Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
1 RUNDA (Czytany 16530 razy)
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 18 Marca 2012, 18:39:30 »
Wszystkie już pojedynki zostały "rozegrane"?
Bo mi się wydaje, że nie.

W 2 pojedynkach za obopólną zgodą termin został przedłużony do środy godz18.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 18 Marca 2012, 18:42:48 »
Nie wiem kto zezwolił na organizowanie turnieju człowiekowi niebędącemu w administracji, ale był to błąd.

Próbowałem z nim zagrać cały tydzień, lecz raz on miał jakąś ważną sprawę do załatwienia, raz ja, co uniemożliwiało wspólną grę. Umówiliśmy się więc na 18 dzisiaj. 17:30 piszę do gościa, czy muszę być równo o 18.00 - on odpowiada, że nie.

Jest godzina 18:20 i otrzymuje na gg wielki wyrzut Pana i Króla turnieju, że mój czas minął i nie będzie czekał wieczność, a walkę wygrywa sobie od tak.

Nasuwa się pytanie - dlaczego, gdy ja pytałem, czy musimy zacząć równo o 18 odpowiedział, że nie? Tego już nie wiadomo, strasznie niepoważny człowiek.


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 18 Marca 2012, 19:07:12 »
Nie przejmuj się tak. W końcu to tylko zabawa, a my się tylko bawimy ;).


IP: Zapisane
bandolier

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 18 Marca 2012, 19:14:32 »
Witam.Widze że dochodzi do pewnych nieporozumień i zgrzytów, mam jednak nadzieje że wszystkie pojedynki zostaną rozegrane do środy a walkowery nie będą potrzebne bo w końcu gracze jakoś sie dogadają co do terminów poszczególnych spotkań. Ja nie miałem z tym problemu i rozegrałem swój pojedynek jako pierwszy już we wtorek. Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 18 Marca 2012, 19:25:36 »
Nie zgłosiłeś się na pojedynek SeRaFiNeK!!!
Co masz na swoje usprawiedliwienie!!!
Czekam.
I wyczyść sobie skrzynkę PW!


« Ostatnia zmiana: 18 Marca 2012, 19:29:25 wysłane przez Kha Beleth » IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 18 Marca 2012, 20:49:09 »
Próbowałem z nim zagrać cały tydzień, lecz raz on miał jakąś ważną sprawę do załatwienia, raz ja, co uniemożliwiało wspólną grę.
Prawda, raz Ty nie mogłeś, raz ja.

Cytuj
Umówiliśmy się więc na 18 dzisiaj. 17:30 piszę do gościa, czy muszę być równo o 18.00 - on odpowiada, że nie.
Czy pytanie "czy muszę byc równo o 18:00" mówi o tym ile możesz się spóźnić, lub o której będziesz?

Cytuj
Jest godzina 18:20 i otrzymuje na gg wielki wyrzut Pana i Króla turnieju, że mój czas minął i nie będzie czekał wieczność, a walkę wygrywa sobie od tak.
Jak chcesz możesz mnie nazywać "Panem i Królem turnieju". Fakt - ten turniej to jest moja inicjatywa i to ja ustalałem regulamin, jednakże był on znany wszystkim i każdego obowiązuje tak samo, nawet mnie "Wielkiego Pana" jak i niestety Ciebie.

Cytuj
Nasuwa się pytanie - dlaczego, gdy ja pytałem, czy musimy zacząć równo o 18 odpowiedział, że nie? Tego już nie wiadomo, strasznie niepoważny człowiek.
Równo o 18 a pół godziny później to jest różnica (a jak wiemy regulamin przewiduję max 20min). Gdybyś choć raczył napisać, że w ogóle masz zamiar się spóźnić, a najlepiej jak dużo to nie byłoby najmniejszego problemu! Jednakże jak Ty odchodzisz bez słowa i każesz mi na siebie czekać tyle czasu to widać, że nie rozumiesz i nie szanujesz faktu, że ludzie mają w życiu dużo ciekawsze zajęcia niż czekanie przy kompie i zaglądanie co chwilę czy będziesz za 5 min czy za godzinę....

[Karule_] 17:25:57: musi być równo 18? {byłem pewien, że chcesz zagrać pojedynek wcześniej}
[Zodiak180] 17:26:05: pewnie ze nie
[Zodiak180] 17:26:18: ja jestem juz wolny także ja mogę zacząć w dowolnej chwili
[Karule_] 17:26:21: kk
[Zodiak180] 17:27:53: to gramy już , czy za chwilę?

Nic się nie odzywasz, nie wiedziałem, o której masz zamiar łaskawie się zjawić i czy będę na Ciebie czekał 5min czy godzinę.

[Zodiak180] 18:08:46:mógłbyś powiedzieć, o której się zjawisz
[Zodiak180] 18:08:58:przypominam, że obowiązuje regulaminowe 20min na spóźnienie
[Zodiak180] 18:20:43: Karule....
[Zodiak180] 18:20:49: zaraz biorę w/o
[Zodiak180] 18:28:45: skoro wolisz tak to sorry biorę walkowera
[Zodiak180] 18:28:54: nie cierpię jak ktoś marnuje mój czas
[Zodiak180] 18:29:00: narazie
[Karule_] 18:31:21: jestem juz

Mówiąc najprościej: pkt 3.4. regulaminu: "Maksymalne spóźnienie na termin ostateczny wynosi 20 min." Ty spóźniłeś się ponad 30min, więc pretensje możesz mieć tylko do siebie.


« Ostatnia zmiana: 18 Marca 2012, 20:54:04 wysłane przez Zodiak180 » IP: Zapisane
bandolier

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 18 Marca 2012, 21:03:06 »
Witam ponownie pozwólcie że zabiore głos w sprawie dwóch niedoszłych pojedynków. Moim zdaniem w parze gdzie gra serafinek, problemy techniczne(brak netu) jakie miał wyżej wymieniony gracz powinny być brane pod uwage i pojedynek powinien zostać rozegrany, tym bardziej że jego przeciwnik zbytnio nie oponuje, więc nie widze tak na prawde problemu. W zestawieniu drugim gdzie gra zodiak sprawa też powinna zakończyć sie polubownie, w końcu 15 min spóźnienia to nie tragedia, co prawda regulamin jest "sztywny". Krótkie podsumowanie: panowie prosze was bardzo nie róbcie blamażu i rozegrajcie swoje pojedynki do środy. Pozdrawiam wasz negocjator.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 18 Marca 2012, 22:12:29 »
Zodiak---> Proponuje Ci naukę czytania i logicznego myślenia. Spytałem się Ciebie, czy musi być równo o 18, więc łatwiej było to zinterpretować w ten sposób, że obecnie coś robię i pewnie się spóźnię. Tym bardziej, że po Twojej odpowiedzi napisałem "kk" i zniknąłem. Trudno było się domyśleć, że poszedłem coś robić, bo odpowiedziałeś "tak"?

Ten turniej nie będzie w taki sposób wyglądać, mogę Cię o tym zapewnić.


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 19 Marca 2012, 08:37:16 »
Pytając mnie pół godziny przed deadlinem czy musi być równo 18, naprawdę jest dla Ciebie to takie nielogiczne, że mogłem pomyśleć, że chcesz rozegrać pojedynek po prostu wcześniej skoro już oboje jesteśmy?

Tak, po godzinie czekania byłem pewien, że się spóźnisz. Tylko problem jest w tym, że kultura wymagałaby o tym poinformować swojego rywala, jak się nagle znika, czego Ty nie zrobiłeś, a co najgorsze nawet nie widzisz po swojej stronie błędu. Przez co ja ślęczałem de facto 1h przed kompem bezproduktywnie bo chciałem zacząć jak najszybciej, gdyż miałem inne plany, ale mówię nie - byłem umówiony muszę być o czasie i zagrać swoją grę.

Gdybyś powiedział choć "sorry trochę zamuliłem, nie bierz w/o zagrajmy to jakoś później", lub też chociaż próbował mi odpisać na wiadomości które jeszcze pisałem do Ciebie po fakcie na gg i dogadać się polubownie, to Ty wolałeś się żalić publicznie i robić z siebie ofiarę.

Jak dla mnie temat skończony.

Powodzenia w dalszej części turnieju.

Wiadomość doklejona: [time]19 Marzec 2012, 08:38:48[/time]
Co do drugiego walkowera Wojownik vs Serafinek:

Jeżeli obaj gracze wyrażą chęć i znajdą czas rozegrać pojedynek do środy to nie ma problemu.


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2012, 08:40:05 wysłane przez Zodiak180 » IP: Zapisane
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 19 Marca 2012, 09:35:26 »
Sprawa jest prosta-regulamin jest wyraćny w tej kwestii.
Jeśli gracze nie są w stanie uzgodnić terminu to ostatecznym jest niedziela godz. 18. Do tego dopuszczalne jest 20 minut spóźnienia czyli max. 18.20. I wszystko jasne.

Cytuj
w końcu 15 min spóźnienia to nie tragedia, co prawda regulamin jest "sztywny"

Gdzieś musi być granica i dla spóźnialskich jest 20 minut do tego dlolicz 15 to już masz 35.
Jeśli ktoś jest wolny i nie ma obowiązków to może i czekać 4 godziny. Niektórzy jednak pracują a nawet mają rodziny więc mają mało czasu i każdą minutę muszą sobie planować. A pomijając to wszystko dobry obyczaj nakazuje być punktualnym  a nie, żeby ktoś czekał 35 minut (20 + 15).


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 19 Marca 2012, 12:40:58 »
Co do mojego pojedynku z Serafinkiem, to sprawa jest jasna. W jego interesie jest, żebyśmy zagrali jednak ten pojedynek, a że nie odzywał się nawet wczoraj kiedy mu proponowałem rozgrywkę (a był na forum) lub też pytałem się kiedy będzie mógł (też nie uzyskałem odpowiedzi) sprawa jest jasna. Jeśli do środy do 18.00 nie spyta się mnie czy chciałbym/mógłbym zagrać ten pojedynek, to ja angażować się nie będę i uznam w/o. B)
 
Oczywiście mogę też strzelić "focha" i nie zgodzić się (mam prawo) ;> , ale wolałbym załatwić to jak facet z facetem.
 
Co do "Pana i Władcy", a "pokrzywdzonej Sierotki Marysi" wg mnie powiniście się dogadać sami, a nie w wątku turniejowym.
(Ja tak robiłem, ponieważ serafinek ma pełną skrzynkę, a ja dla niego nie będę gg zakładał.)
Panowie spróbujcie się dogadać. Może pojedynek (nie bitwa 1vs1, tylko POJEDYNEK gotowych armii) rozstrzygnąłby spór. Zwycięzca ma racje tzn. Zodiak wygra-jest w/o, Growncok wygra-rozgrywacie swój realny pojedynek (z miastami, herosami, kopalniami, z patatajem... :) ).
Wasz spór jest trochę denerwujący i żenujący, więc skończcie go w jakiś sensowny sposób (tylko żeby ankiety nie było kto ma rację) ;) .


IP: Zapisane
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 19 Marca 2012, 16:01:23 »
godyla vs Sigan , zwycięzca godyla


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 19 Marca 2012, 16:28:05 »
Gratulacje godyla.

Ja z Karule ostatecznie się dogadaliśmy i właśnie gramy nasz pojedynek.


IP: Zapisane
lukad1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 19 Marca 2012, 19:36:56 »
Ektra że się dogadaliście. Mam nadzieję że serafinek z wojownikiem też rozegrają swój pojedynek i 1 Runda minie bez walkowerów :) A tak a propo to jesli oni by uzgodnili że rozegrają pojedynek do środy bo z tego co czytałęm wojownik wyraził na to wstępną zgodę to oznacza że przeciwnika w 2 rundzie poznamy dopiero w czwartek po zajkończeniu wszystkich gier 1 rundy prawda?

Wiadomość doklejona: 19 Marca 2012, 19:41:47
Nie zauważyłem że już jest założony temat 2 runda wiec już znam odpowiedż na moje własne pytanie  :P Troszkę szkoda że na poznanie przeciwnika będe czekał nawet do środy :)


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2012, 19:41:47 wysłane przez lukad1 » IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 19 Marca 2012, 20:26:10 »
@lukad1
Niestety taki jest koszt uelastycznienia terminu rozgrywania spotkań, na szczęście większość pojedynków i tak grana jest w weekend.

@Albionis
Nie możesz - choć mógłbyś się tego dowiedzieć czytając temat regulamin lub zapisy...

Zodiak 1:0 Karule, jutro zrobię aktualizację tabel.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry