Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 25 26 27 [28]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 176967 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #405 : 07 Maja 2017, 09:39:23 »
... I ten moment gdy nie wiesz, czy to tylko ktoś np. z Heroes Community przepuszczający wiadomość przez translator, czy bot :)

Co do projektu: szkoda. Co mogę więcej powiedzieć? Zdaję sobie sprawę że był duży, wymagał tony czasu, pracy, prób, podejść, pomysłów. Najlepiej od całej kohorty doświadczonych modderów. Rozumiem doskonale, że prace pochłaniały i tak znacznie więcej materiałów i parametrów które określiłem jako "tonę" w stanie podstawowym, ze względu na mniejsze doświadczenie niżby się chciało mieć. Stąd nie dziwi mnie absolutnie, że zwyczajnie w chwili gdy brakło czasu, posypało się.

Gratuluję postępów, ambicji, i dziękuję za udostępnienie tego co się udało popełnić. Mogę tylko zgadywać ile czasu poświęcił zespół, ale zdaję sobie sprawę że mało to tego na pewno nie było.

Czego mogę wam życzyć? Czasu i siły, niezależnie czy na jakieś przyszłe projekty, czy do życia prywatnego/pracy.

Miłego dnia, Ponczek out.


IP: Zapisane
MCZ

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #406 : 16 Czerwca 2017, 11:39:19 »
Z tego co widzę i świeżo po zagraniu w ,,demo" tego moda mogę stwierdzić że faktycznie ludziska włożyliście kawał dobrej roboty w ten projekt :D, naprawdę wielka szkoda że mod nie został skończony bo chętnie ujrzałbym pełną wersję, kto wie może ktoś dokończy moda :) ale i tak dziękuje za udostępnienie tego co zrobiliście :3.


IP: Zapisane
Luk1989

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #407 : 11 Kwietnia 2018, 17:02:52 »
Interesuje mnie jednostka pretorianina z tego moda. Co trzeba zrobić żeby podmienić w standardowej przystani krzyżowca na tą jednostkę?


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #408 : 17 Kwietnia 2019, 08:49:52 »
Witajcie przyjaciele z tawerny. Po długiej nieobecności przychodzę z dobrymi wieściami, że Lord Khorne żyje i dalej pracuje nad tym projektem. W marcu tego roku powiedział, że pracuje nad nowym zwiastunem. Na razie widać, że wszystko się teraz dzieje na Moddb.

https://www.moddb.com/mods/homm-5-chaos-theory


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 25 26 27 [28]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry