Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 8508 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:18:13 »

Cele:

    * Odszukaj Tieru
    * Agrael musi przeżyć

To ostatnia Misja z naszym ulubionym Demonem. Sporo się z niej dowiemy, odnośnie dalszych losów innych kampanii oraz rozpocznie się wątek pewnej… zagadki. Zaczynasz na południowym zachodzie, czyli nic nowego(1). W tej misji nie możesz odsłaniać mapy statkiem. Tylko na lądzie lub poprzez dotknięcie Wieży Maga czy Wieży Obserwacyjnej teren się pokaże. Odwiedź pierwszą z wysp i odwiedź co możesz. Polecam walczyć z każdym strażnikiem skarbów itd. Ale w granicach rozsądku. Gdy odkryjesz teren, udaj się drogą morską na wschód. Również oczyść wyspę, i zejdź do podziemi. Mapy podziemia nie zamieściłem, bo nie sposób się w nich zgubić. I tak wszędzie musimy dojść. W sumie, opisywanie każdego dnia w misji byłoby nieco monotonne i nudne, więc napisze wprost: Każdą wyspę trzeba odwiedzić i każdy punkt obserwacyjny na niej. Jeśli statkiem nie da się dostać na wyspę, udaj się podziemiami. Zbieraj armię gdyż przyda się przy tarasowaniu drogi do Tieru (2). Jak podróżować i się nie zgubić, masz też pokazane na mapie. Widać drogę jaką podążałem. Misja jest bardzo prosta i ciekawa. Daje odpocząć przed długimi misjami nekromantów. Gdy pokonasz smoki na „Wyspie Księżyca” przejdź przez most i porozmawiaj z Elfem. Obejrzysz film, dość długi jak na tą kampanię gdzie Agrael odda się pewnej przemianie. Ale o tym, w innej kampanii. Gratulacje, Kampania III stoi otworem.


« Ostatnia zmiana: 13 Września 2009, 11:17:16 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Sierpnia 2009, 14:11:43 »
Ze swoich doświadczeń ;D:radzę zmienić tekst ,,znajduje się kartograf, którego warto odwiedzić" na ,,znajduje się kartograf, którego koniecznie trzeba odwiedzić" ja nie odwiedziłem i gdy doszłem do przedostatniej wyspy, okazało się ,że do wyspy tieru blokuje mnie maleńki pasek smoczej mgły >:( :/ >:(.Myśle sobie : ,,zawrócę, szkoda brać od nowa" a tu się okazuje , że podziemia zasypane >:( :( >:(


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 13 Września 2009, 13:19:50 »
Ekhm... ja jak najszybciej odwiedzam kartografa przez co odsłania mi całe może a potem idę wyspę tą co dochodzi się podziemiami do Tieru. I przechodzę misje w niecały miesiąc nie odkrywając całej mapy :D .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Września 2009, 13:52:20 »
w sumie tak też można, ale to zależ od tego na jakim grasz poziomie... ja jak grałem to szmaragdowych smoków było 4  ;D.( Obawiałem się 15  ^_^ )


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13 Września 2009, 14:04:51 »
Jak ja grałem, było ich około 20 więc ciężko żebym pisał o kartografie na ciężkim poziomie, który nie jest niezbędny. Można przejść to, nie tracąc armii na smokach, a rezultat ten sam. Co za różnica jak gram miesiąc czy dwa? Skoro i tak tylko ja na mapie jestem :P


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 13 Września 2009, 16:44:23 »
Jest bo jak grasz długo to smoki ci się rozmnarzają :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 14 Września 2009, 07:13:28 »
Ale i tak kartograf nie jest potrzebny :P


IP: Zapisane
findan444
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 15 Czerwca 2010, 18:24:09 »
PO kolei co i jak piąta misja 2 kampania heroes 5.kultysta


IP: Zapisane
Skoro ja jestem Zerem to ty jesteś-----10000000000000000000000000
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 15 Czerwca 2010, 18:37:38 »
A poradnik na stronie głównej i forum to co? Bo to jest bardzo łatwa misja więc nie ma problemu.


IP: Zapisane
RexMundi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 30 Października 2011, 19:07:19 »
Możecie powiedzieć mi , gdzie jest ten kartograf ? Nie mogę znaleźć na mapie : )


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 31 Października 2011, 09:18:55 »
Jak dobrze pamiętam Kartograf jest na jednej ze wschodnich wysp całego archipelagu więc masz już ułatwienie.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 31 Października 2011, 10:09:51 »
Prawy dolny róg mapy chroniony przez garstkę smoków które mogą namieszać przy tak nielicznej armii jak w tej misji.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




RexMundi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 10 Listopada 2011, 22:55:32 »
Prawy dolny róg mapy chroniony przez garstkę smoków które mogą namieszać przy tak nielicznej armii jak w tej misji.

Czyli utknąłem , mam nędzną armię  :niepewny: A smoków jest 17 , chyba muszę na nowo misję zacząć  :-/


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 11 Listopada 2011, 08:05:30 »
W tej misji po prostu liczy się szybkość a także odpowiedni built Findana, wtedy są szanse choć też należy szanować armię bo będzie potrzebna do walki z Nebirosem i Biarą.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry