Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 541 542 543 [544] 545 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1422177 razy)
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #8145 : 08 Maja 2016, 16:47:55 »
Mam nadzieję że się ożywi cokolwiek, patrząc na stare tematy, posty itp. liczę na to że tawerna stanie się na powrót Tawerną ^^
Poza tym, kiedy mniej więcej zaczęły się pojawiać "omeny" upadku strony/forum i zmniejszenie zainteresowania marką M&M?  :)


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #8146 : 08 Maja 2016, 21:02:47 »
W sumie Ci pisałem już na czacie, jednak by tu podtrzymać dyskusję, no to H7. Ta gra miała tak mizerną opinię wśród fanów, że chyba wszyscy już stracili nadzieję na powrót do czasów H5, gdzie każdy się wyprzedzał w myśleniu jak fajna była gra. No ale jak oboje wiemy Ubi nas obecnie nie rozpieszcza...


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8147 : 08 Maja 2016, 21:53:06 »
Wydaje mi się, że ogólnie popyt na tego typu gry spadł. Strategie czy strategie turowe ostatnio trochę straciły na znaczeniu. No, moża poza grami od Paradoxu czy Firaxis Games. Nie opłaci im się więc wpakować w nowy projekt M&M milionów, gdy i tak sprzedadzą to najwyżej w kilkuset tysiącach kopii. Dla mnie na przykład Heroes VI był w porządku. Nie był już to ten sam poziom, co piątka, ale dalej była to konkretna i dobra gra. Co do VII to mam bardzo mieszane uczucia.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #8148 : 08 Maja 2016, 23:33:09 »
Wiesz Sylu, pamiętaj z drugiej strony, że ta seria nie wymaga tak wielkich kosztów w porównaniu do assassyna, a oni dosłownie od 6 tną na kosztach jak mogą i dziwią się, że nikt nie chce kupować. Już wtedy była akcja z ekranami miast, połączenie z uplay (które ma łagodnie mówiąc złą opinię), co sprawiło, że wielu graczy, w tym i ja nie kupili H6. Generalnie myślę, że ten kij ma dwa końce. Bo ten popyt nie spadł do końca sam z siebie, ale dwie główne sagi gatunku-Heroesy i Disciplesy przyniosły słabe produkcje, przez co nie wyrobiły sobie nowych fanów, marki, a wręcz na odwrót, większość starych fanów się zraziła, nowi zachęceni do zakupu także. Wobec tego nie dziwi, że premiera H7 przeszło bez echa wśród graczy. Tym bardziej, że Ubi nie zrobiło nic by pokazać, że się starają bardziej. Głosowania mogą sobie wsadzić do kosza, jeśli ostatecznie wklejają kopię modeli z H6 w miejsce nowych jednostek, co mnie osobiście obraziło, bo nie tak sobie wyobrażałem pokazanie Meduzy, dla której głównie głosowałem za konkretnym doborem jednostek Lochu w H7.


« Ostatnia zmiana: 08 Maja 2016, 23:35:41 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #8149 : 09 Maja 2016, 07:52:44 »
Poza tym same H7, aby w nie zagrać to trzeba mieć Win7, Win8 lub Win8.1 w wersji 64 bitowej,na steamie widzę dominację negatywnych recenzji. Część ludzi próbuje bronić tej gry, ale jak tu bronić gry, która nie da powodów do obrony?Po  samej premierze tej gry narzekano też na AI, które nie zachowywało się według części ludzi, tak jak powinno na dany poziom trudności i podejmowało niemądre decyzje.
Z biegiem czasu można zaobserwować, że zmiana studia do produkcji Heroes 6 i 7, to był mocno chybiony pomysł ze stron Ubi.
A jak H7 okazała się według graczy słabą grą, to nie ma co się dziwić, że nie ma nowych postów na temat tej gry.
Poza tym każdy z nas z roku na rok coraz starszy,część osób na studiach, część pewnie pracuje,część jeszcze w szkole średniej jest.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #8150 : 18 Maja 2016, 22:10:55 »
Ostatnio wychodzi sporo ekranizacji gier. Niedawno była adaptacja Ratcheta i Clanka, teraz Angry Birds, a na początku czerwca do kin wchodzi Warcraft.
Hellscream na dużym ekranie  :D.
Choć fanem Warcrafta nie jestem to z chęcią obejrzę.
Chociażby dla tego, że od ostatniej części hobbita nie oglądałem dobrego filmu fantasy, a po trailerach zapowiada się na przednie widowisko.
Ale w sumie nie o Warcraft chciałem pisać.
Po prostu miałem szczękopad jak wlazłem na filmweb i dowiedziałem się o ekranizacji... TETRISA   ;D.

http://www.filmweb.pl/news/Ekranizacja+%22Tetris%22+to+widowiskowy+thriller+science+fiction-117583

Mało tego. Ponoć to ma być thriller science fiction  :lol:.
Jak zobaczyłem tego newsa, to zaraz zerknąłem na dzisiejszą datę co by się upewnić czy jakimś magicznym sposobem nie cofnęło mnie do 1 kwietnia. Wychodzi jednak na to, że to żaden fake.
Dla beki można sobie poczytać komentarze pod tym newsem  :).

O! Przypomniało mi się. Tetris wystąpił gościnnie w filmie z zeszłego roku Piksele z Adamem Sandlerem i Peterem Dinklagem.
Piksele to nawet spoko komedia, przywołująca przy okazji wspomnienia z dzieciństwa jak się na pegazusie grało w Donkey Konga czy Pacmana  :rolleyes:


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #8151 : 05 Lipca 2016, 21:48:32 »
Warto oddawać krew, zapraszam! :)
http://taktowlasniewyglada.blogspot.com/2016/07/oddawac-krew.html


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #8152 : 09 Lipca 2016, 21:25:40 »
Akurat ja jestem honorowym dłuższy czas, mam już brązową odznakę (6 litrów poszło), a tak ogólnie to też polecam.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #8153 : 14 Lipca 2016, 16:59:15 »
Ja oddałem krew 2 dni temu w pracy, rozcinając dłoń szklanką, ale tego akurat nie polecam xD


IP: Zapisane
wera1122



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #8154 : 09 Lutego 2017, 12:30:25 »
pijmy yerba mate bo kawa jest do d.... Co powiecie na takie żaluzje http://www.projekt-wem.pl/zaluzje-aluminiowe  w swoim kocim domku ?


« Ostatnia zmiana: 07 Marca 2017, 12:03:59 wysłane przez wera1122 » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #8155 : 24 Maja 2017, 22:30:43 »
Mega. Właśnie takich żaluzji szukałem! DZIĘXS!


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8156 : 25 Maja 2017, 08:38:59 »
Widać boty też podlegają zasadom ewolucji i dostosowują się do panujących tu warunków.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #8157 : 25 Maja 2017, 17:01:24 »
Pewnie zmieniły Matrix ale teraz mają konkretniejsze sprawy, takie z gatunku tych Trudnych ;D


IP: Zapisane
Necron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #8158 : 07 Czerwca 2017, 19:49:27 »
Elo Melo 320
Meldować się kto jeszcze siedzi na Tawernie  :)     


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8159 : 07 Czerwca 2017, 22:55:34 »
Nawet mnie to zaskakuje, ale tu zaglądam.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 ... 541 542 543 [544] 545 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry