Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mundial 2010 (Czytany 18154 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 28 Czerwca 2010, 10:37:30 »
Cytuj
@Niedziela:Słyszałem o jakiejś akcji McDonald'a. To co mówisz jest bardzo prawdopodobne.
Potwierdziło się, była trójka dzieci która wyprowadzała piłkarzy na boisko.
No to mamy za sobą pierwsze mecze 1/8 finału, sypnęło błędami sędziowskimi (Nieuznana bramka Lamparda, gol Teveza ze spalonego). Coraz głośniej mówi się o jakiś nowoczesnych sposobach na negowanie błędów sędziowskich, zapewne to co powiem będzie skrytykowane no ale trudno. Czy czasem między innymi przez takie błędy piłka nożna ma aż taką popularność? No to załóżmy pada bramka ze spalonego i jest ona uznana, kolejnego dnia wybuchają kłótnie wśród kolegów o to czy spalony faktycznie był, mówi się jeszcze o tym długo a nikt nie chce przyznać racji przeciwnika. Czy gdyby wszystko było w porządku, gdyby nie było żadnych kontrowersji to o tym meczu mówiło by się aż tak długo?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 28 Czerwca 2010, 10:44:25 »
{Popieram}
Tak, to dźwignia skandal przyciąga, o to chodzi właśnie, dlatego wolę inne sporty. Nawet sami komentatorzy o tym mówią, że będzie długo to rozpamiętywane. O TO CHODZI IM.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tieru96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Pijta sprajta, bądź bambucha!

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 28 Czerwca 2010, 10:48:05 »
Moim zdaniem powinno być jak w hokeju, sędzia szybko sobie patrzy na powtórkę i wszystko jasne.


IP: Zapisane
Jak dobrze znów wdychać spaliny miasta!!!
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 28 Czerwca 2010, 20:16:29 »
Czy czasem między innymi przez takie błędy piłka nożna ma aż taką popularność? No to załóżmy pada bramka ze spalonego i jest ona uznana, kolejnego dnia wybuchają kłótnie wśród kolegów o to czy spalony faktycznie był, mówi się jeszcze o tym długo a nikt nie chce przyznać racji przeciwnika. Czy gdyby wszystko było w porządku, gdyby nie było żadnych kontrowersji to o tym meczu mówiło by się aż tak długo?
Dokładnie. Chodzi o reklamę. Cóż, taki urok tego sportu.

Jak myślicie, czemu drużyny z Europy zawodzą?
To akurat żadna niespodzianka. Kiedy mundial nie odbywa się w Europie drużyny ze Starego Kontynentu zawsze grają słabo. Wszystkie europejskie drużyny, które zdobywały mistrzostwo triumfowały tylko i wyłącznie w Europie.

1. Mieszani zawodnicy, na przykładzie naszego sąsiada Niemcy mają w drużynie np; 2 Polaków i 1 Turka,
Dla ścisłości Niemcy mają trzech naturalizowanych Polaków (Podolski, Klose, Trochowski) i dwóch Turków. Oprócz tego jeszcze Nigeryjczyk, Tunezyjczyk, Brazylijczyk, Ghanijczyk i Hiszpan. Ktoś tam jeszcze, ale nie pamiętam. W sumie na 23 piłkarzy w kadrze Niemiec jest tylko 12 rodowitych Niemców. Ale to chyba tylko u nich sytuacja wygląda tak blado.




IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 29 Czerwca 2010, 10:33:41 »
Ja tam kibicuję Brazyli i basta. Maradona won :P


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 29 Czerwca 2010, 11:08:52 »
Maradona won :P
Jak śmiesz tak mówić obrażając Boskiego Diego ;D


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 29 Czerwca 2010, 13:01:16 »
Boski? Stary nieogolony cap :D

Gdyby był taki "boski" to przyznałby się bez bicia, że zagrał rączką w przesłynnym meczu i to od razu ^_^



IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 29 Czerwca 2010, 13:18:16 »
Przyznał się. Powiedział, że to była "Ręka Boga".
A capem to był kilka lat temu, kiedy pił, ćpał itd. Teraz się jakoś z tego wyciągnął. Największa gwiazda reprezentacji Argentyny xD


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 29 Czerwca 2010, 13:22:45 »
No dosłownie największa, widząc go napawa mi się na myśl mój profesor od WoS-u :D taka kluska xD (nie obrażając Mother).

Fakt, koksował i dobrze, że z tym skończył. Ale niepodoba mi się i tak nadal on sam jak i jego styl bycia i robienia z siebie gwiazdy... tak jakoś... :P Tak samo niedobrze robi mi się na widok Rooney`a (nie wiem jak się to pisze :D)

Poza tym cieszę się, że odpadły Żabojady. Makaroniarze. Teraz jeszcze pora na Tych, Co Robią Gonitwy Z/Za Bykami :P (Hiszpania).

Szkoda mi Kamerunu, że odpadł; bardzo ładnie grał.




IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 29 Czerwca 2010, 15:32:22 »
No należało im się. A Hiszpanów za to ja lubię, tak jak Holendrów i Argentyńczyków.

Tak samo niedobrze robi mi się na widok Rooney`a (nie wiem jak się to pisze :D)
Dobrze napisałaś ^_^ Ja tak mam, kiedy widzę Ronaldo. Niby wielki piłkarz i w ogóle, a tak naprawdę nie umie grać. Strzela dziesięć metrów nad bramką zamiast porządnie dośrodkować, nie podaje tylko idzie sam i traci piłkę. Laluś. Mam nadzieję, że Hiszpanie pokażą Portugalczykom miejsce w szeregu (tak jak pokazali Polsce ;D).


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 29 Czerwca 2010, 15:47:38 »
Hehe :D Słynne 6:0 xD

Fakt, Ronaldo to taki laluś... w dodatku reklamuje szapmon C**** (żeby nie było reklamy). Dobija mnie to.

Nie zazdroszczę losu piłkarzom z Korei - ich "boski" władca, już im przyszykował miejsca w kopalniach. Biedacy. Żal mi ich ;(
Choć naszym Krzynówkom i innym przydałoby się takie "sanatorium".

Apropo. Osobiście uważam, że piłkarzom powinno się zabronić występować w reklamach (jakichkolwiek) - tych znanych marek i mniej. Zamiast skupić się na grze i na tym, aby uszczęśliwić kibiców bramkami i pięknymi meczami, patrzą reklamówek. Od takiej ilości pieniędzy odbija im palma i grę mają gdzieś... i robią pośmiewisko z siebie jak (niestety, ale muszę to stwierdzić) nasza reprezentacja.
I żal mi kibiców, którzy wydają ciężkie pieniądze na to, żeby dostać bilet i dojechać na jakiś mecz a potem oglądają widowisko lepsze od jakiegoś cyrku albo sitcomu.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 29 Czerwca 2010, 18:01:51 »
Cytuj
Ja tak mam, kiedy widzę Ronaldo. Niby wielki piłkarz i w ogóle, a tak naprawdę nie umie grać. Strzela dziesięć metrów nad bramką zamiast porządnie dośrodkować, nie podaje tylko idzie sam i traci piłkę. Laluś.

Można było tak mówić o nim jakiś rok, bądź dwa lata temu, ale nie teraz. Po przejściu do Realu Madrid zmienił się, nie jest już takim samolubem i lalusiem jak kiedyś, no bo w końcu reprezentuje barwy najlepszego klubu w historii piłki nożnej. On zarówno potrafi dobrze zagrać piłkę, jak i przeprowadzić indywidualną akcję. No ale jeżeli patrzeć przez pryzmat TYLKO tych mistrzostw to można wysunąć podobne do twoich wnioski, często nie dostrzega swych kolegów. No ale ma na swoim koncie na tych mistrzostwach jednego gola i jedną asystę, zobaczymy jak będzie dalej. A co do piłkarzy w reklamach, no cóż, taki biznes... Skoro zwiększa to sprzedaż to trzeba się stosować do i takich zabiegów.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 29 Czerwca 2010, 19:47:02 »
Cóż nie widziałem jak grał w Realu :P Ale na tych mistrzostwach tak właśnie gra. Samolubnie. Rooney też kiepsko, ale przynajmniej nie gra "na chama".
Ale na razie wróćmy do mistrzostw :). Ostatni mecz Paragwaju z Japonią chyba był jednym z najgorszych na mistrzostwach nie sądzicie? Jedyne emocje były na końcu, kiedy strzelali karne. A teraz... Hiszpania - Portugalia. Stawiam na Hiszpanów, ale prawdopodobne, że wygrają dopiero po dogrywce, albo karnych.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 30 Czerwca 2010, 13:45:19 »
... no i nasza cudowna "piętnaasteczka" (czyt. Ronaldo) odpadł. Grał beznadziejnie moim zdaniem. Ale mam nadzieję, że kolejna odpadnie Hiszpania :D


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 30 Czerwca 2010, 13:53:35 »
Ja już zacieram ręce na mecze ćwierćfinału:
Holandia - Bazylia.
W całych mistrzostwach kibicuję Holandii i myślę, że mecz z Brazylią może być bardzo dobrym widowiskiem, choć jako zwycięzcę obstawiał bym Brazylię.

Argentyna - Niemcy

Również będzie ciekawie. Kibicuję Argentynie, ale obserwując grę obu zespołów twierdzę, że to chyba będzie jedno z największych widowisk tego mundialu.

Pozostałe dwa mecze ćwierćfinałowe chętnie obejrzę, choć nie z taką wielką ochotą jak Argentyna - Niemcy i Brazylia - Holandia.




IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry