Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mundial 2010 (Czytany 18152 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 22 Czerwca 2010, 17:41:08 »
Szkoda RPA, bramka strzelona przez Francję ich eliminuje (trzech bramek raczej nie strzelą), gospodarz to gospodarz, wyjść powinien. Z pewnością odpadnięcie RPA negatywnie wpłynie na atmosferę na wszystkich meczach. A tak swoją drogą, ucieszyłem się gdy napastnik Cisse pojawił się w pierwszym składzie trójkolorowych, naprawdę mógł być ciekawym zawodnikiem gdyby nie poważne kontuzje jakich doznał. W tym sezonie poszedł do nieco słabszej ligi - do Grecji, zdobył tam tytuł króla strzelców. Myślałem, że ten turniej pozwoli mu znów wypłynąć na szersze wody, no ale nie udało się, słaby występ z RPA, a w meczach z Meksykiem i Urugwajem nie zagrał.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 22 Czerwca 2010, 18:00:29 »
Cóż Meksyk co prawda przegrał, ale z grupy wychodzi razem z Urugwajem. Najlepsze zespoły wyszły sprawiedliwie. Atmosfera rzeczywiście oklapnie, ale RPA nie ma się czego wstydzić - teoretycznie mają słabszych piłkarzy od Francji, Urugwaju i Meksyku, a jednak udało im się pokonać wicemistrzów świata.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 22 Czerwca 2010, 18:04:56 »
Po takim pogromie to Koreańczycy pójdą raczej na ścięcie, albo stos niż do obozów pracy.
I tak w obozach po kilku dniach zdychają, wiec to nie ma znaczenia.

Wy wszyscy przesadzacie z Koreańczykami z północy. Telewizja wami wszystkimi dobrze manipuluje. Ostatnio rozmawiałem z Kumplem na temat Koreańczyków i okazało się, że kilkoma pracował i nie jest tak jak to nasze wszechwiedzące media ogłaszają.
No, wiesz, dopóki będziesz grzecznym obywatelem, nic się nie stanie ;) Gorzej, jeżeli należysz do opozycji, albo do drużyny, która przegrała 7:0.
Nie wiem czy słyszałeś wypowiedzi koreańskich piłkarzy: że walczą nie o puchar, ale o honor kraju (oj naszym chłopcom by się przydało takie podejście). Dziennikarzy nie wpuszcza się na treningi koreańskiej drużyny, nie wiadomo co im tam mówią.
Zobaczymy jak sobie poradzą z Nigerią, może nie wszystko stracone (dla nich). Ale ja i tak nie będę tego meczu oglądać, wolę zobaczyć Grecja-Argentyna.

Szkoda RPA, bramka strzelona przez Francję ich eliminuje (trzech bramek raczej nie strzelą), gospodarz to gospodarz, wyjść powinien. Z pewnością odpadnięcie RPA negatywnie wpłynie na atmosferę na wszystkich meczach.
No to się już boję o atmosferę Euro 2012.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 22 Czerwca 2010, 18:14:35 »
Dokładnie. Widziałem ich przylot (albo wylot). Mówili, że wygrają turniej dla swojego Wielkiego Wodza. Podczas gdy grali hymny przed meczem Brazylia - Korea jeden z nich płakał. Chyba raczej walczą o życie.
Zobaczymy jak sobie poradzą z Nigerią, może nie wszystko stracone (dla nich). Ale ja i tak nie będę tego meczu oglądać, wolę zobaczyć Grecja-Argentyna.
Korea Południowa gra z Nigerią.


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 24 Czerwca 2010, 14:24:06 »
A ja kibicuję Holandii. Od zawsze podobała mi się ich gra i od zawsze lubiłem ich drużynę. Jeśli nie Holandia, to hmm... może Argentyna...

Natomiast nie przepadam za drużyną Niemiecką i Włoską. Niemców nie lubię raczej z zasady niż jakiegoś logicznego powodu :), natomiast Włochów za IMO wypaczenie futbolu - symulowanie fauli i cała reszta chamskich zagrywek.

Faworytów nie typuję, bo moje typy raczej rzadko się sprawdzają.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 24 Czerwca 2010, 14:54:00 »
Faza pucharowa ciekawie się zapowiada. Anglia - Niemcy... A dla szczęśliwców z Urugwaju, Korei, Stanów i Ghany los był bardzo łaskawy. Jedna z tych drużyn na pewno będzie w półfinale i nie będzie musiała się męczyć po drodze z żadnym faworytem.


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 24 Czerwca 2010, 17:58:38 »
No i Włochy nie wyszły z grupy. Zagrali świetny mecz ze Słowacją - dużo bramek, dużo akcji. Szczególnie ładny był drugi gol Włochów, naprawdę piękny strzał. Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy mecz jak dotąd tego mundialu!


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 24 Czerwca 2010, 18:00:36 »
Ulala, cóż za mecz! To jest naprawdę niesamowite, najpierw odpadają wicemistrzowie świata (Francja) a teraz mistrzowie (Włochy). Nic mnie już nie zaskoczy na tych mistrzostwach. No i należą się gratulacje dla Słowacji, jak już mówiłem - Jak Polska ma odpadać to tylko z najlepszymi! Przecież Słowenia też była bliska awansu.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 24 Czerwca 2010, 18:25:42 »
Ekstra mecz! Najlepsza była druga bramka dla Włochów. Moim zdaniem nie było też spalonego przy tej bramce, której nie uznali. Ale to Słowacja gra w 1/8! Ha! Mi jednak będzie brakować Włochów - mistrzostwa bez symulowania, skandali, bramek w ostatniej sekundzie meczu i Włochów szczęściarzy?


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 24 Czerwca 2010, 18:42:04 »
W sumie jak tak patrzę to myślę że lepiej nawet że Polska nie awansowała do MŚ bo to był by dopiero wstyd ... .


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 24 Czerwca 2010, 19:22:45 »
A tak z innej beczki. Obiło mi się o uszy, że na mecz Brazylia-Portugalia piłkarzy mają wyprowadzać Polskie dzieci (przynajmniej w jakiejś części). Też coś o tym słyszeliście?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 27 Czerwca 2010, 19:09:39 »
No to ja tu napiszę takie moje małe podsumowanie grup.
Grupa A :
1.Urugwaj
2.Meksyk
3.RPA
4.Francja

Mnie wyniki nie dziwią Urugwaj już w kwalifikacjach pokazał dobrą piłkę a w meczach grupowych ją tylko potwierdził. Meksyk zagrał dobrze, bo nie mieli nic do stracenia ani nic do zyskania ale w 1/8Argentyny raczej nie przejdą. Gospodarze turnieju RPA nie mieli najmniejszych szans na awans z grupy i tak się stało, ale należą im się wielkie brawa za waleczność a po pokonaniu Francji pokazali na co ich stać. Francja- zespół na medal, trener który nie powinien być trenerem oraz niskie morale drużyny i porażka gwarantowana... .

Grupa B :
1.Argentyna
2.Korea Płd.
3.Grecja
4.Nigeria

Argentyna jeden z faworytów mistrzostw, nie zawiódł i zdobył komplet punktów. Korea Płd. zespół który na Mundialu 2002 został przepchany przez sędziów do 1/2, po porażce z Argentyną, remisie z Nigerią oraz zwycięstwie na Grecją przeszedł dalej ale w 1/8 przegrali z mocnym Urugwajem i turniej już zakończyli ... . Grecja Mistrzowie Europy z 2004roku którzy teraz na świecie nic nie znaczą i tym razem podobnie jak na EURO 2008 nie wyszli nawet z grupy. Nigeria przed turniejem myślałem że sprawią niespodziankę i wyjdą z grupy, ale niestety zawiedli i wywalczyli tylko punkt z Koreą Płd.

Grupa C :
1.USA
2.Anglia
3.Słowenia
4.Algieria

Awans USA i Anglii w tym wypadku nie dziwią, bo Słowenia i Algieria to outsajderzy tych mistrzostw. Dziwi tylko to że Anglia nie zdołała tej grupy wygrać ... .

Grupa D :
1.Niemcy
2.Ghana
3.Australia
4.Serbia

Niemcy drużyna która w MŚ 2006 i ME 2008 zdobyła kolejno brązowy i srebrny medal, zaczęła Mundial mocnym akcentem od 4-0 z Australią, później przegrali 1-0 z Serbią by na końcu wygrać 2-1 z Ghaną i wygrać rozgrywki grupowe dla mnie to jeden z faworytów do zwycięstwa. Ghana jedyny zespół z Afryki który wyszedł z grupy będzie bronić honoru zespołów z Afryki narazie awansowali do 1/4 gdzie zmierzą się z Urugwajem. Australia z Serbią jak myślałem walczyła dzielnie lecz ktoś musiał odpaść i trafiło na nich ... .

Grupa E :
1.Holandia
2.Japonia
3.Dania
4.Kamerun

Holandia nie zawiodła wywalczyła komplet punktów i jeszcze się w tym turnieju będzie liczyć. Japonia dla mnie mała niespodzianka bo myślałem że skończą grupę na ostatnim miejscu a tu taka niespodzianka. Dania była typowana przed turniejem nawet na ćwierćfinały a odpadła już w grupie. Kamerun myślałem że powalczy a tu zawiódł na całej linii.

Grupa F :
1.Paragwaj
2.Słowacja
3.Nowa Zelandia
4.Włochy

Włosi powinni tą grupę wygrać w cuglach, lecz zagrali słabo, bardzo słabo nie zdołali pokonać nawet Nowej Zelandii. Paragwaj i Słowacja awansują dalej ale według mnie 1/8 i do domu ... .

Grupa G :
1.Brazylia
2.Portugalia
3.WKS
4.Korea Płn.

"Grupę Śmierci" wygrali Brazylijczycy z lekkimi problemami, ale i tak wygrali. Portugalia na drugim miejscu i w 1/8 zagrają z Hiszpanią co równa się po grze jaką pokazali w szlagierze z Brazylią, że pojadą do domu. WKS mógł powalczyć i wywalczył remis z Portugalią, zwycięstwo 3-0 z Koreą Płn. , lesz łatwo oddali mecz z Brazylią i to się zemściło brakiem awansu z grupy. Piłkarze Korei Płn. według mnie powinni uciekać z RPA i zaszyć się gdzieś w jakiej puszczy tropikalnej, lecz trudno uciec gdy na jednego zawodnika przypada dwóch ochroniarzy ... .

Grupa H :
1.Hiszpania
2.Chile
3.Szwajcaria
4.Honduras

Hiszpania faworyci tego Mundialu wygrali grupę, lecz z problemami po wpadce w meczu z Szwajcarią wygrali 2-0 z Hondurasem i 2-1 z Chile i awansowali do 1/8 gdzie zagrają z Portugalią. Chile pokazało ładną grę wygrane z Hondurasem i Szwajcarią pozwoliły Chile wyjść z grupy, gdzie w 1/8 zagrają z Brazylią. Po zwycięstwie Szwajcarii nad Hiszpanią myślałem że wyjdą z grupy, lecz porażka z Chile szybko sprowadziła ich na ziemie. Honduras po raz drugi na Mundialu wyrwał punkt, lecz nie strzelił nawet gola i takim sposobem wraca do domu.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
badibros

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 28 Czerwca 2010, 07:39:00 »
mecz Anglia-Niemcy wreszcie dobry mecz na tym mundialu:)
tylko szkoda że to Niemcy górą... ale trzeba im przyznać że grają widowiskową piłke. a bramka Lamparda?? Palce lizać:) tylko szkoda że sędziowali hm... pseudo sędziowie...
Ciekawe co pokaże Argentyna. i szkoda że tyle znakomitych zespołów gra w jednej drabince:( no ale podniesie to chociaż częściowo widowiskowość tego Mundialu.
mój faworyt: Argentyna:P


IP: Zapisane
Tieru96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Pijta sprajta, bądź bambucha!

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 28 Czerwca 2010, 10:14:52 »
Argentyna to faworyt, aczkolwiek chciałbym jakiegoś zaskoczenia, typu wygrywa drużyna z Afryki albo z Azji. Za to za 4 lata chcę przeżyć PRAWDZIWY SZOK - zwycięża Polska  :haha:!!!
Jak myślicie, czemu drużyny z Europy zawodzą?
@Niedziela:Słyszałem o jakiejś akcji McDonald'a. To co mówisz jest bardzo prawdopodobne.


IP: Zapisane
Jak dobrze znów wdychać spaliny miasta!!!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 28 Czerwca 2010, 10:24:31 »
Argentyna to faworyt, aczkolwiek chciałbym jakiegoś zaskoczenia, typu wygrywa drużyna z Afryki albo z Azji. Za to za 4 lata chcę przeżyć PRAWDZIWY SZOK - zwycięża Polska  :haha:!!!
Jak myślicie, czemu drużyny z Europy zawodzą?
@Niedziela:Słyszałem o jakiejś akcji McDonald'a. To co mówisz jest bardzo prawdopodobne.
Czemu? Bardzo proste czemu, ponieważ jak to zepsuło piłkę nożną:
1. Mieszani zawodnicy, na przykładzie naszego sąsiada Niemcy mają w drużynie np; 2 Polaków i 1 Turka, no i bądź co bądź, historia lubi być śmieszna kiedyś to Niemcowi e na gnębili a teraz to nas wielbią za gole. :haha:.
2. Trenerzy z innych państw, to jeszcze bardziej upokarza ten sport.
3. Sędzia z Urugwaju, jak wróci do kraju? Po drodze go powieszą za herezję.
Mam nadzieję, że Ghana, wszystkich zjedzie.
W następnych mistrzostwach będzie najśmieszniejsze jak będą Chińczycy i Polacy na podium.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry