAGES ]

Pierwsza edycja ŁatwejGry przeznaczona jest przede wszystkim dla najbardziej zasłużonych użytkowników forum Tawerny. Każda osoba może oddać dwa głosy na osoby, które w/g niego/niej zasługują na nagrodę (w tym także jeden na siebie) uzasadniając swój wybór.
Co do uzasadnienia to chodzi o to co kto widzi pozytywnego u innego (u siebie:P) np. sposób pisania na forum, zaangażowanie, pomoc innym, napisał(a) dobrą powieść w Twórczości na forum itp.
 
Głosowanie trwa do niedzieli do godz. 18. Po tym czasie będą liczone wszystkie prawidłowo uzasadnione głosy i w poniedziałek zostanie ogłoszony zwycięzca, który otrzyma grę Risen2: Mroczne Wody.

[ IMAGE NOT SHOWN - GUESTS CANNOT VIEW ATTACHED IMAGES ]

Czas start!


« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2012, 21:48:01 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09 Maja 2012, 13:42:17 »
A głosy mamy wysyłać na PW do ciebie jareQ, czy tutaj pisać?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 09 Maja 2012, 13:47:25 »
Tutaj. Głosowanie ma być jawne żeby później nie było nieporozumień ;)


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09 Maja 2012, 14:02:06 »
ja głosuje na Menelaga (razem z routin destroyers robią świetne dodatki, bo to już nawet nie mody) i fandora (gdy ktośma jakiś pomysł to fandor mu pomaga).


« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2012, 14:43:44 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 09 Maja 2012, 15:37:26 »
To ja głosuję na Loczka bo moderator z niego, że hej!

No i na Hellscreama. Niech ma ;D

Dlaczego akurat Ci dwaj powyżej chyba nie muszę jakoś szczególnie wyjaśniać hę?


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 09 Maja 2012, 19:51:22 »
Moje głosy oddaję dla:

Marbasa Lucyferowicza... Za liczne zasługi w dziedzinie "Zaginanie garnka od spodu wesołym mieczem, i niezłą kreską"

 ^_^

Tu się zastanawiałem nad wieloma osobami jednak:

Fast - Mega pozytyw za sposób życia, którym wpływa na mnie, za kulturę wypowiedzi i moje ukochane - tępienie głupoty i wszelkiej maści trolli. Za to, że widzę w tobie cząstkę siebie.

Trzymaj się zdrów. Pjona.

Reszta czyli: Reuel (Znany jako michał), Nimrod, Taves, Serafinek, Loczek, Regeth, Egzeq, Hadrian, Laxx & Hells corp, Dwito, Niedziela, Rakszasa Maciej, Ptakuba, Andre, Nekro L, Saph, Belegor, Hamlet... NAGRODY POCIESZENIA, ZGŁOSIĆ SIĘ NA PW DO MNIE.

Pozdrawiam.






« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2012, 20:11:23 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 09 Maja 2012, 19:57:49 »
Hmm, tak wbiłem na Tawernę, zobaczyć co nowego, "paczę" - a tu konkurs. :D Więc korzystając z okazji chciałbym wesprzeć dwóch dobrych userów, których szanuję i lubię. 

Taaakże, pierwsza nominacja do Tawernianego Oskara (;D) leci dla Menelaga. (Przewidywalny pewnie jestem.) Uzasadnić to muszę, moim ogromnym szacunkiem dla ogromnego wkładu owego usera w rozwijanie się  sagi. Te godziny spędzone nad kolejnymi modami naprawdę robią wrażenie.

Druga oskarowa nominacja leci dla Psychola55. Fajny typek z niego, dusza towarzystwa, ale potrafi być poważny. Mile wspominam konkurs LOTR'owy. Także, jak to się mówi w pewnych środowiskach: BigUp.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 09 Maja 2012, 20:03:34 »
Ja pragnę oddać moje głosy (bo jak tak się przyglądam to wszyscy głosują na 2 osoby) na Hellsa oraz Menelaga za wybitne moderatorskie zasługi oraz moderskie (to w sumie tylko do Menelaga).
Hells żeby nie było głosuje bo dużo zrobiłeś ale wciąż Cię nie lubię.
rtx dlaczego głosowałeś na mnie? Ja raczej nic dobrego dla forum nie zrobiłem, prędzej dostarczyłem roboty moderatorom.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 09 Maja 2012, 20:35:49 »
Ja głosuje na: Grownocka i Loczka.

Grownock - Zdecydowanie dużo zrobił dla Tawerny. Po pierwsze pisze regularnie newsy i szuka wielu informacji na temat Heroes. Po drugie, bardzo udziela się w tematach HVI i jest obeznany z całą serią. Czasami kłóci się z Tawernowiczami, ale nie mam nic do tego, poprawił się. Tak w ogóle mnie nie obchodzi to, że się kłóci. Broni swoich poglądów do granic regulaminowych, nieugięty.

Loczek - najbardziej zasłużony moderator oraz bardzo miły człowiek. Pomaga swoją wiedzą wielu osobom. Można z nim porozmawiać na wiele tematów. Potrafi pomóc jeśli ktoś ma jakieś problemy techniczne. Poświęca dużo czasu na tępienie spamu i precyzyjnie pilnuje forum by zachowało się na nim porządek.

Jako trzeciego dałbym Menelaga, no ale tylko 2.


« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2012, 21:27:04 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 09 Maja 2012, 21:14:44 »
Jedyną osobą, którą mógłbym bez zastanowienia postawić na piedestale w konkursie najbardziej zasłużonych dla portalu jest Oliwsen.
Przez  długi okres poświęcała swój czas i umiejętności kształtując merytorycznie i graficznie nasz portal. Życzliwy stosunek do reszty załogi jak i userów oraz bezkonfliktowość były kolejnymi cechami, która tą osobę wyróżniała. Jak i wiele innych, o których nie muszę wspominać.

Skoro mówimy o forum:

Loczek - moderator od kilku ładnych lat, doskonale wywiązujący się z funkcji.


So say we all


PS. Uprasza o zaprzestanie komentowania wyborów innych i podawanie w postach tylko swoich 1-2 typów wraz z uzasadnieniem.


« Ostatnia zmiana: 12 Maja 2012, 08:06:30 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 09 Maja 2012, 22:34:45 »
Robię projekt z fizyki, paczę, konkurs. A więc głosy oddaje na:
- Menelaga - za tworzenie wspaniałych modów, moderację i za stworzenie kilku prywatnych modów dla mnie i wprowadzenie mnie w temat modowania.

- Belegor - za bycie najbardziej aktywnym użytkownikiem całej tawerny. Był od jej początku i jest teraz. Pisze z sensem, rozwija swój kącik opowiadań i ogólnie za całokształt usera. Mimo tego że miał kilka sprzeczek z Grownockiem to i tak to nie zmienia mojej opinii o nim.

Dodałbym jeszcze kilka osób, ale że są tylko dwa miejsca, więc...


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 09 Maja 2012, 23:58:32 »

- Belegor - za bycie najbardziej aktywnym użytkownikiem całej tawerny. Był od jej początku i jest teraz.
MUAHAHAHAHAHAH ja byłem wiele wcześniej od niego na tawernie -.-

Ja oddaję swój głos na Oliwsen, jako, iż miała wielki wkład w tawernę, napisała masę artykułów, oraz zrobiła wspaniałe wizualizacje do konkursów nowych ras tawerny.

A drugi głos oddaję na siebie xD
oczywiście żartuję, nie jestem egoistą


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 10 Maja 2012, 06:33:10 »
Ja głos oddaję na te osoby:
-Menelag, za twórczość w modingu i rozwinięcie Tawerny, bez jego tematów, forum byłoby o wiele nudniejsze.
-Hellscream, za całokształt i bycie b. dobrym moderatorem.

//Normalnie więcej osób zasługuje na wyróżnienie, ale niestety można wybrać tylko dwie//


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 10 Maja 2012, 06:57:31 »
Oddaję głos na dwie osoby:
-Loczek- za pełnienie z wielkim zaangażowaniem funkcji moderatora już od kilku lat, do tego praca wykraczająca poza jego obowiązki- pisanie poradników;

-Hellscream- także dobry moderator, może trochę mniej zasłużony od poprzednika, ale bez niego byłby większy burdel.




IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 10 Maja 2012, 09:41:29 »
Ja oddam głos tylko na jedną osobę gdyż uważam, że należy się jej najbardziej. Głosuję na Oliwsen.

Odkąd pamiętam angażuje się w sprawy portalu i jego użytkowników. Czy to tworzenie artykułów, świetnych grafik. Utrzymuje dobry kontakt z użytkownikami, niepohamowana zdolność do bezinteresownej pomocy. I wiele, wiele innych cech.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Strony: [1] 2 3    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry