Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Twierdzy (Czytany 55545 razy)
Infernus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 25 Października 2011, 18:52:06 »
Mam ta kampanie za sobą na końcu bitwa finałowa z bossem 75000 życia (taki waż ognisty) jazda bez trzymanki  :)


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25 Października 2011, 19:31:53 »
Cytuj
No dobra ale masz osiągnięcie zmiany drogi z krwi na łzy i drugie z łez na krew. Logicznie myśląc trzeba mieć już wybrana drogę żeby później ją móc zmienić, no chyba, że to jest błąd tłumaczenia.

Sądzę, iż trzeba po prostu mieć w innych okolicznościach wpierw jedną z dróg a następnie zmienić na inną. A w kampanii Twierdzy po prostu niewolnicy nie chcą się przyłączyć do kogoś, kto obrał drogę krwi. A skoro przy drodze łez jest owy błąd, wniosek jest jeden: w drugiej misji trzeba albo iść ścieżką krwi, albo rozpoczynać tę misję będąc neutralnym.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Października 2011, 19:58:06 »
Nie, w kampanii jest tak, że bohater może tylko raz wybierać. Potem w całej kampanii idzie jedną drogą. Wziąłem ścieżkę krwi i nie było portalu, tylko od razu pogardliwa rozmowa z przywódczynią buntowników i zaczynałem grę od miasta na wyspie u góry mapy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Alexander I

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 26 Października 2011, 12:14:16 »
ja wybrałem Sandorowi specjalizacje maga i rozwijałem na drodze łez (w pierwszej misji nie dokonałem wyboru) w drugiej misji pokonałem czerwonych jaguarzy i dostałem broń rodową miecz (to już drugi), czemu broń dla maga jest przewidziana tylko dla drogi krwi??? bugów nie miałem


IP: Zapisane
Imrik

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 26 Października 2011, 12:27:41 »
Nie, w kampanii jest tak, że bohater może tylko raz wybierać. Potem w całej kampanii idzie jedną drogą. Wziąłem ścieżkę krwi i nie było portalu, tylko od razu pogardliwa rozmowa z przywódczynią buntowników i zaczynałem grę od miasta na wyspie u góry mapy.

To tak jak ja ale powiedz mi to po co w takim razie twórcy dali zadanie o uwolnienie niewolników, co w nagrodę daje trwałą zmianę na drogę łez? Jeżeli jest tak jak mówisz to nie powinno pokazywać się to zadanie jako możliwe do wykonania jeżeli gramy na drodze krwi. No i sprawa tych nieszczęsnych osiągnięć- masz pomysł jak je wykonać jeżeli nie tutaj?

Mi po ukończeniu tej misji nie zapisała mi się żadna broń rodowa, ani za pokonanie buntowników ani ten miecz za ukończenie misji. Mam nadzieję, że wydadzą patcha, który zwróci to co zdobyłem.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 26 Października 2011, 13:28:23 »
A  mi tak, może masz jakiś błąd w kompie. Dostałem nawet dwie bronie rodowe- laska Ptaka Gromu i tasak od Żarłocza. Misje łez pokazują co mógłbyś zrobić, gdybyś wygrał drogę łez.


« Ostatnia zmiana: 26 Października 2011, 13:30:46 wysłane przez Belegor » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Imrik

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 26 Października 2011, 13:46:18 »
Widzę, że mamy różny punkt widzenia- ale to dobrze :) dla mnie jeżeli wyświetla się zadanie to znaczy, że jest możliwość jego wykonania, w przeciwnym wypadku go nie ma. Tak jak grach rpg- przy spełnieniu pewnych warunków mam dane zadania, przy innych inne zadania, nigdy nie ma wszystkich zadań razem.

Co do broni, pewnie wiesz, że dużo ludzi ma problem z niezapisywaniem się broni rodowych więc uważam, że to nie problem z kompem. 


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 26 Października 2011, 17:55:10 »
ja wybrałem Sandorowi specjalizacje maga i rozwijałem na drodze łez (w pierwszej misji nie dokonałem wyboru) w drugiej misji pokonałem czerwonych jaguarzy i dostałem broń rodową miecz (to już drugi), czemu broń dla maga jest przewidziana tylko dla drogi krwi??? bugów nie miałem
Jest broń dla maga łez, ale dostępna tylko na Ołtarzu Życzeń w randze platynowej i nazywa się "Totem Batu". Kosztuje 6000 żetonów.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Alexander I

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 26 Października 2011, 18:45:12 »
a jak uzyskać rengę platynową?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 26 Października 2011, 19:13:09 »
Musisz osiągnąć poziom rodowy - chyba 61. W grze masz napisane, że jest od poziomu 60., ale 60 to dalej poprzednia ranga - złota - więc musisz mieć platynową.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
pjusza97

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 27 Października 2011, 13:32:14 »
Witam mam mały problem z 3 misji tej kampanii, otóż wygląda to następująco samym Sandorem siedzę w zamku i rekrutuje wojsko, a dwoma bohaterami z karczmy zbieram neutralne wojska orków i chodzę po tych weteranach, ale po pewnym czasie przychodzą w tym samym czasie trzy armie Sanktuarium i po kolej podbijają mi forty, pokonują bohaterów a na koniec pokonują Sandora, który nie ma szans z armią, którą posiada. Chciałbym wiedzieć czy dobrze wykonuje tą misję oraz jak wy sobie z nią poradziliście?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 27 Października 2011, 13:54:10 »
Osobiście radzę Sandorem siedzieć cały czas w zamku, a weteranów odwiedzać Acamasem. Później, kiedy zostaną już tylko weterani Cyklopów, Jaguarzy i Harpii to radzę wyczekać na moment, kiedy nagowie przestaną atakować, i wówczas Sandorem zaatakować broniących ich wojsk.
W każdym razie: bohaterów Sanktuarium radzę pokonywać w czasie obrony miasta. Wówczas wrogowi zejdzie trochę na atakowaniu murów, więc straty w wojskach będą znacząco mniejsze. Radzę także zainwestować w czar Wysysanie Życia.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 27 Października 2011, 18:52:59 »
 hhmm... A czy te specjalizacje( bohater magii i bohater mocy) można sobie wybierać, czy po prostu się losują?


IP: Zapisane
Imrik

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 27 Października 2011, 19:52:01 »
Wybierasz. Gdy najedziesz kursorem na portret bohatera kampanii i na zdjęciu po lewej stronie klikasz ikonkę i wybierasz klasę- moc albo magia. Specjalizacji nie można zmienić. Opcja dostępna tylko przed pierwsza misją kampanii oczywiście :)


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 27 Października 2011, 21:32:54 »
Widzę, że magia nie jest poularna u Sandora. Nie dziwię się - Twierdza to frakcja typowo nastawiona na moc.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry