Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kogo typujecie na zwycięzce Ligi Mistrzów (Czytany 35143 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #90 : 28 Maja 2011, 18:41:57 »
Mój typ was pewnie nie zdziwi. Byłem za Barcą, jestem za Barcą i będę za Barcą. Obydwa zespoły mają szansę na zwycięstwo. Tak jak przedmówca oceniam szanse zespołów 50:50. Wojna Messi vs Rooney rozpocznie się już o 20:45. Oczywiście jaki byłby ze mnie kibic, gdybym tego nie oglądał. Przyodzieję na swą szyję granatowo- bordowy szal magicznego dopingu (+3 do kibicowania przed telewizorem :D)


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 28 Maja 2011, 20:17:42 »
Barca wygra 2:1. Więcej o finale się rozpisze po samym meczu, bo teraz już nie mam za bardzo czasu.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
kris122333

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 28 Maja 2011, 22:44:00 »
Barca wygrała 3:1


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #93 : 28 Maja 2011, 22:52:16 »
I skończyło się 3:1! Tak jak mówiłem, tak się stało. Barcelona nie pozwoliła zagrać Manchesterowi swojego i w pełni zasłużyła na zwycięstwo. Trio MVP zaliczyło po bramce co jest rezultatem idealnym dla każdego fana katalońskiego klubu. Mimo wszystko szkoda Manchesteru. Lubię ten klub (No ale kibicem nie jestem) i pomimo wygranej Barcy szkoda, że Czerwone Diabły zostały odesłane z kwitkiem.

Co mi się podobało? Barca zagrała to co chciała i zaprezentowała poziom nieosiągalny dla żadnej innej drużyny. Akcje bramkowe były świetne. Wszystko było ładne

Co było zdecydowanie nie halo? Manchester troszkę nie upilnował piłkarzy Blaugrany. Poza tym Valencia brzydko faulował.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #94 : 29 Maja 2011, 09:31:08 »
MU grało w drugiej połowie słabo i taka prawda. Żaden galaktyczny futbol Barcelony, a raczej słabość czerwonych diabełków. Nie mieli żadnego sposobu. Edwin van der Sar też między słupkami nie wyczyniał nic ciekawego. Ogólnie spodziewałem się lepszego widowiska i cóz... Ten finał niczym pamiętliwym dla mnie nie będzie. A szkoda. Tak czy inaczej jest jest pewne. Barcelona jest na dzień dzisiejszy najlepszym zespołem na świecie.


IP: Zapisane

Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 29 Maja 2011, 11:52:31 »
ManU próbował zagrać swoją piłkę, no i skończyło się tak jak się skończyło. Przy Barcelonie nie można grać otwartej piłki, chyba, że ma się lepszy zespół. Manchester lepszy nie jest i przegrał 3:1. Jedyna dobra strategia na Blaugranę to futbol Mourinho - bronim się i jedziem z kontry. Tylko do tego trzeba też mieć zespół na podobnym poziomie co Barca - Real jeszcze na tym poziomie nie jest.
Teraz czekam na przyszły sezon i FC Porto w LM :)


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #96 : 19 Września 2011, 15:42:42 »
No i jest wrzesień. Oprócz nowego roku szkolnego(studencki leżakują do października)mamy również nowy sezon piłkarski a co za tym idzie typować i dyskutować możemy od początku:). Kogo w tym roku obstawiacie na zwycięzców/finalistów Ligi Mistrzów?:)
Ja standardowo Real Madryt, który wydaję mi się mocniejszy niż w tamtym roku. Jest oczywiście Barcelona i MU, którzy również są faworytami i raczej do półfinałów powinni się doczłapać. Po cichu prywatnie liczę na Manchester City i ich niespodziankę(czyli np półfinały). I to są praktycznie cztery zespoły z których co najmniej jeden powinien być w finale a co za tym idzie jest moim faworytem. Po Cichu bo po cichu będę również miał nadzieje, na dobrą postawę Milanu i Napoli jako reprezentantów mojej ulubionej ligi Włoskiej.


IP: Zapisane

Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 09 Października 2011, 18:00:39 »
Standardowo moimi trzema murowanymi faworytami do półfinału są ManU, Real i Barca. Jeśli żadne nie trafi wcześniej na inne to można się spodziewać całej trójki w półfinałach. Po dwóch pierwszych kolejkach pojawiają się też inne zespoły, które mogą powalczyć np. Bayern. Pozytywnie zaskoczył też Milan. Bardzo rozczarował mnie Man City, ale dajmy im jeszcze czas, chociaż Napoli jest teraz w świetnej dyspozycji. Borussia też wyraźnie sobie nie radzi. Być może LM nadeszła dla nich za wcześnie. Nie widziałem meczów Porto, ale wydaje mi się, że mimo porażki z Zenitem może być czarnym koniem turnieju.
I kto by się spodziewał, że Apoel będzie prowadził w grupie?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #98 : 17 Listopada 2011, 21:03:32 »
JA stawiam na już wymienianą trójkę, jak i również na City, które zrobiło spore postępy. Nie darzę sympatią tego klubu, jednak nie jestem ślepy. Dodatkowo widzę szansę w Porto, które zapewne pokaże na co stać Portugalię. Może będzie powtórka z 2004 roku ^^.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry