Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nie mozna stworzyc kampani gracza w edytorze (Czytany 996 razy)
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« : 19 Kwietnia 2017, 22:09:42 »
Hej ludzie mam nadzieje ze jeszcze tu ktos zyje! i mi pomoze.To moja ostatnia deska ratunku. Otoz nie moge stworzyc kampani gracza w edytorze map problem polega na tym ze gdy wybieram misje 1 w polu gdzie mam wybrac mapy jest pusto.Wszystkie mapy do kampani sa w folderze maps wiec wszystko powinno byc dobrze.Mam tam jedna stara mape ktora robilem bardzo dawno temu, pare lat temu i ją akurat widac jako jedyną.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21 Kwietnia 2017, 14:13:35 »
a jesteś pewien że używasz odpowiedniego edyrora/wersji? Edytor od poddtawy nie rozpozna np mapy pod kuźnię albo hordy.


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 21 Kwietnia 2017, 16:54:53 »
a jesteś pewien że używasz odpowiedniego edyrora/wersji? Edytor od poddtawy nie rozpozna np mapy pod kuźnię albo hordy.
tak gra to hordy edytor też z hord wersja gry to 3.1 na innym kompie sprawdzalem to samojest

Wiadomość doklejona: 22 Kwietnia 2017, 23:07:33
Problem rozwiazany :) mapki nie byly tworzone na tym samym kompie co chcialem stworzyc kampanie tylko na innym.Wiec gdy otwarlem mapke kliklem w lewym gornym rogu save po czym edytor widzial juz moglem dodac mapki do kampani.


« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2017, 23:07:33 wysłane przez Kartofel123 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry